تعداد بازدید : 229
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۴/۱۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۴/۲۰
کاربران آنلاین : 0
دختر دختر
۱۳۹۷/۴/۱۹ ۰۱:۴۴:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۸ ۲۳:۳۴:۵۱

ترس از رابطه جنسی و دخول

(ویرایش)

سلام من دو ماهه ازدواج کردم و. هنوز دخترم ترس از رابطه جنسی دارم نمیدونم چیکار کنم واقعا حتی میترسم دکتر برم تو رو. خدا. کمکم کنین

۱۳۹۷/۴/۱۹ ۰۶:۵۵:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۹ ۱۷:۰۶:۳۲
(ویرایش)

منظورت اینه که درد داری و برات غیر قابل تحمله ؟ نزدیکی کار سختی نیست .از نوع پرده ات اطلاع داری ؟.میتونی خودت اینکار رو انجام بدی.شوهرت به پشت دراز بکشه و تو با انگشت هات سعی کن  آلت مرد رو داخل واژنت بکنی . تواین کار صبور باش . شب های اوت ممکنه حتی ذره ای هم توش نره ولی کم کم جسارت پیدا می کنی و آخر سر کل آلت مرد رو می تونی داخل واژنت بکنی . از روان کننده ها می تونی استفاده کنی بهتره . اگه باز هم موفق نشدی وآژینسموس داری که درمان خاص خودشو داره .یکی از پارتنرهای من هم سابقا این مشکل رو داشت و این روش رو انجام دادیم و دختر تونست آلت من رو براحتی داخل واژنش کنه .

۱۳۹۷/۴/۱۹ ۱۱:۳۵:۱۳
(ویرایش)

نه قبل از اینکه درد داشته باشم میترسم منقبض میشم نمیذارم. از نوع پردم اطلاع ندارم میترسم برم دکتر زنان. 

۱۳۹۷/۴/۱۹ ۱۲:۴۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۹ ۱۷:۰۶:۳۲
(ویرایش)

پس مشکلت واژینسموس نیست . ترس از نزدیکی یه . نگران نباش . شما همون حالتی که گفتم سعی کن قرار بگیری یعنی شوهرت زیر دراز بکشه و شما در روی او قرار بگیر و اصلا سعی نکی دخول انجام بدی این کار رو در 5-4 جلسه تکرار کن. فقط مالش بده تا اینکه شوهرت ارگاسم شه .بعد از یک هفته سعی کن یه قدم پیش بری تنها فکر کن که سر آلت مرد رو باید داخل کنی نه بقیه رو . با انگشت هات خیلی آروم فشار بده اگه باز هم موفق نشدی اصلا نگران نباش بذار برای جلسه بعد . همونطور که گفتم با صبر و حوصله باید پیش بری . وقتی موفق شدی قسمت کوچکی از آلت رو داخل کنی صبر کن ارگاسم شه بعد دفعه بعد یه سانتیمتر بیشتر داخل کن همونطور پیش برو .مطمئنم تا یه ماه به دخول کامل موفق می شی .

۱۳۹۷/۴/۲۰ ۰۰:۵۲:۴۲
(ویرایش)

مرسی از راهنماییتون حتما اینکار رو میکنم امیدوارم حل بشه. یعنی من واژینسموس ندارم؟

۱۳۹۷/۴/۲۰ ۲۱:۱۲:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۳۰ ۲۲:۲۴:۴۵
(ویرایش)

عزیزم بیا به انجمن واژینیسموس 97 که اون پایین کادر قرمز هست اونجا کمکت میکنن.احتمالا چون منقبض میکنی و ترس داری پس واژینیسموس هستی .بیا تو انجمن و تمریناتمو شروع کن که راه درمانت همینه منم مثل شمام و آخرای درمانم..موفق باشی عزیزم

هواخوبه چون تو هوامو داری خداجونم🍃🍃🍃
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

آبان 1397
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930