تعداد بازدید : 349070
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۶/۲۰ ۱۰:۲۰:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Samira

یه بار موقع ادرار سعی کن با منقبض کردن عضلات واژن ادرارتو بند بیاری. اینطوری عضله رو پیدا میکنی.

من موقع شروع یکی دو روز فقط کگل کوتاه میکردم، بعد که عضلاتم قوی‌تر شد کگل بلند رو هم شروع کردم. و اینکه منم مشکل منقبض شدن عضلات شکمم رو داشتم، که به پیشنهاد دوستان تنفس شکمی حین کگل کمکم کرد. و تمرکز روی عضلاتی که منقبض میکنی.

خودتو خسته نکن، از کم شروع کن و یواش یواش برسونش به حد ایده‌آل.

در مورد حس بدت... منم تا روز آخر حس بدی داشتم نسبت به کاری که میکردم. اونقد که حتی عصبی میشدم همسرم نگام کنه! اصلا واسه همین فیلم میذاریم، که این حسا نیاد سراغمون. اکثر خانومای واژینیسم از این مدل ور رفتن بدشون میاد دیگه. من قبل از این سایت با یه روش درمان دیگه آشنا شده بودم که باید انگشت میکردی، اونقد بدم میومد که نتونستم ادامه بدم! دیلاتور خیلی بهتر از انگشته، کم‌کم بهش عادت میکنی. و هر بار که سایزت اضافه میشه اونقدر خوشحال میشی که همه این نگرانیا یادت میره 😊

موفق باشی دوست من

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۲۰ ۱۰:۴۰:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۸ ۱۳:۳۴:۰۴
(ویرایش)

سلام، بچه ها تو دستکشم بیشتر از طول 10 سانت جا نمیشه در حالیکه من 12 سانت میخوام جا کنم توش، چیکار کنم؟

سوال دومم اینه که تمرین با دیلاتور ممکنه باعث یبوست بشه؟

۱۳۹۷/۶/۲۰ ۱۱:۱۰:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

سمیرا اونکه نفست حبس میشه یعنی اشتباه میزنی داداچ

سعی کن میتونی حتما فقط عضلات پاایینو جمع کن انگار داری جلوی ادرارتو میگیری

منم تازه شروع کردم باهم میریم جلو موفق میشیم

راجع به کگل هم من یه مطلبی خوندم تو همین انجمن یه اپلیکیشن هست به اسم  kegel اونو تو  play store دانلود کنید. از مبتدی تا پیشرفته کمکتون میکنه روزی 3 تا 10 تایی کگل برید میتونید ساعت تنظیم کنید یاداوری میکنه.اوایلش کگل کوتاه کار میکنید بعد کم کم بلدتر میشه.صدا هم داره بهتون میگه الان منقبض کن الان رها کن.انگلیسی میگه ولی منظورش همینه😀😀😀

۱۳۹۷/۶/۲۰ ۱۱:۱۳:۴۶
(ویرایش)

راستی بچه ها اونایی که میگن راحت نیستن با خودشون کار کنن به نظرم بو همسرتون هماهنگ باشید شاید حس بهتری بهتون بده.من چون همسرمو از اول در جریان گذاشتم حسم بهتره .دیروز اولین بار که اون نبود و من تلاش کردم، وقتی اومد بهش گفتم دارم تلاش میکنم اونم خیلی خوشحال شد کلی هم قربون صدقم رفت.

من فکرمیکنم همه ماهایی که این مشکلو داریم شوهرای خیلی خوبی داریم وگرنه خیلیا هم شاید بودن که این مشکلو داشتن ولی همسرشون راه نیومده یا به زور کارشو کرده.از نشانه هامون همسرای خوبمونه😀

۱۳۹۷/۶/۲۰ ۱۱:۱۵:۳۸
(ویرایش)

فقط سودا جون جواب سوالمو که صفحه قبل پرسیدم میدی؟طبیعیه بار اول انگشتم 5 سانت بیشتر داخل نمیره؟انگار به یه سدی برخورد میکنه

۱۳۹۷/۶/۲۰ ۱۲:۲۵:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۲ ۲۰:۰۲:۲۵
(ویرایش)

سلام به همه 

من نميدونم چرا از اين كار فرار ميكنم 😭😭😭 (ديلاتور)

Sevda  عزيزم من ترشح غليظ و سبز رنگ داشتم و به خواهرم كه پزشك هستن گفتم گفت كه قرص مصرف كن.. چون كم كم داشتم درد قسمت رحم و احساس ميكردم 

ولي خدارو شكر اولش بود و درمانش راحتر بود 

۱۳۹۷/۶/۲۰ ۱۲:۳۶:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

samira20

به نکاتی که آبان جون گفته توجه کن،تنفس شکمی برای ازبین بردن انقباض شکم عالیه،به مرور از بین میره انقباض،عجله نکن وقتی تمرین کگل رو کامل یاد گرفتی میری سراغ دیلاتورها

ترانه سین

عزیزم چون اولین باره کاملا طبیعیه،ببین حین وارد کردن انگشتت یا دیلاتور کگل بلند انجام بده موقعی که منقبض میکنی واژنت انگشتت رو میبرهه تو،هرچی بیشتر کگل کنی عضلات واژنت قوی تر میشه ،درضمن حتما انگشت یا دیلاتور رو کمی شیب بده به سمت مقعدت،خیلی آسونتر میشه

abd

اشکالی نداره سایزای پایین واسه من هم ۱۰ سانت بیشتر نمیشد.سایزای بالاتر میتونی از کاندوم استفاده کنی.ته دستکشت رو خوب ببند و گره بزن،تا دسته دار شه😂 راحت عقب جلو کنی

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۶/۲۰ ۱۵:۰۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۴ ۱۴:۳۶:۴۰
(ویرایش)

خانمها از راهنماییاتون و دلگرمیتون  واقعا ممنونم  باید عصری برم خونه دوباره تمرینای کگل درست رو تمرین کنم از صبح تا 5 عصر سرکارم و تا برسم میشه 6  نمیدونم شماهایی که شاغلید چجوری روزی سه بار تمرین کگل کوتاه و بلند میکنید!! راجب زمانبندیتون هم بی زحمت میگید البته اینجا رو صندلی هم نشستم سعی میکنم کگل تمرین کنم آیا نشسته درسته یا باید حتما خوابیده باشیم؟

منم واسه همین حس های بدی که دارم از اولش به شوهرم گفتم چون میدونم اون خیلی چه روحی چه جسمی برای حل این مشکل کمکم میکنه و خدا روشکر بسیار مهربونه و الانم از اینکه یه روشی پیدا کردم که عده زیادی باهاش موفق شدند اونم خوشحاله .... حالا توکل بر خدا من تمرینای کگل رو شروع کردم خیلی دوست دارم یه اتفاق خوب تو زندگی منم بیفته ..

پدر و مادرم عمیقترین زخمهای دلم.....
۱۳۹۷/۶/۲۰ ۱۶:۱۴:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

samira20

تو هر شرایطی هستی کگل کن درسته،حتی نشسته،لازم نیست حتما دراز کشیده باشی،رو تنفس شکمیت هم کار کن.تو هر ست ۲۰تا کوتاه ۲۰تا بلند

help_sm

هروقت عفونتت از بین رفت تمرینو شرو ع کن،اصلا ترس نداره،دیلاتور قرار نیست بکشتت،فکر کن سر بچه به اون بزرگی از واژن میاد بیرون پس ۱گوشپاکن  هیچی نیست،آهنگ شاد بذار حین تمرین،هواستو پرت کن،اگه راحتی بذار با همسرت این کارو انجام بده،دوتایی بهتر نتیجه میگیرین،قبلش هم تو وان آب گرم بشین تاثیر داره 

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۶/۲۰ ۱۶:۳۶:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۲۲:۳۵:۵۹
(ویرایش)

دوستان سلام،منم میخوام تمرینات رو شروع کنم ولی راستش فقط تصمیمشو دارم نمیدونم اول باید چیکار کنم،نیاز به راهنمایی و کمک دارم...از اول تمرینات کگل رو چطوری شروع کنم؟؟what

۱۳۹۷/۶/۲۰ ۲۰:۳۳:۱۹
(ویرایش)

سلام دوستان

من بعد دو هفته از شروع رابطه هنوز تو شروعش خیلی درد دارم!! البته یه دقیقه بعدش اوکی میشه، ولی تو شروع خیلی اذیت میکنه! واسه شمام همینطوری بود؟؟

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۲۰ ۲۰:۳۵:۴۳
(ویرایش)

Elsa

عزیزم صفحه اول انجمن رو با دقت بخون. مخصوصا قسمت آموزشا رو

https://mamasite.ir/fa/vaginismus

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۲۰ ۲۱:۱۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۳۰ ۱۷:۵۰:۴۳
(ویرایش)

من عضو جدیدم دوسال تقریبا دو سال عقد کردم و یک ماه نیم که عروسی کردم از اول شب اول عقد تصمیم داشتیم رابطه کامل داشته باشیم چون دو یک سال و نیم دوست بودیم و شناخت کافی داشتیم از هم منتها از همون موقع نتونستم تا الان پاهام قفل می شد شوهرمو هل می دادم حتی اونقد عضلات شکم و کمرم منقبض می کردم که که بعدش دیگه تمام تنم کوفته می شد اوایل خیلی شوهرم ناراحت بود و دعوا داشتیم بعدا برا اینکه خودم کم نیارم گفتفم اصلا من خودم نمی خوام رابطه دخول داشته باشیم دوس دارم بعد ازدواج این اتفاق بیوفته همون موقع ها با ماماسایت اشنا شدم و مخفی از شوهرم با گوش پاکن انجام دادم دیدم واقعا بدون درد می ره داخل شجاعتم ب دست اوردم سری بعد با خط چشم پاریس امتحان کردم که اونم رفت تو از اونجایی که خونه مون همیشه شلوغ بود امکان تمرین نبود و من خیتلم راحت تر شده بود که مشکلم جدی نیست خلاصه گذشت تا عروسی گرفتیم و اومدیم خونه خودم چن بار شوهرم تلاش کرد و من اجازه نمی دادم از ترسم تا اینکه باز یاد ماما سایت افتادم اینار رفتم خاطره ها رو خوندم خیلی روحیه گرفتم اونقد که ب شوهرم پیشنهاد دادم و گفتم هر قدر درد داشته باشه تحمل می کنم قبلش یلی تحریک شده بودم شوهرم بالخره موفق ب پرده برداری شد منتها خون که دید خیلی جا خورد و ترسید من گریه می کردم البته از شوق بعدش تا چن وقت رابطه نداشتیم تا دوباره شروع کردیم و نشد ومن خیلی سرخورده شدم اومدم اینجا دستکش و وسایلم خریدم تو رو خدا من راهنمایی کنید شوهرم دیگه تمایل ب رابطه نداره من سایز نه سانت وارد کردم درد و سوزش نداشت فقط وقت عقب و جلو کردن انگار حس کشش و حس درد داشت 

راه در جهان یکی است و ان راستی است
۱۳۹۷/۶/۲۰ ۲۲:۲۱:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۸ ۱۳:۳۴:۰۴
(ویرایش)

سلام، من سایز 7.5 رو وارد میکنم ولی موقع عقب و جلو یه کمی سوزش دارم و یه حالتی مثل درد که نمیتونم دقیقا بگم چیه!، باید انقدر تمرین کنم که دیگه سوزش نداشته باشم؟ یا اینکه برم سایز بعدی؟

۱۳۹۷/۶/۲۰ ۲۲:۳۹:۵۴
(ویرایش)

abd

آره عزیزم، باید اونقد تمرین کنی که دیگه درد و سوزش نداشته باشی بعد بری سایز بعد. پیشرفت خوبی هم داشتی. آفرین.

چیستااا

با تمرین این درد رفع میشه. کگل هم انجام بده. وقتی دیگه حس درد و کشیدگی نداشتی افزایش سایز بده.

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران