تعداد بازدید : 1077
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۳/۱۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۳/۱۵
کاربران آنلاین : 0
ک.خ
۱۳۹۷/۳/۱۵ ۱۳:۲۲:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۵ ۲۲:۵۲:۲۴

رابطه مقعدی و بارداری فرد باکره

(ویرایش)

من و نامزدم 10 روز پیش رابطه مقعدی داشتیم.  بعد از اون دائما از واژنم ترشح خارج میشا و الان سینه هام درد میکنه.

آیا من باردارم؟

اگه آره چطور باید سقط کنم

۱۳۹۷/۳/۱۵ ۱۴:۴۱:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۱۰:۵۹:۱۳
(ویرایش)

عزیزم با رابطه مقعدی کسی باردار نمیشه خیالت راحت..شاید یا زمان تخمک گذاریته یا نزدیک پریودته ..

بارداری از طریق مقعد زیر منفیه یکه ..

۱۳۹۷/۳/۱۵ ۱۵:۰۱:۰۲
(ویرایش)

مشروع هست ولی زمانش مناسب نیست

یعنی چی پرواز کردن؟

مگه میشه؟

مقداری از منی که وارد مقعدم شد رو بعد با دستمال کاملا پاک کردم. در حالت ایستاده هم بودیم ، یعنی اصلا به سمت واژنم چیزی نرفت. بازم امکانش هستکه باردار باشم؟

۱۳۹۷/۳/۱۵ ۱۶:۰۳:۱۸
(ویرایش)

تا دیر نشده چطور میتونم سقطش کنم

۱۳۹۷/۳/۱۵ ۱۶:۰۹:۱۹
(ویرایش)

ک.خ جان تورو به مسخرگی گرفتههههه..عزیزدلم من بهت گفتم امکان بارداری وجود نداره ینی نداره این مرد یه روان پریشه همه رو اینجوری بازیچه خودش قرار میده با بازیچه قرار دادن بقیه لذت میبره..دیگه جوابشو نده که بدتر لذت میبره..

تو نه باردار میشی با اینکار نه بارداری خیالت رااااااحتتتتت...از مقعد به رحم هیج راهی وحود نداره تنها از طریق دخول و رابطه واژینال امکان بارداری وجود داره وقتی میگم منفیه یک ینی اصلا غیر ممنکنه گلم..خیالت راحت باشه راحته راااحت

۱۳۹۷/۳/۱۵ ۱۶:۱۳:۰۸
(ویرایش)

وقتی میگی هیچی سمت واژنت نرفته پس نگرانیت بی مورده الان داری الکی به خودت استرس وارد میکنی به خودت استرس نده چون باعث میشه پریودت عقب بیوفته و بدتر نگران بشی خوشگلم..به حرف من اعتماد کن من میگم باردار نیستی ..بارداری به همین راحتیا نیست عزیزم خیلیا چندماهه توی اقدامم ولی بچه دار نمیشن..خودشم بارداری از طریق مقعد که اصلاااا غیرممکنه..ذهنتو درگیرش نکن..

۱۳۹۷/۳/۱۵ ۱۶:۲۴:۲۲
(ویرایش)

ممنون عزیزم

خداکنه همینطور که تو میگی باشه

۱۳۹۷/۳/۱۵ ۱۶:۲۶:۰۱
(ویرایش)

همونی هست که میگم عزیزم موفق باشی😍😍😍😍

من خودمم نامزدم تورو درک میکنم هرسوالی داشتی ازم بپرس..

۱۳۹۷/۳/۱۵ ۱۶:۵۷:۱۵
(ویرایش)

بعد  از چند روز از نزدیکی باید از بیبی چک استفاده کرد؟

۱۳۹۷/۳/۱۵ ۱۸:۰۳:۲۹
(ویرایش)

واقعا ینی متاسفم شدم واست اینهمه منه دختر بهت میگم چیزی نیست حرف یه مرد روانی که چندبار توسط مدیر حذف کاربری شده و مشکل جنسی داره و حروم زاده س رو گوش میکنی...برو بی بی چک بگیر بزن منفی شد به جواب من میرسی.موفق باشی

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران