تعداد بازدید : 350856
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۶:۵۷:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

مریم ۷۱

یه ذره به کمر فشار میاره این پوزیشن. بیشتر مناسب کساییه که ورزش کنن و عضلات آماده داشته باشن. اما آره این پوزیشن دخول عمیقی داره 😊

دختر شجاع

به‌به مبارکه 😊 ان‌شاءالله همیشه شاد باشی عزیزم.

جودی

ببین کگل اصلا کار خاصی نیستا! عضله رو پیدا کردی؟ فقط منقبضش کن و رها کن. اگه حین این کار دیدی شکمت هم داره منقبض میشه سعی کن شکمتو منقبض نکنی! و اگه دیدی خیلی غیر ارادیه برات، تنفس شکمی انجام بده.

آره با دیلاتورای سایز پایین شروع کن عزیزم.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۲۷ ۱۴:۴۳:۳۲
(ویرایش)

مریم ۷۱

🤔🤔 باید امتحان کنم پس. چون یه بار بدون بالش امتحان کردم اذیت شدم!

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۲۷ ۱۷:۲۸:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

من تونستم سایز ۱رو پنج سات داخل کنم،ولی بعدش یکم سوزش دارم طبیعیه؟

ولی نتونستم بیشتر از اون وارد کنم:(

۱۳۹۷/۶/۲۷ ۱۹:۲۳:۴۹
(ویرایش)

تارا تنها

آره عزیزم سوزش طبیعیه. وقتی دیلاتور داخله کگل کن. به خودت فشار نیار.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۲۸ ۰۰:۵۳:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

بچه ها من روز اول پریودم تموم شد اومد بگم میخونمتون و بی صبرانه منتظرم تموم شه تمرینمو شروع کنم.دم شوهرمم گرم که خیلی انرژی میده به این عشق تمرین میکنم که بیاد خونه بگم چیکارا کردم اونم کلی ذوق میکنه.میدونید بدشانسی من چی بود؟یک سال و نیم از ازدواجمو فکرمبکردم مشکل از شوهرمه که دخول انجام نمیشه.فکرمیکردم باید به زور کارشو بکنه هرچی میگفت بابا بدنت قفل میشه باور نمیکردم میگفتم مگه میشه تو نمیدونی واژن دقیقا کجاست بعد اونقدر می ترسیدم که بیچاره اون حالتشو از دست میداد.چقدز باهاش حرف زدم بره دکتر ارولوژیست.

بعد من خیلی اهل اینترنت و سرچ هستم .ولی چون نمیدونستم مشکل ترس منه اشتباهی مطلب سرچ میکردم تا اینکه اتفاقی اینجا رو بعد نزدیک 2 سال پیدا کردم که کاش زودتر پیدا کرده بودم.

بی صبرانه منتظر تموم شدن پریودمم.

جودی امروز چیکار کردی؟

۱۳۹۷/۶/۲۹ ۱۶:۲۸:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام دوستان

من يكماهه ازدواج كردم ولي هنوز نتونستم دخول انجام بدم. ديشب خودمو براي اولين بار وارسي كردم خيلي ترسيدم. اخه سوراخ به اين كوچيكي چجوري ميتونه كش بياد. معاينه هم رفتم گفتن مشكلي نداري اتفاقا پردت خيلي جلو هست و سريع كنار ميره. ديشب برا اولين بار ورودي واژنمو لمس كردم و اجازه دادم همسرم هم لمسش كنه حس خيلي بدي داشتم چون تاحالا اينكارو نكرده بودم. چندروزه كگل كار ميكنم و ديشب حين رابطه سعي ميكردم تا حد ممكن خودمو شل بگيرم ولي نميدونم چرا داخل نميرفت. به نظرتون من واژينيسموسم يا اين ترسا اوايل ازدواج طبيعيه؟

خواهش ميكنم كمكم كنيد شده يه دغده برام از هيچي نميتونم لذت ببرم😢😢

۱۳۹۷/۶/۲۹ ۱۷:۱۶:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

ترانه تهرانی

سلااااام، چه خوبه پیام گذاشتی، بنظرم مشکل اغلب ما واژینیسموسی ها عدم شناختمون نسبت به انداممونه و متاسفاااااااانه نا آگاهی دکترها،ماماها، سکس تراپ ها ،روانشناس ها.

من خودم مشاورم، ولی واقعا اطلاعات جامعه علمیمون در اینباره کمه.

پیشمون باش تا بانو بشی😘😍😇

Raana

سلاااام، چه خوب که اینجا رو پیدا کردی، نگران نباش،ترس تو ماه های اول طبیعیه. اون واژن هم ورودیش بنظر کوچیکه، توش غوغاییه😂 قد خارج شدن یه بچه انعطاف داره،اندام اقاآکه جای خود دارد، سعی کن با اندام تناسلی و واژنت دوست شی و دوستش داشته باشی، برو اناتومیشو ببین تا بیشتر بشناسیش،کگل کن مرتب. خوب ژل بزن ،بنظرم با پوزیشن زن رو برو اقدام،چون همه چی دست خودته، الت و بذار رو واژنت و اروم اروم بشین روش، نفس عمیق بکش تا بدنت انقباضشو رها کنه.تا هر مقداری که رفت خوبه،نیاز نیست کلش یباره بره تو.❤️

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۶/۲۹ ۱۹:۵۳:۵۳
(ویرایش)

عزيزم مرسي از پاسخگوييت.😍😍 مشكلم حين دخول اينه كه يه خورده احساس كشيدگي دهانه واژن دارم. اون بيشتر اذيتم ميكنه. از پوزيشن زن رو استفاده كردم اتفاقا بهتر بود برام. انشالله اين قضيه هم حل بشه بلكه يكم از زندگيم لذت ببرم.😒😒😒

۱۳۹۷/۶/۲۹ ۲۲:۰۵:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

ترانه تهرانی

سلام چه دوستای خوبی من اینجا پیدا کردم...من در تعطیلات بسر میبرم منتظرم اول مهر بشه... من چون هروقت میخواستیم رابطه داشته باشیم اون حس درد یا فکرش میاد تو ذهنم میترسم هنوز دیلاتور درست نکردم ولی فردا حتما شروع میکنم.

ماه پیشونی

سلام چه خوبه یه مشاور اینجا هست که حرف ما رو میفهمه...مرسی

۱۳۹۷/۶/۳۰ ۱۲:۴۹:۵۱
(ویرایش)

Raana

خوااااهش میشههههههه، لذت میبری یواش یواش، کگل میتونه خیلی کمکت کنه که اون کشیدگی ازار دهنده کمتر بشه ، فقط در جریان باش، اغلب خانوم ها از رو لذت بیشتری میبرن یعنی لمس الت و لمس کلیتوریس، و اقایون هستن که از دخول لذت میبرن، واسه همین خودت و ناراحت نکن،این تفاوت زن و مرده😇

۱۳۹۷/۶/۳۰ ۱۲:۵۴:۱۱
(ویرایش)

Utab

سلام، خوش اومدی ، با توجه به تجربه ات میمونه دیلاتور بسازی و کگل کنی تا به نتیجه برسی، ان شالله با تلاش  و کنار ماها بودن بانو شدن و تجربه میکنی😍

Jody

دیلاتور درد نداره نگران نباش، میدونی تصور ما از درد خیلی بزرگتر از خود اون درده، اگر تمرین کنی و اولین دیلاتور و بفرستی تو میرسی به حرفمون😇

بعدشم خوااااهش میشه، منم مثل شما حس تلخ واژینیسموس و تجربه کردم که اینجام🤗🤗🤗🤗

۱۳۹۷/۶/۳۰ ۱۴:۱۹:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۸ ۰۹:۵۶:۱۶
(ویرایش)

سلام، متنم زیاده اما اگه میشه با حوصله بخونین و بهم کمک کنین، ممنون

من دوماه پیش با این سایت آشنا شدم و اومدم اینجا چندتا از شماها شروع تمرین رو بهم گفتین

رفتم دکتر گفت پرده م حلقوی هستش و لبه های بلندی داره و ضخیم هستش و موقع پاره شدن خونریزی داری

بعد اینکه وارسی کردم و چند روز کگل کردم و چون توی خونه وسیله نداشتم برای ساخت دیلاتور گفتم با انگشت کوچیکم شروع کنم، بهش ژل زدم خیلی با ترس و لرز گذاشتمش داخل، اولش سخت بود ولی رفت خیلی خوشحال شدم

با خوشحالی رفتم به شوهرم گفتم، فکر کردم خیلی خوشحال بشه اما نشد😔گفت دوست نداشتم خودت اینکارو بکنی ، چون اولین بار بود دلم میخواست خودم انجامش بدم (من قبلش درجریان گذاشتمش که میخوام اینکارو بکنم ولی نمیدونم چرا اون موقع مخالفت نکرد)

همین باعث شد دیگه خودم هیچکاری نکردم

دو سه باری ازش خواستم خودش با انگشت اینکارو بکنه، یکم اولش درد و سوزش داره ولی خیلی سخت نیست ورودش...اما نمیدونم چرا وقتی میریم اقدام اصلا نمیشه، حتی یک سانت هم وارد نمیشه

چیکار کنم با توجه به این شرایط؟ من خودم خیلی دوست دارم دیلاتور بسازم و تمرین کنم اما خب دوست نداره دیگه...میشه در نبودش اینکارو کرد اما دلم نمیخواد چیزی که دوست نداره انجام بدم

اینم بگم که بعد این چندبار چرا خون نیومد؟ یعنی یه کوچولو هم پاره نشده؟ من توی سرچ هایی که داشتم دیدم نوشته پرده های حلقوی خون ریزی ندارن اصلا ولی دکتر گفته تو حتما داری!

فقط خدا
۱۳۹۷/۶/۳۰ ۱۵:۰۸:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

ممکنه اصلا درد و خون ریزی نداشته باشی.بعدشم این طور که میگی ممکنه هنوز پرده ات کامل پاره نشده باشه.

در مورد رضایت همسرت هم سعی کنید این قضیه رو با هم و با صحبت حل کنید. اگه بتونی رضایتش رو بگیری خیلی عالی میشه چون تمرین با دیلاتور واقعا پیشرفت بهتری داره. دیلاتور درست کن و ازش بخواه کمکت کنه اینجوری اونم تو روند درمان مداخله داره و حس بهتری به این شیوه پیدا می کنه.اینجوری وقتایی هم که تنهایی خودت میتونی با خیال راحت تمرین کنی. 

۱۳۹۷/۶/۳۱ ۰۰:۳۴:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

sadaf3121

عزیزم خیلی خوبه تونستی انگشتتو وارد کنی ولی با یه انگشت پرده کنار نمیره،حتما با همسرت صحبت کن.بهش بگو تنها شما نیستین خیلیا این مشکلو دارن و با همکاری شوهراشون مشکلشون رو حل میکنن،بهش بگو که لذت یه عمر رابطه ی بدون استرس و درد خیلی بیشتر از ۱بار برداشتن بکارت با درد ناراحتی هست،انشاله راضی میشه

utab

عزیزم آخرین سایز باید ساز آلت همسرت  در حالت نعوظ باشه.

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۶/۳۱ ۰۲:۵۵:۵۲
(ویرایش)

من وقتي ميخوام با انگشت امتحان كنم انگار ميخوره به استخون لگنم😐 اصلا انگار سوراخ نيست يه چيزي جلوشو گرفته. ميشه بگيد تو چه زاويه اي دخول باشه بهتره؟🤔 

كسي بوده بين بانوها كه بدون ديلاتور تونسته باشه بانو بشه؟

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران