تعداد بازدید : 350806
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۵/۷ ۱۰:۰۱:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

سلام

من از دست کش سایز بزرگ تا دور ۱۰ تونستم بسازم برای سایزهای بالاتر میتونی از کاندوم استفاده کنی.کاندوم هم سایز داره ولی راحت تراز دستکش کش میاد.

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۵/۷ ۱۰:۵۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

منم با دستکش 8 تا دور 11 و طول 10 درست کردم. دیلاتور رو خوب بسازی میتونی تا سایز های بالا درست کنی

۱۳۹۷/۵/۷ ۱۱:۴۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۸ ۱۳:۳۰:۰۴
(ویرایش)

سلام به همگی

دوستان من 4 ساله که ازدواج کردم و مشکل واژینیسموس دارم . البته تازه فهمیدم که مشکلم اینه .ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که از کجا باید شروع کنم .love

۱۳۹۷/۵/۷ ۱۳:۰۱:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۸ ۱۰:۳۹:۳۳
(ویرایش)

سلام من 4 سال ازدواج کردم و هنوز در رابطه موفق به دخول نشدم چندبار که تلاش کردم یه ذره از آلت همسرم خیلی کم وارد شد ولی من میترسیدم ادامه بدم چون خیلی سوزش داشتم پیش متخصص رفتم گفت اناتومی خوبه مشکلی نداره یه متخصص دیگه رفتم گفت پرده ارتجاعی باید عمل شه بخدا موندم چیکار کنم توروخدا کمکم کنین یه ماه دیگه سالگرد ازدواجمون توروخدا کمکم کنین 😭

۱۳۹۷/۵/۷ ۱۹:۲۵:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۵ ۱۰:۲۵:۳۵
(ویرایش)

سلام ماه گل بانو اصلا نگران نباش با برنامه پیش بری قبل ی ماه بانویی.واقعا میگم چون خودم تو دو هفته درمان شدم .از الان شرو کن کگل کن و کلیه مطالبو از اول بخون بعد دیلاهارم با سایز پایین بساز و کم کم شرو کن یکی اولش سخته میفهمم یکی تغییر سایز بالا

اما همگی ما تونستیم تو هم میتونی من چند روزه بانو شدم واااقعا هیچ دردی نداشتم تو رابطه پس با انرژی شرو کن

من فقط ب امید خدا امیدوارم ک بتونم
۱۳۹۷/۵/۷ ۲۱:۴۱:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۱ ۱۶:۳۶:۰۵
(ویرایش)

سلام صدف جون ممنون که جوابمو دادی

برای همه بچه ها ارزوی موفقیت دارم

من 1ساله که ازدواج کردم و قبل عروسیم معاینه پرده نشده بودم و همیشه فک میکردم موقع دخول کارم ب امبولانس و بیمارستان میکشه تو این مدت دو بار معاینه پرده شدم که بهم گفتن هیچ مشکلی نداری فقط ترسه که بهم قرص ارامبخش و خواب اورو...ژل های بیحسی و روان کننده هم بی تاثیر بود چون اصلا نمیذاشتم همسرم التش رو نزدیک ورودی واژنم بکنه

یه هفتس که فهمیدم مشکلم واژینیسموس هس و چند روزه با سایت شما اشنا شدم و خیلی روحیه و انرژی گرفتم

الانم بیصبرانه منتظرم پریودم تموم شه تا تمرینات و وارسی و... کگل و... رو شروع کنم

فقط ساخت دیلاتورو خوندم ولی متوجه نشدم دوستان بعدا که ب اون مرحله رسیدم ازتون میپرسم تا یادم بدین

ممنون

من نیز خواهم توانست
۱۳۹۷/۵/۷ ۲۲:۱۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

بهتره دیلاتور رو کم کم بسازی.یکی دو سایز پایین رو بساز. این طورکه تو گفتی عزیزم بهتره اول از گوش پاک کن استفاده کنی. یه فایل هست  راهنمای  ساخت دیلاتور میتونی از اون استفاده کنی. 

۱۳۹۷/۵/۷ ۲۳:۳۰:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۸ ۱۰:۳۹:۳۳
(ویرایش)

منصوره جان واقعا از لطفت ممنونم انشاالله هرچی میخوای خدا بهت بده چون واقعا ناامید و خسته شده بودم . از وقتی با این سایت اشنا شدم خیلی امیدوارم بتونم مشکلمو با کمک شما که میدونید چه فشار روانی رو تحمل میکنیم حل کنم واسم دعا کنید😥

۱۳۹۷/۵/۸ ۱۴:۱۷:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۱۰ ۱۲:۰۴:۱۸
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم.من دیروز دیلاتور سایز شش رو امتحان کردم.چون از قبل با انگشت شوشو امتحان کرده بودم خ راحت رفت داخل.امروز با دیلاتور سایز ۸ امتحان کردم.تقریبا راحت رفت داخل اما ی کم چندشم میشد چون چیزی میرفت داخلم.بعده حدوده ده دقیقه هم واژنم سر میشد جوری ک زیاد چیزی رو احساس نمیکردم.میخاستم بدونم طبیعیه؟

۱۳۹۷/۵/۸ ۲۱:۲۸:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۵ ۱۰:۲۵:۳۵
(ویرایش)

سلام سارینا جون منم تو اقدام واقعی همین حسو داشتم ک ی چیز میره تو بعد سر شدن دیگه هیچییی حس نشد.ی مدت بعد اون حس بد از بین میره نگران نباش.

ماه بانوی گل چشششمی خانومی فقط تلاش کن تا اقاییتو خوشحال ببینی خیلی حس خوبیه

موفق بشین

من فقط ب امید خدا امیدوارم ک بتونم
۱۳۹۷/۵/۸ ۲۲:۱۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۰۹:۴۲:۵۴
(ویرایش)

سلام

من تا حالا دو بار تمرینم رو نصفه ول کردم cry احساس میکنم هیچوقت به آخرش نمیرسم دیگه

خیلی  نا امید شدم از خودم....آخرین بار فک کنم بهمن ماه بود تا سایز 11.5 رفتم بعد به بهونه متحان گذاشتم کنار......

الان نمیدونم از کجا شروع کنم، باید از اول شروع کنم ؟

۱۳۹۷/۵/۹ ۰۸:۵۴:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۹ ۱۳:۴۷:۱۹
(ویرایش)

سلام.تبريك ميگم به بانوهاي جديد🌹

من تا سايز ده تمرين كردم هنوز باهاش خوب راحت نشدم ولي پام درد گرفته فك كنم چون موقع پريوديم هس

برام دعا كنيد🙏🏻

خدايا به اميد تو
۱۳۹۷/۵/۹ ۱۰:۲۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

سلامممممم

من یک هفته اس همش خونه مادرشوهرم و نمیشد تمرین کنم

دو روزم هست ک قرصامو فراموش کردم و احتمالا یکی دو روز دیگه پریود میشم خیلی ناراحتم ک تمرینام نصفه موند😔😔😔😔

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۵/۹ ۱۰:۵۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

سارینااا

elham.r

اصلا نا امید نشید.من روز اول تمرینم که شروع شد فرداش پریود شدم،اما تو اون دوره کگل تمرین میکردم بعد پریودیم دوباره شروع کردم در عرض کمتر از ۲ ۳ هفته بانو شدم.پس صبور باشید تا به هدفتون برسید💪💪💪💪

sahelll

عزیزم سعی کن تمرینتو ول نکنی خیلی خوبه که تا ۱۱ونیم پیش رفتی.تمریناتو شروع کن با همون سایزای آخری.اگه دیدی درد داری یا نمیتونی با سایز پایینتر شروع کن تا آماده شی.کگل و تنفس شکمی یادت نره حین تمرین نفس عمیق موزیک شاد و دوش آب گرم فراموش نشه تا از استرست کم کنه.ببینم چه میکنی😊😊😊😊

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۵/۹ ۱۱:۳۳:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۵ ۱۲:۵۶:۰۵
(ویرایش)

نه گوش پاک کن رو کردم با ۵سانت و بلندی۶ که راحت بودم 

😔
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314