تعداد بازدید : 1299
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۳/۱۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۵/۱۰
کاربران آنلاین : 0
مامان نگار جون
۱۳۹۷/۳/۱۳ ۱۲:۳۶:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۲۲ ۱۱:۱۲:۱۷

اسباب بازی تا حالا از فروشگاه اینترنتی خریدین؟

(ویرایش)

من برای بچه هام و کودکان اقوام اسباب بازی فکری و آموزشی زیاد می خرم و هر بار از جاهای مختلف. جدیدا با فروشگاه اینترنتی چیدو آشنا شدم. هم تنوع اسباب بازی دخترونه و پسرونه داره و هم بعد از ثبت سفارش سریعا ارسال می کنن با پیک رایگان . من از خریدم خیلی راضی بودم  شما هم نظرتون بگین

ادرس وبسایتش اینه: http://www.chido.ir

۱۳۹۷/۵/۲ ۱۸:۵۱:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۲۶ ۲۰:۲۷:۳۹
(ویرایش)

سلام آره خوبن منم تو این سایت چیزای جالب با قیمت خوب دیدم اگه دوست داشتید شمام ببینید 

سلام
۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۳:۴۵:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ ۰۳:۰۲:۳۶
۱۳۹۹/۱۲/۲۲ ۲۱:۴۷:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ ۰۳:۰۲:۳۶
(ویرایش)

سلام دوستان!

ما در شرکت دیجی تیز  در تلاش هستیم که خدماتی را در عرصه ی طراحی سایت به شما ارائه دهیم.

همانطور که می دانید برای  طراحی سایت،  بسیاری از نکات را باید در نظر بگیرید. اگر بخواهید برا موتور های جستجو کننده گوگل بهینه شوید باید سئو سایت را انجام دهید و قطعا برای سئو سایت نیاز به بک لینک دارید.

از دیگر خدمات در عرصه طراحی سایت  می توانیم به طراحی لوگو ی سایت اشاره کنیم.  و اگر شما عزیزان می خواهید در کنار سایت در شبکه های اجتماعی دیده شوید نیاز به مدیر دیجیتال مارکتینگ دارید.

تمام خدمات بالا به اضافه آن که خدماتی همانند تولید مقاله و پشتیبانی سایت و غیره...  خدمات در این زمینه تیم ما انجام می دهد. برای معطل شدن از نکاتی درباره طراحی سایت دنبال آن ها می گردید به سایت ما مراجعه کنید.

بک لینک

سئو سایت

طراحی لوگو

دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت

۱۴۰۰/۳/۱ ۰۹:۵۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱ ۰۹:۵۴:۵۲
(ویرایش)

علاوه بر بازی های فیزیکی با توجه به فراگیر شدن بازی های موبایلی پیشنهاد میکنم مقاله بازی های دخترانه اندروید در توپ مارکت رو بخونید و اگر دختری دارید که علاقه به بازی های موبایلی دارد این مقاله بازی های سرگرم کننده با محتوای مفید رو معرفی میکنه و امکان دانلود و نصب رایگان را داره.

۱۴۰۱/۵/۱۰ ۰۸:۳۹:۰۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۲۸ ۱۴:۴۷:۳۳
(ویرایش)

من همیشه اسباب بازی رو از سایت هویو میخرم. همه اسباب بازی دخترانه جدید با قیمت به روز و ارزونتر از همه جا هست و امکان مشاوره و تست هوش هم دارن. یکی از بهترین تجربه های فروشگاهی بوده تا الان داشتم.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران