تعداد بازدید : 349054
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۶/۲۶ ۰۸:۱۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Zobeide

سوالتو دوباره بپرس! من ندیدم سوالتو!

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۲۶ ۱۲:۰۲:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

elham.r

آفرین چقد خوب پیش رفتی بعد اون وقفه ها🤣😉😉😉

اصلا نگران نباش من خودم موقع تمرین فقط میتونسم تو حالت زن زیر انجام بدم،ولی اقدام تمرینیم رو به پیشنهاد دوستان با زن رو امتحان کردم .دیلاتور چون سفتتر از آلت هست واسه همین یکم مشکلتره که بتونی پوزیشن های مختلف انجام بدی،پس فکر منفی رو از خودت دور کن و به شیوه خودت ادامه بده💪

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۶/۲۶ ۱۳:۵۳:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

مرسی عزیزای دلم از انرژی دادنتون😍

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۶/۲۶ ۱۷:۵۸:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

سلام به همگی اینقد اسم ها زیاد هستن یادم میره

من بعد از هفت روز فردا دوباره تمرینات شروع میکنم... من وقتی کگل میکنم عضله های شکم هم منقبض میشه نمیدونم درسته یا نه؟؟؟

واسه دیلاتور باید از چه سایزی شروع کنم؟... ترانه سین جون این گوش پاکن چجوری؟...

۱۳۹۷/۶/۲۶ ۱۸:۲۱:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

judy 

عزیزم نباید شکمت منقبض بشه .مگه میخوای ادرارتو نگهداری شکمت منقبض میشه؟عضلات واژن با شکم ربطی نداره

ببین میتونی از سایز صفر شروع کنی من یه گوش پاک کن برداشتم دورش پنبه گذاشتم قشنگ محکمش کردم انداختم تو انگشت کوچیکه دستکش ازین مترای پلاستیکی بردار دورشو اندازه بگیر سایز 1 دورش 5 سانته.سایز صفر زیر 5 سانته.دیگه خودت ببین سایز صفر رو با چه قطری راحتی.

خوش به حالت من تازه پریود شدم.فقط یه چیزی من کشف کردم ببین فقط به داخل کردن بسنده نکن تلاش کن با کگل و تفس عمیق ببریش داخل تر.شاید یه کوچولو سوزش حس کنی ولی نترس تلاشتو بکن.من اولین بار سختم بود کوچولو کوچولو هول میدادم داخل ولی درنمیاوردمش میذاشتم اون تو بمونه جا باز کنه تا جایی که در توانم بود داخل کردم اخر سر عقب جلو کردم دیدم سخت نیست.فقط ژل زیاد بزن

۱۳۹۷/۶/۲۶ ۲۰:۰۳:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

سلام من بعد از پریودی امروز شروع مردم سایز یک رو فقط تونستم ۳سانت وارد کنم تو یک ساعت،یکم سوزش پیدا کردم ول کردم،بیشتر نتونستم داخل کنم،وقتی منقبض میکنیم باید فرو ببریم یا موقع رها کردن؟

۱۳۹۷/۶/۲۶ ۲۱:۴۲:۱۹
(ویرایش)

مرسی واقعا خوبه که هستین

۱۳۹۷/۶/۲۶ ۲۲:۰۷:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

تارا تنها

وقتی تونستین حتی ۲ ۳سانت چیزی وارد کنین ینی موفق شدین،سوزش طبیعیه چون اول راهی،حتما قبل شروع کگل داشته باش،دوش آب گرم بگیر یا حتی تو وان آب گرم بشین خیلی تاثیر داره،حین وارد کردن حتما کگل کن

judy

وقتی کگل میکنی نباید عضلات شکمت درگیر بشه برای همین تنفس شکمی انجام بده جداگونه به مرور انقباض شکمت از بین میره

help_sm

اگه منظورت کشش هست،طبیعیه،ژل فراوون بزن،کگل کن حین وارد کردن،با تمرین بیشتر این حالت کمتر میشه،تو اقدام این مشکل  به مرور از بین میره

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۱:۳۴:۵۵
(ویرایش)

تارا

یکمم باید خودمون تلاش کنیم و هولش بدیم تو .شاید یه کوچولو سوزش باشه ولی عادی میشه.تا تلاش نکنیم بیشتر داخل نمیره

۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۱:۳۵:۴۶
(ویرایش)

جودی واستا بهت برسم من یه هفته دیگه باید تمرین کنم😢😢

برای ساختن دیلاتور جدید لحظه شماری میکنم

۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۲:۰۶:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۵:۴۸:۴۰
(ویرایش)

سلام عزیزم بله درست میگی به نظر منم پوزیشن خوبیه .

بچه ها راستی سلام .من ی تازه واردم ک با کمک شما ها تونستم این دوران سختو پشت سر بذارم .۲ ساله ک ازدواج کردم و به جرات میتونم بگم شاید از همه شما ها ترسوتر و مضطرب تر هستم .تو این دوسال خیلی سختی کشیدم چ شبا ک تا صب گریه نمیکردم به خدا میگفتم آخه چرا باید ی مساله ک برای خیلیا راحته برای من بشه دغدغه اصلی زندگیم .خداروشکر همسر مهربونی دارم و اگر کمکها و روحیه داداناش نبود شاید الان دختر شجاع نبودم anim2-a2d3 دوستای عزیزی ک تازه شرو کردن با امید و یکم شجاعت همه چی حل میشه .من بار اول ک انگشت همسرم فرو رفت داشتم ذوق مرگ میشدم وقتی اومدم اینجا دیدم یکی از دوستان نوشته سایز ۱۰ و اقدام کرده منم ک سر خوش فکر کردم ۱۰ میلیمتر 😂😂وقتی فهمیدم هنوز اول راهم خیلی ترسیدم ک آیا میتونم یا ن در ادامه راه من یکم تقلب کردم و سانت به سانت جلو نرفتم یکم سایز و زیاد کردم و در تمام این مراحلم خودم جرات دس زدن به خودمو نداشتم و فقط همسرم بود .خداروشکر رو سایز ۱۲ اقدام کردم و جواب گرفتم .البته فقط ی بار 🙈🙈🙈خدارو شکر میکنم و از همتون ممنونم ک تجاربتون و در اختیار دیگران قرار میدید.😘به لپ همتون 

۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۲:۱۱:۳۷
(ویرایش)

سمی جون

نمیتونم این کگل درست انجام بدم یا شاید هم انجام میدم نمیفهمم... میتونم برم مرحله بعد کار با دیلاتور؟

ترانه سین جون

با پشتکاری من از تو دیدم میدونم خیلی زود موفق میشی ناراحت نباش

۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۲:۳۵:۴۱
(ویرایش)

چه حس خوبیه وقتی مطالب میخونم خیلی ها بانو شدن... چه حس خوبیه این کلمه بانو شنیدن...

یادمه چند وقت پیش یکی اومده بود در ج یه کامنت تو اینستا گفته بود که راجع به واژینیسموس بود گفته بود که همه میان میگن ما دوست داریم زود مادر بشیم که زود درمان بشن مادر بشن...نمیدونم چرا اینقد این حرفش ناراحتم کرد تو دلم بهش گفتم تو نمیتونی حس من (ما) رو درک کنی نمیدونی چقد دوست داریم  مثل بقیه باشیم یه رابطه کامل داشته باشیم...چقد همسرم اذیت کردم چقد خسته ام چقد واسه بانو شدن زن بودن صبر کردم چقد همه چی تو خودم خالی کردم که کسی نفهمه من هم مشکل دارم...شاید بنظر اون ادم زن بودن یعنی مادر شدن...نمیدونم اما زن بودن یه بخشش مادر بودن...کاش یاد بگیریم قضاوت نکنیم

۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۳:۱۳:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۵:۴۸:۴۰
(ویرایش)

Judy جان .همه ی ما این روزها و حس هارو تجربه کردیم .هممون لحظات مشابهی داشتیم .اصلا انگیزه من واسه وارد شدن به سایت و نوشتن تجربم این بود ک به همه بگم امکان نداره از من داغونتر کسی باشه اما با توکل و یکم تحملو شجاعت به راحتی این مساله حل میشه .شاید گفتن کلمه راحت درست نباشه چون هممون دردای زیادی کشیدیم خسته شدیم غمگین شدیم اما در آخر و با این تمرینات وقتی به سایز بالا میرسید میبینید ک چقد راحته .

۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۶:۵۰:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

خانوما خوبه که با هم تمرین میکنید و به هم انگیزه میدید. اما اینکه بخواین با هم سایزاتونو پیش ببرین درست نیست. چون شدت واژینیسموس و سرعت بهبود تو هر کسی متفاوته. همینطور مرحله پریود.

درسته داریم تیمی تمرین میکنیم، اما این به معنی هم‌زمان پیش رفتن نیست.

موفق باشید 🌷🌷

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران