تعداد بازدید : 140
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۲/۲۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۲/۲۶
کاربران آنلاین : 0
الهام-4
۱۳۹۷/۲/۲۶ ۱۷:۵۶:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۶:۳۵:۲۷

دوستای گل اگ میشه جوابمو بدید واژینسموس دارم

(ویرایش)

سلام من قبل از عید برای درمان واژیسموس رفتم پیش خانم خیابانی تمریناتمو انجام میدادم سر وقت تا اینکه به مشکلی برام پیش اومد چندروز تمرین نکردم بعد خورد ب پریودی بعدش چون سایز۱۲ بودم دوباره همونو  شروع کردم سه روز تمرین کردم ولی بادرد وسوزش تا اینک از دیشب سوزش شدیدی گرفتم  طوری ک دستشوی رفتنم بادرد الان باید چکار کنم تمرین کنم یا نکنم با چ سایزی اصلا نمیدونم میتونم یا ن ازتون کمک میخام دوستای گل

۱۳۹۷/۲/۲۶ ۲۰:۵۵:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۲۱ ۱۰:۳۳:۰۴
(ویرایش)

عزیزم موقع تمرین درد و سوزش داری یا مواقع دیگه هم هست? اگر اینطوره فعلا تمرین نکن تا اگر خدای نکرده آسیبی به واژنت زده باشی خوب بشه.

اما اگر موقع تمرین سوزش داری باید بری سایز پایین تر رو تمرین کنی. به دلیل وقفه بین تمرینات عقب گرد داشتی.

اصلا نباید موقع تمرین با زور و فشار سعی در وارد کردن دیلاتور کنی.

ان شاا... چیزی نیست. 

اگر سوزشت برطرف نشد حتما برو دکتر.

راستی ژلت رو تغییر ندادی? ممکنه حساسیت ایجاد کرده باشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۲/۲۶ ۲۱:۱۶:۵۲
(ویرایش)

سلام سودا جان من حین تمرین سوزش داشتم ولی ب زور انجامش میدادم سه چهر روزه ولی الان از دیشب تکرر ادرار گرفتمو تند تند میرم دستشویی وقتی ادرار میکنم درد دارم ولی از ظهر کمپرس اب گرم استفاده کردم یکم بهترم و الانم میخام خودمو با سرکه بشورم میگن خوبه نمیدونم دیگه چکار کنم ک بهتر بشم خطری نداره الان اینجوریم ژلم روهم تغییر ندادم

۱۳۹۷/۲/۲۶ ۲۱:۱۸:۴۹
(ویرایش)

سلام سودا جان من حین تمرین سوزش داشتم ولی ب زور انجامش میدادم سه چهر روزه ولی الان از دیشب تکرر ادرار گرفتمو تند تند میرم دستشویی وقتی ادرار میکنم درد دارم ولی از ظهر کمپرس اب گرم استفاده کردم یکم بهترم و الانم میخام خودمو با سرکه بشورم میگن خوبه نمیدونم دیگه چکار کنم ک بهتر بشم خطری نداره الان اینجوریم ژلم روهم تغییر ندادم

۱۳۹۷/۲/۲۶ ۲۱:۱۹:۳۵
(ویرایش)

سودا جان من الان خودم چکار میتونم بکنم ک بهتر بشم دارویی چیزی برا بهتر شدنش هست

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال