تعداد بازدید : 349134
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۲/۲ ۰۷:۳۳:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

fateme

عزیزم اگر میتونی با انگشت چک کن ببین چبزی داخل واژنت نمونده باشه.

برای تمرین حتما حتما از دستکش جراحی استفاده کن که پاره نشه. 

نکته دیگه اینکه پنبه رو حتما اول رول کن با نخ محکمش کن بعد داخل دستکش بذار.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۲/۲ ۰۷:۳۹:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

مهرادمریم

دقیقا ذهنیت مثبت در کنار تمرینات خیلی مهمه. هر روز با خودت تکرار کن. لحظه موفق شدن و رابطه بدون درد رو تصور کن. موفق باشی.

نشمینه

عجله نکن و با آرامش با این دو تا سایز تمرین داشته باش تا کاملا راحت بشی. بعدش برو اقدام با خیال راحت. ابتدا و انتهای دیلاتورت یک سانت بیشتر فاصله نده. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۲/۲ ۱۰:۱۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۰۱:۳۲:۵۵
(ویرایش)

مرسی سودا جان

چک کردم ، ی چیزی بود توو ، بعدش یکم خارج شد نمیدونم دیگه باز مومده داخل یا نه 😑😣😣

من امیدم به خدامه 😊
۱۳۹۷/۲/۲ ۱۰:۴۱:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲ ۱۶:۲۸:۵۴
(ویرایش)

سلام دوستان.  بعد از یک پریودی و یک اسباب کشی طولانی طولانی الان  یه هفته س ک من شوع کردم تمرین کگل و وارسی امروز رفتم سراغ دیلاتور.. تقریبا 3سانت وارد کردم. فکر میکردم بیشتر وارد میکنم چون قبل عید هم تمرین داشتم. حالا ک از نو شروع کردم فقط سه سانت موفق شدم وارد کنم. 

امیدوارم این غول شماره یک دیلاتور رو بشکونم. 

حال مانند برفی است که در دست داری اگر از ان درست استفاده نکنی اب خواهد شد
۱۳۹۷/۲/۳ ۰۳:۲۰:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۲ ۱۶:۴۵:۲۷
(ویرایش)

سلام دوستان من ٤ ماهه ازدواج كردم تقريبا دخولمون دو هفته طول كشيد و واقعا با گريه و درد شديد بكارتم برداشته شد، تقريبا دو روز يكبار دخول داريم ولي هنوز خيلي درد دارم و هيچ لذتي از رابطه نميبرم، حتي دكتر رفتم اينقد درد داشتم كه دكتر نتونست معاينه كنه و تست پاپ اسمير بگيره! قبل از ازدواجم دكتر رفتم نوع پرده رو حلقوي تشخيص داد. ممنون ميشم راهنماييم كنيد تا اين درد تموم بشه و از رابطم لذت ببرمbaby

۱۳۹۷/۲/۳ ۱۰:۰۶:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم

به منم کمک کنید.بخدا کل فکرم در گیره.28سالمه.4ماه عروسی کردم اما هنوز نتونستیم دخول انجام بدیم.قبل از عروسی رفتم دکتر گفت پرده حلقوی داری. و پرده ات هم اون انتها هست.گفت درد و خونریزی احتمال زیاد داری.حالا چهار ماه داریم اقدام می کنیم اما هنوز نتونستیم. نمیدونم منم واژینیس دارم یا نه .خودمو سفت می کنم و تا شوهرم میخواد داخل کنه چاووش میگیرم و نمی ذارم.بنده خدا همه جوره با من راه میاد ولی من دیگه شرمنده اش شدمsadالبته من انگشت خودمو تونستم داخل واژن کنم شاید پنج سانت و اینکه هیچ مقاومتی نداشت.کسی میتونه راهنماییم کنه؟سپاسگزارم.flower

۱۳۹۷/۲/۳ ۱۳:۴۵:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۴ ۰۸:۰۶:۴۰
(ویرایش)

سلام دوستان لطفا کمکم کنید21سالمه 7فرودین عروسی گرفتم شب عروسیم پریودبودم بعدش که همسرم اقدام میخواست بدنم سفت شدشروع کردبه لرزیدن دخولم تاالان نشده همسرم خیلی سخت گیرهست خواهشاکمکم کنید این ایدی هم ازاینترنت پیداکردم نمیدانم چیکارکنم

۱۳۹۷/۲/۳ ۱۳:۴۵:۲۹
(ویرایش)

سلام دوستان لطفا کمکم کنید21سالمه 7فرودین عروسی گرفتم شب عروسیم پریودبودم بعدش که همسرم اقدام میخواست بدنم سفت شدشروع کردبه لرزیدن دخولم تاالان نشده همسرم خیلی سخت گیرهست خواهشاکمکم کنید این ایدی هم ازاینترنت پیداکردم نمیدانم چیکارکنم

۱۳۹۷/۲/۳ ۱۳:۴۵:۴۵
(ویرایش)

۱۳۹۷/۲/۳ ۱۴:۵۷:۱۸
(ویرایش)

سلام بچه ها

گزارش روز دوم تمرینم

امروز تونستم 8 سانت از دیلاتور شماره یکم رو وارد کنم فکر نمیکردم 8 سانت وارد بشه . 

سایز دیلاتور اولم دورش 5 سانته و طولش هم 9 سانت. 8 سانت دسانتوارد شدن برای دیلاتور اول خوبه؟

۱۳۹۷/۲/۳ ۱۷:۳۵:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Fateme 98

بشین تو آب گرم و یکم نمک که ان شالله اونی که رفته تو اگر چیزی ازش مونده خارج شه. نگران نباش، دستکشت از این دستکش جراحی ها باشه که یدونه اش تو یه بسته است.

مهناز خانم

غول و شکستش میدی، نگران نباش و پر قدرت پیش برو ، هشت سانت عالیه، افرییییین.

کرانه

سلام، خوش اوودی، تو یه روز در میون تو ابآگرم بشین، بعدم شروع کن هر روز مرتب کگل کن، سه وعده بیست تایی کگل کوتاه، سه وعده بیست تایی کگل بلند، هر روز ، پوزیشنتم تغییر بده ببین بازم اونقد درد داری. 

اعظم 90

سلام، بله که میتونیم راهنمایی کنیم . تو ممکنه واژینیسم خفیف داشته باشی، درکت میکنیم که پیش شوهرت چه حالی هستی، اگر همسرت موافقه، تمرینارو شروع کن، صفحه اول انجمن و بخون ، سوالاتتم همینجا بپرس. 

Fali

سلام، الان خیلی زوده بگیم واژینیسمچسی، ترس از ارتباط و اغلب عروسا دارن تا چند ماه طبیعیه ، شروع کن روزانه کگل کن ( صفحه اول انجمن و بخون) بعد ببین با پوزیشن زن رو میتونی بری اقدام، به همسرت بگو بی حرکت باشه و تو بشین رو الت،هی نفس عمیق بکش آروم بشین. قبلشم خوب معاشقه داشته باش.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۲/۳ ۱۸:۲۶:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۲ ۱۶:۴۵:۲۷
(ویرایش)

سلام ممنون از راهنمايي، پوزيشن رو چند بار عوض كرديم ولي فرقي نداره كلا درد ميگيره، مخصوصا اولش كه ميخوادآلتشو داخل كنه دم ورودي پرده يه سوزش خيلي شديد دارم انگار هر بار پاره شدن رو حس ميكنم مثل دفعه اول! پيش دكتر كه رفتم قرص شل كننده عضله داد ولي فرقي نكرد هر ٨ ساعت يكي ميخوردم، از ژل هم هميشه استفاده ميكنم.

۱۳۹۷/۲/۴ ۱۴:۱۷:۰۷
(ویرایش)

امروز دوباره باهمون سایز اولم تمرین کردم و مشکلی نداشتم بازم 8 سانت وارد شد. 

الان میتونم برم سراغ سایز بعدی؟

۱۳۹۷/۲/۵ ۰۴:۱۷:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

کرانه 

پس حتما کگل کن ، موقع ورود التآهم نفس عمیق بکش و کگل و داشته باش ،ببین چند روز این کارو میکنی چجوری میشه.

مهناز خانم

اگر میتونی سایز اخرتوو تند تند عقب جلو‌کنی باهاش اینجوری راحتی سایزتو عوض کن .

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۲/۵ ۱۴:۳۵:۵۴
(ویرایش)

ماه پیشونی جان مرسی از راهنماییت

امروز رفتم سراغ سایز دوم که دورش 6 سانته و طولش 9و نیمه.

اولش فقط دو سه سانت بیشتر نرفت . پاشدم یخورده قدم زدم کگل کردم همزمان و دوباره نشستم پای تمرین و تونستم 6 سانت وارد کنم. چندبار اینکارو کردم و راحت 6سانتو وارد کردم. حالا باید بیشتر تمرین کنم با بیشتر وارد بشه . 

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران