تعداد بازدید : 350784
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۵/۲۰ ۱۵:۲۴:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۰:۱۹:۱۷
(ویرایش)

سلام دوستان،دوستان من از چهارشنبه شروع کردم ،از سایز پنج سانت،دیدم خیلی روونه سایز شش سانتو تمذبن‌کردم وپنج شنبه سایز هفت سانتو.دیشبم سایز هشتو تمرین کردم واخرشبشم با شوهرم تمرین کردم.من چون قبلا تا یجایی اومده بودم چنتا سایز اولو برام راحت بود.امروز سایز نه رو امتحان کردم بعداز کلی واژنگشایی با سایزای پایینتر،که اولش سحت بود وبعدش خوب شد.فقط با فشار داخل رفت ، این طبیعیه؟

۱۳۹۷/۵/۲۰ ۱۶:۲۹:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲ ۱۷:۱۹:۴۹
(ویرایش)

سلام دوستان ، من نزدیک به 3 سال هستش که ازدواج کردم و متوجه شدم که واژینیسموس هستم (  البته بعد از تشخیص پزشک ) چند وقت هست که با این سایت آشنا شدم و امیدوارم که بتونم با کمکِ شما زودتر درمان بشم ، این مشکل دیگه برام داره تبدیل به یه کابوس میشه ! 

از امروز شروع کردم به تمرین با دیلاتور ، سایز یک رو به راحتی داخل کردم بعد هم رفتم سایز دو رو امتحان کردم که به نظرم خوب بود و فقط یکمی اولش میسوخت که اونم خوب شد!

حالا سوال داشتم میخواستم بدونم چه موقع باید رفت سراغ سایز بعدی و چه مدت باید با یه سایز تمرین کرد؟؟؟ 

ممنون میشم بهم جواب بدید love

باز میشه این در ، صبح میشه این شب ، صبر داشته باش !!
۱۳۹۷/۵/۲۰ ۲۰:۳۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Shalale

منم روی سایز ۹ همین حالتو دارم.

فرفری بانو

عزیزم هر موقع با یه سایز اونقدری راحت شدی که دیگه درد نداشت و راحت عقب و جلو میشد، تو هر دو تا پوزیشن زن زیر و زن رو، اون موقع برو سایز بعدی.

مدت تمرینتم بستگی به این داره که واژنت واسه هر سایز چقد طول بکشه که جا باز کنه.

ممکنه نصف روز یا حتی یکی دو هفته طول بکشه.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۲۰ ۲۳:۵۴:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲ ۱۷:۱۹:۴۹
(ویرایش)

ممنونم عزیزم ❤

باز میشه این در ، صبح میشه این شب ، صبر داشته باش !!
۱۳۹۷/۵/۲۱ ۰۱:۲۶:۵۱
(ویرایش)

فرفری بانوی عزیز،وقتی این حس هست،نباید سایزبعدی بری؟فشاری که روشه عذاب اور نبس ،با یه نفس عمیق و‌ کگل حل میشه،ایا هنوز بااون‌تمرین کنم؟

۱۳۹۷/۵/۲۱ ۰۸:۲۹:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام به همگی

خداقوتvalentine

بنت الهدی

عزیزم ما میگیم معاینه پرده بری که نوعش رو بدونی که یک وقت سپتوم دار یا خیلی ضخیم نباشه. وگرنه با تمرینات پرده آروم آروم کنار میره. 

تمرینات رو میتونی شروع کنی ولی سعی کن معاینه هم در اولین فرصت بری.

shalale

عزیزم نباید با فشار وارد کنی. باید با کگل کردن و آروم آروم داخل کنی تا آسیبی وارد نکنی. انقدری تمرین کن که باهاش کامل راحت بشی. 

ممنون از دوستانی که اینجا بچه ها رو کمک میکنن.love

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۵/۲۱ ۱۵:۳۵:۳۹
(ویرایش)

سلام دوستان

من یکی دو روز روی سایز ۹ مونده بودم و حسابی افسردگی گرفته بودم!!!!!!! ولی امروز بالاخره موفق شدم سایز ۱۰ رو وارد کنم anim2-a2d3

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۲۱ ۱۸:۵۰:۰۲
(ویرایش)

چقد اینجا سوت و کوره این چند روز!!!! فقط من میام گزارش میدم که!! بقیه چرا گزارش نمیدن؟؟؟؟؟

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۲۱ ۲۲:۳۱:۴۶
(ویرایش)

دوستان چطوزی میتونم با سلما و‌مریم ارتباط برقرار کنم؟خیلی لازمه

۱۳۹۷/۵/۲۲ ۰۳:۵۱:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

shalale

سلام, من زمانی که سلما و مریم بودن اینجا بودم و بعدش من سودا راهنما شدیم،اما برو اینستا پیج دارن ☺️.

Sh.آبان

سلااااااام،ممنون که با گزارشاتت چراغ اینجارو روشن نگه داشدی،من که حسابی سرم شلوغ بود، آفرین که به سایز دور ۱۰ رسیدی. داری میرسی سایزای آخر ان شاللههههه😋😋💪💪💪

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۵/۲۲ ۰۳:۵۳:۴۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

خانمااااااااanim2-ad54ad

دلبر هاااااااااا🤗

تلاشگرای عزییییییییز💪

کجاااااااااییییییییییییینننننن🤔🤔🤔

چرا چراغ خاموش تمرین میکنین و گزارش نمیدینanim2-New-6

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۵/۲۲ ۰۸:۴۰:۱۱
(ویرایش)

سلام خانمای پرانرژی صبتون بخیر.مرسییی سودا جون.با شما چطوری میتونم غیرازاینستا راه دیکه ای نداره؟

۱۳۹۷/۵/۲۲ ۰۸:۴۳:۲۵
(ویرایش)

منم دیروز به ساسز ده رسیدم فقط بچه ها نمیتونم زن زیرو‌تمرین‌کرنم....دفعه قبلمم به خاطر همین ول کردم...نمیشه با زن رو‌راحت باشم فقط؟تحت هیچ شرایطی بااوون پوزیشن‌نمیتونم.میترسم انکیزمو از دست بدم.امروزم‌ میخام کلی سایز دهو تمرین‌کنم.

۱۳۹۷/۵/۲۲ ۱۱:۳۵:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۰۰:۱۷:۰۹
(ویرایش)

سلام. دوستان خواهش میکنم سوال منم جواب بدید حیاتیه. دیلاتور پرده رو از بین میبره؟

غیر ممکن غیر ممکنه
۱۳۹۷/۵/۲۲ ۱۲:۱۴:۰۴
(ویرایش)

نورا امیری

آره عزیزم از بین میبره . البته یواش یواش و بدون درد

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567