تعداد بازدید : 7214
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۵/۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۵/۲۰
کاربران آنلاین : 0
sisi1234
۱۳۹۷/۵/۴ ۱۵:۱۴:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۲۰:۳۳:۲۲

برای تقویت بنیه شوهر و گرم شدنش چیکار کنم؟

(ویرایش)

سلام
من و شوهرم هر دو 33 سالمونه
شوهرم بنده خدا روزی 12-15 ساعت کار میکنه و خیلی خسته میشه وقتی هم که میاد خونه شام خورده نخورده میخابه

این گرمای هوا هم که بیشتر اذیتش میکنه و وقتی میاد خونه اینقدر آب و نوشیدنی میخوره که دیگه غذا هم نمیتونه بخوره
رابطه ما محدود شده به روزای تعطیل که اونم بخاطر خستگی و ضعف بدنش بیشتر از یکبار نمیشه
حالا میخام بدونم که با چه غذاهایی میشه هم به لحاظ جسمی و جنسی تقویت شه؟
ممنون از راهنماییتون

۱۳۹۷/۵/۴ ۲۰:۴۰:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۲ ۱۱:۲۳:۵۱
(ویرایش)

عزیزم از من میشنوی این کار و نکن که دیوانه میشیsmile براش شیر موز درست کن هرروز و اب انبه خیلی خوبه همچنین گیاه جینسینگ عالیه برای تقویت قوای جنسی.غذاهای دریایی خیلی کمک کننده است و این به وضوح تو شوهرم مشهوده توام امتحان کن.بهش ویتامین هم بده بخوره که تاثیر خیلی خوبی داره و حتی تو خودت عزیزم.هل تو چایی.زنجبیل.و کلا گرمیجات.اینا تجربه های خودمه چون همسر من از شدت گرمی من و فراری میده خیلی وقتا و رژیم غذاییش اینا و داره معمولا

۱۳۹۷/۵/۶ ۱۱:۲۶:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۲ ۰۳:۵۴:۴۸
(ویرایش)

سلااااااام سعیدددددددده 

بیا پیش خودم که من استاد این کارم ....anim2-25r30wianim2-25r30wi

بنام خدا 

مواد لازم :

ببخشید مواد لازم نمیخواد فقط بی نهایت عشوه خرکی.................................anim2-4d564ad6anim2-4d564ad6anim2-4d564ad6anim2-4d564ad6

من یه کاجم با بهار کاری ندارم ....
۱۳۹۷/۵/۶ ۱۱:۴۶:۲۵
(ویرایش)

سعیده جون از شوخی که بگذریم اینایی که مینویسم تجربیات خودمه و فوق العاده ست ....ببین گلم تغذیه فقط یه طرف قضیه ست ....

من هر صبح یه لیوان آب ولرم یا با عسل یا خرما یا....بهش میدم و روزو اینطوری شروع میکنیم بلا استثنا....اینا برای تقویت سلامتیه ..صبحانه خیلی مهمه ولی فرصت نیست با هم صبحانه بخوریم ...هروز یه دونه تخم مرغ ( بیشتر نه ... برای کبد خوب نیست )با گوجه و ریحون قاضی میکنم . یه قاضی هم پنیر و گردو و شیره انگور...به طور معمول اینه ولی خب بعضی روزا هم که اینا رو ندارم مثلا کره عسل که خیلی واسه گرم کردن معده خوبه یا کره و مربایی که خودم درستش کرده باشم ...

من یه مدته خیلی مواظبم غذای سرد نخوریم یا با مصلحش بخوریم .... مثلا برای سردی برنج چند ساعت تو آب نمک میخیسونم بعد هم بیشتر با شوید یا زعفران ...کشمش هم یه کم تفت میدم میذارم گوشه پلو ....گوشت گوساله اصلا نمیگیریم فقط گوشت گوسفند چون خیلی گرمه ...ماهی حتما کنارش خرما بذار ....لبنیات که من عاشقشم هم جز سردیجاته....برای همین ماست رو حتما با کرفس و پونه و نعنا و کشمش میخوریم ...شیرو با عسل و زعفران ....پنیرم که خودم درست میکنم و میذارم توی آب نمک کهنه بشه...

سعیده جون شوهرم اومده دنبالم باید برم .....دوباره میام فصل دومشو برات میذارم anim2-4d564ad6anim2-4d564ad6

۱۳۹۷/۵/۶ ۱۶:۳۸:۲۴
(ویرایش)

سلام سابرینا مهربانم
مرسی از راهنماییت
اونو که راست میگی، یه ذره حالش خوب باشه دیوانه میکنه منو
جیسینک چیه؟ یه وقت ضرر نداشته باشه، زیادی نشه بیچارم کنه؟happy

زنجبیل و دارچین و اینا رو امتحان کردم، مامانم گفت زیاد نخورید ضرر میکنه، همچین تاثیری هم نداشت

۱۳۹۷/۵/۶ ۱۷:۰۳:۰۱
(ویرایش)

سلااااااااااااااام ترنجججججججججججflower
عزیزم همسر من جون داشته باشه نمیذاره کار به عشوه برسه
اون حتی با صدای من تحریک میشه smile

۱۳۹۷/۵/۶ ۱۷:۱۰:۵۹
(ویرایش)

ترنج جون من همه این کارایی که تو میکنی را یا نمیکنم یا برعکس میکنم anim2-21

بنده خدا صبونه که نمیخوره، سرکار یه بیسکوئیت یا کیک میخوره
هر شب هم که برنج داریم، ولی معمولا" با گوشت یا مرغه
گوشت گاو اصلن نمیخوریم، فقط گوسفندی
ماست هم تو تابستون با نعنا و خیار فراوون میخوریم
بدو بیا فصل دوم رو هم بگوanim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۷/۵/۷ ۱۱:۱۲:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۲ ۱۱:۲۳:۵۱
(ویرایش)

سعیده جون جنسینگ یه گیاهه که بصورت قرص هم درستش کردن و اصلا معروف به داروی تقویت قوای جنسی هستش.نه اصلا ضرر نداره عزیزم و از فلفل هم یادت نره تو غدا

۱۳۹۷/۵/۷ ۱۲:۲۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

به به سعیده باااانو اوووومد  دوباره با معضلاتی شبیه من anim2-25r30wi

سعیده منم دقیقا به این قضیه فکر میکنم فقط به خاطر اینکه ما قصد بچه دار شدن داریم میخوام نطفش خوووووووب باشه

ولی اهل صبحانه نیست ناهارم که گاهی میخوره گاهی نمیخوره شبا هم طفلکی شام تو دهنشه خوابش میبره

اصلا زمان ندارم این چیزایی که ترنج گفتو بهش بدم بخوره

نمیدونم چه کنم anim2-21 همش فکر میکردم از سه ماه قبل بهش بدم چیزای مقوی بخوره ولی اصلا نشد

۱۳۹۷/۵/۷ ۱۶:۴۳:۲۲
(ویرایش)

سلااااااااااااااام خواهریlove
ببینم نیلو تو خواهر من نیستی؟anim2-21
چیزایی رو که ترنج گفته بدیم به شوهرامون که دنیا براشون بهشت میشه
والا ما هم فقط به شام میرسیم، که اونم خورده نخورده خوابمون میبره
هرچقدر می دویم و کار میکنیم هم به هیچی نمیرسیم، فقط قسط و وام و بدهی

۱۳۹۷/۵/۸ ۱۰:۵۴:۳۷
(ویرایش)

اره والا خواهر مجازیتم اونم از نوع دو قلو anim2-40

اره اونم چه بهشتی anim2-25r30wi

زندگیتون  مثل ماست , ما هم همینطوری هستیم

با این اوضاع اقتصادی افتاح چی میخواد بشه معلوم نیست

حالا ترنج بیاد قسمت دومو بگه ببینیم ما میتونیم عملیش کنیم یا نه

۱۳۹۷/۵/۸ ۱۱:۰۱:۴۴
(ویرایش)

به به سلااااااام سلااااام به سعیده مهربان و نیلو عزیزanim2-ad54ad

خب بنام خدا فصل دوم سخنرانی

آره جونم برات بگه از جوانه ی ماش و گندم غافل نشو ....جوانه ی ماش خیلی سریع آماده میشه و خیلی هم خوشمزه ست حتی اگه الان تو اینترنت نگاش کنی میبینی خیلی شبیه اسپرمه اینو تو یکی از مقالات خوندم و خیلی هم برام جالب بودanim2-smilies-azardl3 

خیلی فوق العاده ست اگه بخوام از خواصش بنویسم واقعا طومار میشه ولی حتما تو اینترنت در موردش بخون ...جوانه گندم هم مثل جوانه ی ماش بخاطر املاح و مواد معدنی و ویتامین E هم اسپرم مرد و هم باروری رو توی زن ها تقویت میکنه ....من با جوانه گندم سمنو درست میکنم واقعااااا عاشقشم ولی پدر آدم درمیادhappy

جوانه ی ماشو خام بخور بریز توسالاد یا ماست .... بقیه حبوباتم بذار جوانه بزنه بعد بریز تو غذا خواصشون چندین برابر میشه ...

برای تحریک شهوت مردانه سوپ پیاز رد خور نداره anim2-a2d3منظورم اینه که سوپ رو بطور معمول هر طور درست میکنی 4تا 5 تا پیاز توش نگینی خورد کن ...کلا پیاز عالیه همیشه خامشو سر سفره داشته باش هم از دست بیماریهای ویروسی در امانی هم بقیه مزایاanim2-4d564ad6پیاز کبابی هم عالیه ...کلا طبعش هم گرمه..

شیره انگور اگه هرشب قبل خواب یه قاشقشو توی یه لیوان آب حل کنی و بخوری هم بنیه رو تقویت میکنه هم کم خونی رو بطور کامل از بین میبره ..

میوه هم که دیگه خودت میدونی معجزه میکنه ...میوه ی همه فصل ها رو باید خورد ...موز خیلی تقویت میکنه 

غذاها رو هم تا اونجایی که میتونی کبابی درست کن نه توی فر با ذغال چون کیفیت غذا رو میبره بالا ...غذاهای کبابی روده ها رو تقویت میکنه ...و اما زعفرون دمکرده زعفرون مستقیما روی سیستم تولید مثل زنانه و مردانه تاثیر داره ...من یه کم هم گلاب باهاش قاطی میکنم....anim2-4d564ad6

خب جیگرا.... میگم تاپیک خوبی راه انداختی سعیده ازین به بعد هرکی هر چی شنید البته از منبع موثق بیا اینجا بگه ...

۱۳۹۷/۵/۸ ۱۱:۱۶:۴۸
(ویرایش)

بچه ها همه مثل همیم ما الان ماهی دو میلیون قسط و وام میدیم که تا سال آینده هم همچنان ادامه داره ....anim2-65d6a5d6sشوهرم ترمی 3 میلیون شهریه دانشگاه آزاد میده anim2-65d6a5d6s الانم خرج پایان نامه 7 میلیون مونده رو دستمونanim2-65d6a5d6sو.....مهمون و اینا هم که دیگه بماند...

ولی همیشه میگم خدایا شکرت لنگمون نذاشتی بلاخره داره پیش میره ...ولی باتمام وجود و عشقم همه ی این کارا رو میکنم چون ما بعنوان خانم خونه ضامن سلامتیه خانوادمون هستیم anim2-thanksanim2-thanks

قرار نیست همیشه همه چیز در دسترس باشه همونی رو که داریم باید بهترین استفاده رو ازش بکنیم...به همه چیز هم به مقدار لازم عـــــــــــشق اضافه کنیدanim2-thanksanim2-thanks

۱۳۹۷/۵/۸ ۱۳:۰۸:۳۹
(ویرایش)

سلااااااااااااااام نیلو جووون 
سلاااااااااااااام خواهری
اره عزیزم زندگی همه داره لنگ میزنه

خدا خودش به دادمون برسه

۱۳۹۷/۵/۸ ۱۳:۱۳:۴۳
(ویرایش)

سلام ترنج جون
مرسی از راهنماییت عزیزم

هیچ کدوم اینا رو نمیدونستم بغیر از پیاز، چشم سعی میکنم یکی یکی انجامشون بدم

شوهر من خوب تحریک میشه، ولی وسطای سکس فشارش میافته، سرگیجه میگیره، چشماش سیاهی میره و دست اخر هم نعوذشو از دست میده  برای اینا چیکار کنم؟ anim2-65d6a5d6s 

اره به لطف شما دوستان تاپیک خوبی شده 
مرسیییییییییییییییییی از مشارکتتون

خدا کمکتون باشه و امیدتون به خدا که این روزای سخت میگذرد
ما هم فقط امیدواریم....

۱۳۹۷/۵/۸ ۱۴:۰۰:۲۳
(ویرایش)

مرسی ترنج جان از راهنمایی خوب و انرژی عالیت

باشه همه تلاشم میکنم

اجاره خونه و چند تا قسط ماهانه یه طرف  تو این اوضاع بحرانی همه سرمایمونم دزدین و بردن اونم یه طرف

خیلی غصه میخورم ولی فایده نداره

ترنج جان تو هم اقدام به بارداری کردی درسته ؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران