تعداد بازدید : 350594
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۵/۲۲ ۱۲:۲۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

ماه پیشونی

ممنون دوست خوبم. دیشب سایز ۱۰/۵ رو هم وارد کردم!! البته نشد زیاد جلو عقب کنم. ولی خیلی خوشحالم که رفت داخل glass

Shalale

دوست خوبم آرامشتو حفظ کن و خودتو اذیت نکن.

پیشنهاد من اینه که مثلا سایز دور ۵ رو تو حالت زن رو وارد کن، بعد خیلی آروم بچرخ و تو حالت زن زیر قرار بگیر و یواااااش تکونش بده. من با حالت زن رو مشکل داشتم اینطوری مشکلم رفع شد.

ان‌شاءالله مشکل تو هم یواش یواش حل میشه. از سایز پایین شروع کن فقط

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۲۲ ۱۲:۲۲:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۰:۱۹:۱۷
(ویرایش)

خیلی ممنون ماه پبشونی جون.من متاسفانه شنارو حضورذهن ندارم. بچه ها کاش دوستایی که درمان شدن یکم بیشتر وق بذارن چون این وسط بعضی از دوستان از سکوت اینجا استفاده میکنن و درمانای پولی میذارن!با روشهای اینجاتوروخدا کاری کنیم معصومیت اینجا رو‌حداقل از بین نبریم...ومیخاستم نظرتونو راجع به این نوع مشاوره دوستان ،بدونم.مخصوصا ماه پیشونی گل،و سودا و خانم خیابونی نظرشونو بدن 

۱۳۹۷/۵/۲۲ ۱۲:۲۲:۳۳
(ویرایش)

خیلی ممنون ماه پبشونی جون.من متاسفانه شنارو حضورذهن ندارم. بچه ها کاش دوستایی که درمان شدن یکم بیشتر وق بذارن چون این وسط بعضی از دوستان از سکوت اینجا استفاده میکنن و درمانای پولی میذارن!با روشهای اینجاتوروخدا کاری کنیم معصومیت اینجا رو‌حداقل از بین نبریم...ومیخاستم نظرتونو راجع به این نوع مشاوره دوستان ،بدونم.مخصوصا ماه پیشونی گل،و سودا و خانم خیابونی نظرشونو بدن 

۱۳۹۷/۵/۲۲ ۱۳:۰۰:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۰۰:۱۷:۰۹
(ویرایش)

همسرم با ازبین رفتن پرده مشکل داره و واقعا هم بدون دیلاتور راهی برای درمان نیس. چیکار میتونم بکنم؟sad

غیر ممکن غیر ممکنه
۱۳۹۷/۵/۲۲ ۱۳:۳۲:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۹ ۱۵:۱۰:۱۱
(ویرایش)

سلام به همه.خیلی خوبه که اینجا میشه راحت درمورد این موضوع صحبت کنیم.من شهریور 96ازدواج کردم ولی  هنوز دخول نداشتم.خودتون دیگه میدونین که از نظر روحی داغون بودم.شوهرم خیلی ماهه خیلی باهم راه میاد ولی تصمیم گرفتم که این مشکلو خودم حل کنم.از 15هم شروع کردم با سایز یک.خیلی خوب بود داشتم بال در میاوردم از خوشحالی.خیلی خوب پیش میرفتم هر روز تمرین میکردم.تا اینکه رسیدم به سایز دور 9 و 10سانت.موقع تمرین درد نداشتم ولی یک ساعت بعدش تا شب درد داشتم.دوباره فرداش تمرین کردم درد نداشتم.دوباره بعد از یک ساعت دردش شروع شد.خلاصه روز بعد اومدم تمرین کنم ولی خیلی درد داشتم اصلا سایز یک هم داخل نشد خیلی بد شد.نمیدونید چقد ناراحتم.یه کوچولو خیلی کم دهانه رحم قرمز شده.چند روطه دیگه هم پریود میشم.بنظرتون مشکل چیه چرا حتی سایز یک هم داخل نمیشه در حالی که اولین بار خیلی راحت داخل رفت

این جمله برای موفقیت کافیست ، بهانه ممنوع
۱۳۹۷/۵/۲۲ ۱۹:۰۴:۳۲
(ویرایش)

شکوفه جان ،چقدد خوب جلو‌اومدی...منم نزدیک پریودمه فک‌کنم نزدیک‌پریود یکم سخته تمرینا،من پیشنهاد میدم اگر یکی دوروز به پریودت مونده سایز جدید تمرین نکن و موفع تنرین از سایزای پایینتر شروع کن و به اصطلاح واژن کشایی بکن..واینکه بیشتر ازروزی یک نیم ساعت دوساعت کار نکن ...رهرو انست که اهسته وپیوسته رود.مدام به خودت بگو وقتی یبار تا این اندازه باز شده که سایز ده داخل زفته ،پس بازم میره بزرکترازینم‌میرهanim2-40عزیزم بیا اینحا باهم جلو بریم،منم سایز دهم البته با فشار وارد میشه...باید ت پریودم روونش کنم.نکران نباش،حالا که راهو‌پیدا کردیم میریم من بیشتراز شش ساله ازدواج کردم.روزای خوش زیادی لزدست دادم...ولی اب جاری مسیر خودشو پیدا میکنه...عزیز دلم فکرتو اماده‌کن منم باید همینکارو‌بکنم.گزارش بده اینحا 

۱۳۹۷/۵/۲۲ ۱۹:۰۴:۵۶
(ویرایش)

شکوفه جان ،چقدد خوب جلو‌اومدی...منم نزدیک پریودمه فک‌کنم نزدیک‌پریود یکم سخته تمرینا،من پیشنهاد میدم اگر یکی دوروز به پریودت مونده سایز جدید تمرین نکن و موفع تنرین از سایزای پایینتر شروع کن و به اصطلاح واژن کشایی بکن..واینکه بیشتر ازروزی یک نیم ساعت دوساعت کار نکن ...رهرو انست که اهسته وپیوسته رود.مدام به خودت بگو وقتی یبار تا این اندازه باز شده که سایز ده داخل زفته ،پس بازم میره بزرکترازینم‌میرهanim2-40عزیزم بیا اینحا باهم جلو بریم،منم سایز دهم البته با فشار وارد میشه...باید ت پریودم روونش کنم.نکران نباش،حالا که راهو‌پیدا کردیم میریم من بیشتراز شش ساله ازدواج کردم.روزای خوش زیادی لزدست دادم...ولی اب جاری مسیر خودشو پیدا میکنه...عزیز دلم فکرتو اماده‌کن منم باید همینکارو‌بکنم.گزارش بده اینحا 

۱۳۹۷/۵/۲۲ ۱۹:۴۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱۵ ۱۰:۳۹:۳۶
(ویرایش)

سلام دوستان

من تازه به جمعتون وارد شدم

من نزدیک 4 ساله که ازدواج کردم ولی متاسفانه به دلیل مشکل بزرگ واژینیسموس هنوز باکره م. تو این مدت چند بار مشاوره رفتم ولی نتیجه نگرفتم. از نظر روحی داغونم، صبح تا شب خودمو نفرین میکنم که چرا اینجوریم، چرا این لذتو از خودمو همسر عزیزم دریغ میکنم. بخدا دیگه کلافه شدم. از یه طرفم خیلی دلم بچه میخواد آدم حسودی نبودم ولی الان وقتی زنی رو میبینم که بارداره بهش حسودیم میشه. از خودم بدم میاد خیلی وقتا میخوام خودمو بزنم از بس که ناراحت میشم. آخرین امیدم انجمن ماماسایته که دیدم خیلیا نتیجه گرفتن. توروخدا راهنماییم کنید. خیییلییی حالم بدهbad

من می تونم
۱۳۹۷/۵/۲۲ ۲۱:۰۹:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۷ ۲۰:۵۸:۰۳
(ویرایش)

نورا عزیزم

با همسرت صحبت کن و قانعشون کن که اگه میخواین مشکلتون حل شه این تنها راهه، من راه های خیلی زیادی رو امتحان کردم و 7 سال از بهترین روزای عمرم رو از دست دادم، باهاشون صحبت کن مطمئناً ایشون نمیخوان بخاطر یه لذت کوتاه و یک شبه، شب های طولانی و شاید مثل ما سال ها از این لذت محروم باشن

من می توانم چون خدا را دارم
۱۳۹۷/۵/۲۲ ۲۱:۱۶:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۷ ۲۰:۵۸:۰۳
(ویرایش)

هاناز عزیزم

حتما با کمک خانم خیابانی و دوستای عزیزی مثل ماه پیشونی و ... میتونی مشکلت رو حل کنی، به خدا امید داشته باش ما همه مثل همیم ویه وجه مشترک داریم ولی بعضی ها تونستن پس بقیه هم میتوننanim2-40

من می توانم چون خدا را دارم
۱۳۹۷/۵/۲۲ ۲۳:۰۸:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

sh.آبان

عزیزم خوشحالم برات خیلی خوب پیش میری تمریناتو همینطور بدون وقفه انجام بده مرسی گزارش میدی و به بقیه هم انرژی میدی خانم انرژی مثبت😘😘

هاناز

خوش اومدی عزیزم،با امید و اراده اینجا میتونی و مطمئن باش مشکلت حل میشه.فقط کافیه بخوای منم بعد ۳سال و نیم به تازگی بانو شدم فقط بخواه عزیزم .به خدا توکل کن و شروع کن ما هستیم تا کمکت کنیم🙏🙏❤️

شکوفه۶۷

عزیزم مطمئن هستی که سایز و بلندی دیلاتورات استاندارد هست؟معاینه شدی که خدایی نکرده عفونت یا مشکل دیگه نداشته باشی؟خیلی خوبه که تمریناتو خوب پیش رفتی👌در ضمن واژن حین درمان نزدیک پریودی بدقلق میشه پس ازین بابت نگران نباش

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۵/۲۲ ۲۳:۱۹:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

نورا امیری

عزیزم با همسرت صحبت کن، بهشون بگو که فقط تو نیستی که واژینیسموس داری از هر ۱۰خانم ۱نفر مبتلا به واژینیسموسه،انشاله همراهیت میکنه و درمان میشی🙏🙏

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۵/۲۳ ۰۰:۰۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۹ ۱۵:۱۰:۱۱
(ویرایش)

سمی جان درست میگین سایز دیلاتورا استاندارد نیس اخه اولش خیلی ذوق زده بودم همینطوری چشمی درست کردم.سایز یک دور 5.5 و 6  و سایز اخری که داخل کردم دور 9و 10بود.بلندیشو دقیق نمیدونم.لطفا سایزای استانداردو برام بفرستید. الان چون سایز یک نمیتونم فرو کنم خیلی نگرانم

این جمله برای موفقیت کافیست ، بهانه ممنوع
۱۳۹۷/۵/۲۳ ۰۷:۱۵:۱۴
(ویرایش)

سلام دوستان

یه موضوعی چند وقته فکر منو درگیر خودش کرده! مخصوصا الان که دیدم سمی جان گفته از هر ۱۰ زن یه نفر مبتلا به واژینیسموس هست. خب این آمار زیادیه. و از اونجایی که همه ما خاطراتی داریم که متخصصای زنان نتونستن واژینیسموس رو تشخیص بدن، پیشنهاد من اینه که خودمون دست به کار بشیم.

بیاین یه کمپین راه بندازیم!! چندتا متن درمورد واژینیسموس، علائمش و راه درمانش بنویسیم، و بعد همه‌مون برای هر زنی که میشناسیم بفرستیم و ازشون بخوایم اونا هم برای هر زنی که میشناسن بفرستن.

شاید زنای زیادی باشن که حتی نمیدونن بیمارن! خود من خیلی اتفاقی با کلمه واژینیسموس آشنا شدم!!

نباید کار سختی باشه!! همونطور که کمپینای نخریدن ماشین و... یهو تو کل کشور پخش شد.

بیاین به هم‌نوعای خودمون کمک کنیم. anim2-28

### لازم نیست کسی بفهمه شما هم مبتلا هستین. میتونین بگین یکی از دوستام واسه من فرستاد، منم واسه بقیه فرستادم ###

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۲۳ ۰۷:۲۶:۵۸
(ویرایش)

شکوفه ۶۷

بخش مطالب آموزشی واژینیسموس رو اینجا مطالعه کنید

https://mamasite.ir/fa/vaginismus

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج