تعداد بازدید : 790
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۲/۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۲/۸
کاربران آنلاین : 0
پریناز جون
۱۳۹۷/۲/۴ ۱۶:۳۷:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۴ ۱۳:۲۳:۰۸

مشکل در برقراری رابطه کامل

(ویرایش)

سلام خانم خیابانی جون..

من توسط تخصص زنان بررسی شدم و بکارتم ارتجاعی تشخیص داده شد و به من گفت اگه رابطه خوبی داشته باشی خونریزی هم نداری اما من تو رابطه مشکل دارم و از ی مقداری که الت بیشتر وارد میشه درد احساس میکنم. با استفاده از دستکشهای استریل جراحی و پنبه که برای درمان پیشنهاد کرده بودید تمرین کردم.. تا انگشت سوم به راحتی و به طور کامل داخل واژنم میشه توی طول مشکلی ندارم اما قطر الت همسرم درموقع نعوظ 12، 13 سانت میشه و وقتی با دستکشها و پنبه حدود 10 سانت قطور میکنم اصلا وارد نمیشه و با درد زیادی همراهه.. باید چکار کنم؟ دیگه مستعصل شدم تو رو خدا کمکم کنید. من نزدیک به دو ساله ازدواج کردم و میخوام باردار بشم اما حتی ....

ممنون میشم.

۱۳۹۷/۲/۷ ۲۰:۳۹:۲۰
(ویرایش)

سلاااام خانم خیابانی عزیز

خواهش میکنم جواب منو بدید لطفا victory

۱۳۹۷/۲/۷ ۲۳:۱۴:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۹ ۱۱:۲۱:۲۷
(ویرایش)

پریناز جان برای تمرین با دیلاتورها صفحه اول انجمن و توضیحات در مورد ساخت دیلاتور و ترتیب اندازه ها رو که از دور کمتر از 5 سانت شروع میشه تا سایزای بالاتر خوب بخون و توی انجمن سال 97 شرح حالت رو بگو تا بچه ها راهنماییت کنن. باید از سایزای خیلی پایینتر شروع کنی و هر دیلاتور با سایز بعدی فقط 1 سانت اضافه میشه اندازه دورش.. تا با یه دیلاتور خیلی راحت نشدی و تو پوزیشنای مختلف تمرین نکردی سایز عوض نمیشه..  با این تمرینا واژن کم کم جا باز می کنه.. هر روزم باید تمرین کگل انجام بدی..

کلیک کنید : لینک انجمن واژینیسموس 97

امروز روز جدیدی ست.. خدا را چه دیدی شاید امروز قویتر از پیش باشم
۱۳۹۷/۲/۸ ۱۶:۵۲:۲۶
(ویرایش)

سلام عزیزم.. ازت ممنونم راهنماییم کردی.. ممنونم از کمکت.. دعا کن مشکل منم حل بشه..

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران