تعداد بازدید : 907
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۴/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۴/۲۸
کاربران آنلاین : 0
Zaraai
۱۳۹۷/۴/۲۵ ۲۳:۱۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۴ ۱۲:۱۹:۴۲

رابطه جنسی مقعدی داشتم، قرص مصرف کردم ۵ روز بعد مجدد رابطه داشتم، باردارم؟

(ویرایش)

من ۱۷ ام این ماه پریودیم تموم شد دو روز بعد یعنی ۱۹ ام این ماه با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و چون احتمال ریختن اب منی روی دهانه واژن رو میدادم ۹ ساعت بعد رابطه دو قرص اچ دی و ۱۲ ساعت بعدش ۲ قرص دیگر مصرف کردم، پرسیدم و گفتن احتمال بارداری نزدیک ب صفره، روز شنبه ۲۳ ام این ماه مجددا با نامزدم رابطه مقعدی داشتم ، مقداری از اب منی روی واژنم ریخت اما بسرعت پاک کردیم در حد دو ثانیه، اما چون گفتن در هر دوره باید یک باز قرص مصرف بشه دیگه قرص اچ دی نخوردم ، امروز ۲۵ هست و من لکه بینی دارم ، خیلی نگرانم من باردارم؟ یا برای مصرف قرص اچ دی هست؟

۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۱:۵۳:۳۵
(ویرایش)

اخه نامزدم اینجا نیست یعنی محل کارش با من فاصله داره ب همین خاطر نمیتونم ب پزشک مراجعه کنم چون از خونوادم خجالت میکشم ،پس خیالم راحت باشه باردار نیستم؟

۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۳:۱۱:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۳ ۱۱:۵۶:۰۶
(ویرایش)

عزیزم قبل مطرح کردن سوالت تو اینترنت یه سرچ میکردی جوابتو میگرفتی..

تازه ایا مادر شما شما رو از مقعد بدنیا آورد ؟ 

رحم کجاست ؟ اناتومی بدنت و برو مطالعه کن .. 

anim2-New-6

فقط نذار نامزدت میه منی تو مقعد خالی کنه .. به مرور زمان در بعضی ها باعث عفونت میشه....

بخاطر لذت مرد اینقدر به خودمون فشار نیاریم anim2-65d6a5d6s  ارتباط  تو زمان دوستی در این حد معنی نداره ..

ببخش رک گفتم اما خیلی از مردا  عشق و نمیفهمن ..

۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۳:۳۸:۴۹
(ویرایش)

در زمان نامزدیه نه دوستی و اینکه انقد توی سایتا چیزای مختلف نوشته ک ادم شک میکنه ، من بار اول قرص خوردم بار دوم نخوردم ، نگرانیم برای این موضوع بود

۱۳۹۷/۴/۲۸ ۱۰:۰۳:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۴ ۰۹:۳۸:۲۷
(ویرایش)

سلام

نه عزيزم از طريق رابطه مقعدى امكان باردارى وجود نداره

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021