تعداد بازدید : 349048
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۴/۲۷ ۲۲:۱۷:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۱ ۲۱:۴۴:۵۱
(ویرایش)

سلام امروز من با سایز 9 امتحان کردم خوب بود اولش یکم اذییت شدم ولی بعدش به همه روش و پوزیشنی تونستم سریع جلو و عقب کنم حالا فردا میرم کاندوم میگیرم واسه سایز 10 یا 11 

خدایا کمکم کن
۱۳۹۷/۴/۲۷ ۲۳:۲۳:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۴ ۰۰:۳۲:۳۷
(ویرایش)

آفرین سپیده جووون 

اینجارو ترک نکنی واسه همیشه پیش ما بمون

چه جشن باحالی بشه lovelove

اتاق بغلی جریانش چیه؟؟

منم امروز رسیدم سایز 7 بچه هاااااا

من که خودم باورم نمیشه

منی که دستم اشتباهی میخورد به ...جیغ میزدمممممممممم

آفرین به همه پهلووناااااanim2-auizz3ffy9vla57584xq

من خودمو تو دل ترس هام میندازم و از شرشون خلاص میشم.
۱۳۹۷/۴/۲۸ ۰۰:۴۶:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۹ ۱۴:۴۱:۱۱
(ویرایش)

سلام دوستان عزیز،هر موقع از رابطه خسته میشم به اینجا پناه میارم ،4ماهه ازدواج کردم و 3ماهه با تمرین بانو شدم و رابطم شروع شده اما هر بار درد دارم و دخول کامل انجام نمیشه از رابطه لذت نمیبذم این و هم میدونم که همسرمم اونجور که دلش میخواد لذت نمیبره ،واقعا دارم زده میشم از رابطه ی جنسی تازه قبل از هر بار رابطه با دیلاتور تمرین میکنم و کلی لیبرو کانت میزنم اما بازم دردم اروم نمیشه ،اینجا هم خیلی پرسیدم که کسی اینجوری هست یانه ،ولی مث اینکه کسی اینجوری نیست که نتونه کامل دخول داشته باشه دیگه نمیدونم چه کنم،فکر کنم تنها راحش زایمان طبیعیهcryfunny

انسان با امید زندست...
۱۳۹۷/۴/۲۸ ۰۱:۰۹:۲۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلام به همه 

لیدر اینجا در حال حاضر من و سودا جون هستیم البته به نظارت خانم خیابانی عزیز، در کنارش دوستای خوبمونم مثل ریزان جون و بقیه کمکمون میکنن.🌷🌼🌷🌼

نکته بعدی : 

اینجا یه گروهه نه کانال تلگرام که درجا ادم جواب بده، اگر سوالی میپرسید صبور باشید،چون ما همش انلاین تو اینجا نیستیم و ... به خونه زندگیمونم میرسیم، مثلا من امروز تو جاده در  حال جابجایی از یه شهر به یه شهر دیگه بودم و انتن دهی خوب نبود و ...یه موقع مهمون داریم و ... پس صبر پیشه کنید☺️

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۴/۲۸ ۰۱:۲۲:۱۰
(ویرایش)

سپیده بانووووو

خواااااهش میشه ،بازم مبارکت باشه، ممنون که تجربتو به بقیه هم منتقل کردی و پاسخگوی سوالا بودی😘😘😘

هدهد2396

سلام، شما واژینیسموس نیستی☺️ فقط واژنت هنوز یکم انعطافش کمه، خیلی عالیه که کگل و شروع کردی و انقد به سایز خوبی تو دیلاتورا رسیدی. چندتا نکته: سعی کن قبل از تمرینات، یه روز درمیون تو اب گرم بشینی و توهمون اب گرم یکم نمک بریز که بدنت ضد عفونی بشه. کگل و بیشتر کن، برای ساخت دیلاتور ای بالا اگه دستکش سایز ۸ پیدا کنی که عالی میشه، اگه نه با کاندوم درست کن، سایزای بالا صبوری میخواد ،اگر با دیلاتور ها به سایز همسرت برسی دیگه این حس چوب خشک و نداری. بعدم به الت همسرت خوب ژل بزن،و خودتو سفت نکن موقع دخول. 

سمی۷

این کشش تو سایزای بالا طبیعیه. حین تمرین کنارت یه اسپری اب تمیز بذار، ژل و که دیدی دیگه داره رو به چسبناکی میره اب اسپری کن روش درست میشه.

۱۳۹۷/۴/۲۸ ۰۱:۳۱:۰۸
(ویرایش)

Sahsa

مطرح کن مسالتو ☺️

منصوره

بعد پریودی نرو اقدام تا به سایز همسرت برسی، مخصوووصا بعد پریود که واژن بدقلق میشه،میری ضدحال میخوری،تو دوران پریود خوب کگل کن، و از همسرت بخواه یکم دیگه صبوری کنه تا به سایزش برسی.

مهتاب بانو

خیلی خوبه افرین، سعی کن خوبه خوب روون شی بعد سایز عوض کنی.

Faezeh

بنظرم برو دکتر زنان ببین شاید دردت از عفونت باشه. بعدم کگل کن زیاد، یه نکته ای، تو در زمان درمانت و کار با دیلاتور، تند تند سایز عوض کردی،ممکنه چون اصولی پیش نرفتی اقدام هات دردناکه، یا ممکنه هنوز خودت و سفت میکنی ، و اینکه شاید پوزیشنت ،پوزیشن مناسبی واسه رابطه نیست ... اینارو بررسی کن، اگر تهرانی حتما از خانم خیابانی وقت بگیر، حیفه میتونه رابطه ات بدون درد باشه و لذتبخش.

۱۳۹۷/۴/۲۸ ۰۲:۱۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

ممنونم ارغوانی جان...انشاالله بیام زودتری خبر بانو شدنتو بخونم خواهری..love

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۴/۲۸ ۰۲:۱۹:۴۸
(ویرایش)

ممنونم از محبتت مهربانو جاااااانfloweranim2-40

۱۳۹۷/۴/۲۸ ۰۲:۴۰:۱۲
(ویرایش)

سلااام عزیزم.‌.یاقوتی جانخواهر، من دیلاهای اولیه تا  ۶ سانت رو تا نصف روز تا یک روز روون و راحت میشدم اما فرداش دوباره تمرین می‌کردم بعد میرفتم دیلاتور بعدی....از سایزای 7 به بالا رو هر کدوم دوروز و نیم میموندم و سایزامم یک سانت به یکسانت تغییر میدادم چون دیگه ترس نداشتم و انقباضم کمتر شده بود..واینکه ژل مصرفی من لوبریکانت ساده بود با نام های تولیددارو و رازک .‌‌..اما بنظر خودم تولید دارو کمی رقیق تر بود..اما الان کع دیگه رابطه داریم حضرت از بوش اذیت میشه  و دوست نداره (البته خودمم همینطورم😷😷😷)و میخوام برم سراغ روان کننده طبیعی  مثل روغن زیتون که روش سنتیه و  خیلیم خواااااص داره و بهتر از لوبریکانته..anim2-thumbsupsmileyanimblink

۱۳۹۷/۴/۲۸ ۰۲:۵۲:۵۴
(ویرایش)

خواهش میکنم پگاه بانو شما به من لطف داری خواهری...

اتاق بغلی منظورم انجمن اقدامی هاست برای بارداری(تو این سایت تاپیک های زیادی دیدم مثل همین انجمن،اتاق روحیه،دورهمی اقدامی ها و...)سرچ کنی میاد مثل همین انجمنه گفتگو و راهنمایی میکنن دوستان..

آفرررین باریکلا  پرتوان ادامه بده تا  بزودی  بانو بشی  شماره خوجججججل بره کنار اسمتanim2-40 ...خیلی حال خوبیه شکست دادن دیلاهاanim2-4d564ad6... شما  الان به هفت رسیدی باورت نمیشه صبر کن به سایز هدفت برسی  بعد بری اقدام اونووووقت به رررریش این دیلاهات میخنددددیanim2-25r30wianim2-25r30wi

۱۳۹۷/۴/۲۸ ۰۷:۵۶:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۷ ۱۲:۳۹:۳۹
(ویرایش)

سپیده بانو عزیزم مرسی از پاسخگوییت. anim2-40

۱۳۹۷/۴/۲۸ ۰۹:۵۴:۱۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۲۰:۳۳:۲۲
(ویرایش)

واااااااای سپیده جون منم خسته شدم از لوبریکانت، ولی شنیدم مواد روغنی باعث عفونت میشه
شما مطمعنی که ضرر نداره؟

۱۳۹۷/۴/۲۸ ۱۱:۱۲:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

سلام دوستان

طول دیلاتور ها چقدر باید باشه.؟ ؟ 

من با سایز10.5 راحتم. الان یه دیلاتور با سایز 11 تا 11.5 ساختم. اونم میره تو یه مقدار ولی باز اون وسطا انقباض دارم.

ضمنا من موقع عقب جلو کردن یه حس بد و کشیدگی دارم.

دیلاتور رو هم با دستکش 8 می سازم.  

۱۳۹۷/۴/۲۸ ۱۱:۳۹:۲۶
(ویرایش)

نه سعیده جان اون روغنایی مثل روغن بچه هست که باعث عفونت میشه.یک سرچ کن ببین چقدر از روغن زیتون بعنوان بهترین روان کننده مطلب هست.یک روان کننده سنتیه که خیلییییییی عااالیه ....دکترام  تایید کردن هم ماه پیشونی گلی هم چند بار بهش اشاره کرده.کافیه چند قطره بریزی تا آخر رابطه چررررب و لغزنده میمونه ولی لوبریکانت رو باید هیییی تازش کنیییییanim2-New-6.امتحان کن عزیزم خیالت راحت.منم عصری میرم میخرم  حتما..خیلی مقرون بصرفسanim2-40

۱۳۹۷/۴/۲۸ ۱۲:۱۱:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

سلام دوست جونا 

تبریک ب بانوهای جدید😍

من امروز بعد از ۱۰ روز وقفه بخاطر پریود و... رفتم تمرین 

اول از سایز پایین شروع کردم یعنی۸ سانت تو همونم گیر کردم 

نمیره تو ک نمیرههههه و سوزش شدید دارم ک اصلا تا الان تجربش نکرده بودم

من تا دور حدودا ۱۰.۵ و ۱۱ راحت شده بودم😭😭😭😭

البته برام مشکلی پیش اومده بود ک اصلا کگل و تمرین و واژینیسم ب کل فراموشم شده بود تو این روزا و اصلا تمرین نمیکردم کگل روanim2-smiliess

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران