تعداد بازدید : 350868
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۵/۱۷ ۱۲:۵۰:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۰:۱۹:۱۷
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی جون،مرسی از پاسخت،تا سایز 7جلو رفته بودم...نمیدونم چطورشد.فک کردم هرچی جلوترمیرم سخت ترمیشه نکنه نتونم ناامید بشم!!!!!و هزاران دلیل بیخود دیگه..امروز هم دیلاتور ساختم با سایز پنج ونیم شش شروع کردم و‌تو دوسه تا پوزیشن تمرین کردم خوب بود....

۱۳۹۷/۵/۱۷ ۱۳:۰۰:۴۲
(ویرایش)

اسم کاربریم اون موقع که میومدم نوا بود،با سلما ومریم  اینا بودم!!فک کنم 93یا 94بود...از دوستان اون موقع کسی هست؟

۱۳۹۷/۵/۱۷ ۱۴:۰۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

sh.آبان

یادته رو سایز ۷ بودی میگفتی هنوز راحت نیستم و ۸ رو نمیتونستی وارد کنی ولی الان با ۸اکی شدی و با ۹ این مشکلو داری طبیعیه.چیزی نیست که نتونی،بدن با بدن فرق داره بیشتر راهو رفتی،به خودت انرژی مثبت بده،انقباض شکمیت هم واسه وقفه ای که داشتی تا تمریناتو تموم کنی همه ی این انقباضا از بین میره.اون احساس غم نیست یجور حسی که دلت میخواد بجا دیلاتور آلت بود😂من اینجوری بودم ولی با خودم میگفتم باید صبور باشم،

shalale

عزیزم نا امیدی معنی نداره.خوب وقتی سایز ۵ونیم  راحتی سایز بعدی رو شروع کن دیگه،عزیزم این تمرینا احتیاج به صبرو حوصله داره.حین تمرین آهنگ بذار به خودت روحیه بده، به این فکر کن که راحت میشی ورابطه خوب با همسرت برقرار میکنی

دوست جونا من این ماه میخوام برای بارداری اقدام کنم،برام دعا کنید مهربونا❤️🙈

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۵/۱۷ ۱۵:۳۰:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

سلام عزیزم. چند وقته ازدواج کردی؟ آمادگی بارداری گرفتی؟ 

۱۳۹۷/۵/۱۷ ۱۷:۲۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

اعظم۹۰

نزدیک ۴سال،پیش یه ماما مشاوره میرم آزمایش خون دادیم جفتمون،این هفته هم دندانپزشکی نوبت دارم انشاله مشکلی نباشه،اقدامات دیگه ای هم لازمه قبلش؟

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۵/۱۷ ۱۸:۲۲:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

آره راست میگی. یه جور عجله تو وجودمه. دلم میخواد زودتر تموم بشه این تمرینا... anim2-65d6a5d6s

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۱۷ ۲۲:۰۵:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲ ۰۰:۰۷:۰۱
(ویرایش)

anim2-4d564ad6دیشب تونستم تحمل کنم البته به سختی ازاین به بعد همش تمرین میکنم هنوز به خودم شک دارم ایشالا که مشکل ههمون زودی حل شه به امید خدا. برام دعاکنید بچه ها 

۱۳۹۷/۵/۱۷ ۲۳:۴۱:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

نه همین هاست دیگه. فقط قبلش هم مصرف اسید فولیک توصیه میشه.

منم چون دو دلم برای اقدام پرسیدم.

انشاالله خیره .... به زودی صاحب نی نی بشیanim2-thanks

۱۳۹۷/۵/۱۸ ۱۲:۱۳:۳۱
(ویرایش)

سلام دوستان

به نظر میاد واقعا وقفه، حالا چه به خاطر پریود چه هر دلیل دیگه‌ای، روی آمادگی واژن خیلی تاثیر میذاره!!

بعد سه روز تمرین، دوباره حس میکنم واژنم آمادگیشو پیدا کرده!! البته هنوزم وقتی سایز عوض میکنم اولش دردم میاد، ولی اذیتش کمتره و اعتماد به نفسم بیشتره.

سایز ۸/۵ راحت شد. امروز سایز ۹ رو وارد کردم. اولش سخت بود ولی یواش یواش بهتر شد. بعد سایز ۹/۵ رو وارد کردم که یه سایز افزایش سایز داده باشم. سایز ۹/۵ هم راحت عقب و جلو میشه ولی یه کم درد میگیره.

آها... من قبلا از اولین سایز دیلاتورم شروع میکردم به واژن‌گشایی تا برسم به سایز خودم. همیشه نگران این بودم که میگفتین بعد اقدام دیگه از دیلا استفاده نکنین... از دیروز تصمیم گرفتم که فقط با دیلاتور یه سایز پایینتر واژن‌گشایی کنم. یه کم سخت‌تره ولی اعتماد به نفسم بیشتر میشه.

و اینکه یه بشقاب گذاشتم که هر بار دیلای سایز قبل، بالاترین دیلایی که تا حالا وارد شده، و دو تا دیلای بعدی که هر کدوم نیم سانت بزرگتر از قبلی هستن رو میذارم تو بشقاب و میذارم کنارم. یه جورایی انگیزه میده! البته گاهی به بالاترین سایز دیلای توی بشقاب نمیرسم، ولی یه جور هدفه دیگه anim2-25r30wi

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۱۸ ۱۴:۳۷:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲ ۰۰:۰۷:۰۱
(ویرایش)

سلام بچه ها من دیشب بازم باهمسرم رابطه داشتم چون ترس داشتم حسم پریده بود ولی کلا الت همسرم داخل رفت من دوست دارم هم با دیلا تمرین کنم هم باهمسرم درسته دیشب دردناک بود ولی بازم دلم میخاد انجامش بدم میخام این ذهن مریضمو هرچه زودتر درمان کنم فقط یه سوال امروز خیلی ترشح دارم ایا دلیلش همین تمرینات یا رابطه ی دیشب به نظرتون؟ 

۱۳۹۷/۵/۱۸ ۱۸:۵۸:۴۴
(ویرایش)

Sara68

کاش این کارو نمیکردی!! ما همه این تمرینا رو یواش یواش انجام میدیم تا درد رو تجربه نکنیم!

واژینیسموس نوع دوم اینطوریه که خانمایی که سالها رابطه داشتن یه اتفاقی براشون میوفته، عفونتی بیماری‌ای چیزی، که باعث درد تو ناحیه واژن میشه. و اون خانم مث ما دچار واژینیسموس میشه!!

پس احساس درد حتی واسه کسی که واژینیسم هم نیست خوب نیست... چه برسه به ماها که همه این مصیبتا رو به خاطر همین حس درد میکشیم!!

توصیه من اینه که همین روش دوستان رو انجام بده. حداقل میدونی نتیجه‌ش تضمینیه.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۱۹ ۰۱:۵۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۸ ۱۰:۵۳:۰۷
(ویرایش)

سلام مجدد... من ازکجا بدونم ترشحاتم طبیعیه یانه؟؟ واینکه باوجوداینکه برای اطمینان از پارگی پرده م و نداشتن عفونت برای معاینه نرفتم ایامیتونم تمریناتم و شروع کنم یا خطرناکه؟ 

۱۳۹۷/۵/۱۹ ۱۱:۵۰:۰۵
(ویرایش)

ترشحات معمولی، معمولا بی رنگ و بی بو هستن. ترشحات پنیری قارچ هستن.

چون پرده در حین تمرینات کنار میره، همسرت باید در جریان تمریناتت باشه. وگرنه مشکل دیگه‌ای نداره

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۲۰ ۰۰:۵۱:۵۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلاااااام به همه 

من این چند روز سرم شلوغ بود تا فردا ام شلوغه کماکان، ان شالله میام و جواب پیامارو میدم،

بچه ها ممنون که در نبود من و سودا جون به بقیه کمک میکنین 😍😍😍😍😍

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۵/۲۰ ۱۵:۲۳:۵۳
(ویرایش)

سلام دوستان،دوستان من از چهارشنبه شروع کردم ،از سایز پنج سانت،دیدم خیلی روونه سایز شش سانتو تمذبن‌کردم وپنج شنبه سایز هفت سانتو.دیشبم سایز هشتو تمرین کردم واخرشبشم با شوهرم تمرین کردم.من چون قبلا تا یجایی اومده بودم چنتا سایز اولو برام راحت بود.امروز سایز نه رو امتحان کردم بعداز کلی واژنگشایی با سایزای پایینتر،که اولش سحت بود وبعدش خوب شد.فقط با فشار داخل رفت ، این طبیعیه؟

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران