تعداد بازدید : 1292
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۳/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۴/۱۳
کاربران آنلاین : 0
سحر57
۱۳۹۷/۳/۳۱ ۱۶:۵۵:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳۱ ۲۱:۳۶:۱۱

ساک کوچک حاملگی

(ویرایش)

با سلام و خسته نباشید من 25 فروردین ماه اولین روز از اخرین پریودیم بود که بعد از استفاده از بی بی چک و ازمایش خون متوجه شدم باردارم 20 خرداد برای سونو رفتم و پزشک سونوی واژینال انجام داد و گفت ساک خالی است و اندازه ان 4 میلی است و سن بارداری 6 هفته شاید لقاح دیر صورت گرفته برای اطمینان که شاید جنین نمرده باشد ازمایش فرستاد که از جواب ازمایش راضی بود و گفت قضیه مردن جنین منتفی است هفته اینده در مرکزی دیگر برو سونو دوباره حال سوال داشتم که من یک روز بعد از سونو افتاده ام روی لکه بینی قهوه ای تیره و حس میکنم با فعالیت هام زیاد تر میشه یعنی اینطوربگم حس میکنم وقتی زیاد سرپا می ایستم یا راه میرم.یا پله بالا و پایین میرم زیادتر میشه به پزشک گفتم لکه لینی دارم.گفت این احتمال بارداری را پایین.می اورد اما چون هنوز حالتهای تهوعت را داری و اندازه ساک کوچک است امید دارم که جنین تشکیل و قلب دیده شود ولی نگفتن استراحت کن و هیچ دارویی هم برای لکه بینی ندادن الان تقریبا دو هفته است لکه بینی دارم حال به نظر شما با تمام این توضیحات و لکه لینی قهوه ای رنگ که گاهی مانند خونابه قهوه ای است میتونم امید به ادامه بارداریم و تشکیل جنین و قلب جنین باشم و یا این که بارداری ام ممکنه خدای ناکرده بارداری پوچ باشد تو رو خدا کمکم کنید تو هفته جدید وقت دکتر دارم ولی از 20 خرداد تا حالا که 31 است نمیدونید چه به روز من اومده همه اش گریه همه اش استرس از بس که به این قضیه فکر میکنم خوابم شاید در کل شبانه روز 4 ساعت شده باشه دارم دیوونه میشم تو رو خدا کمکم کنید هر بار که این لکه ها را می بینم کلی گریه میکنم کمکم کنید چکار کنم مننون میشم در ضمن من 39 سال دارم و بچه اولم اصلا این مشکلات را نداشت بعد از 10 سال دوباره باردار شده ام کمک کنید ممنون 

۱۳۹۷/۴/۱ ۰۰:۴۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۶ ۱۲:۵۲:۰۷
(ویرایش)

استراحت کن و هفته هشت برو سونو

دکتر بی عقلت چرا سونو واژینال کرده همون باعث لک بینی میشه

انشاله که لک لانه گزینی باشه،،، چرا شیاف بهت نداده دکتر؟؟ استرس برات سم هستش

ارامشت رو حفظ کن،، بدون اراده ی خدا برگ از درخت نمی افته پس توکل کن به خدا

۱۳۹۷/۴/۱۳ ۰۶:۳۳:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۵ ۰۰:۴۱:۴۶
(ویرایش)

سونو واژینال هیچ تاثیری روی لکه بینی ندارد و کاملا ایمن است

اگر بارداری پوچ باشد یا قلب جنین تشکیل نشود، لکه بینی اتفاق می افتد

شما باید تا هفته ی هشتم صبر کنید و بعد برید یه جای معتبر سونو بدید

ما اطلاعی ازجواب آزمایش شما نداریم که بتونیم با اطمینان بگیم چرا دکتر بهتون شیاف نداده

گاهی جنین ناقص هست و بدن به طور طبیعی اون رو دفع میکنه

در اینصورت هرنوع مداخله ای مانند شیاف یا قرص پروژسترون،فقط علائم دفع و کار طبیعی بدن رو که بسیار مفیده، به عقب میندازه و تاثیری در سلامت جنین نداره

پس اگر با توجه به سونو و آزمایش براتون چیزی تجویز نکردن کمی زمان بدین و استراحت داشته باشید تا توی هشت هفته برید سونو مجدد

اگر این بچه قرار باشه به دنیا بیاد، هیچ چیزی جلودارش نیس پس بسپارید به خدا

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران