تعداد بازدید : 918
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۶/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۷/۱
کاربران آنلاین : 0
Tina khatoon
۱۳۹۷/۶/۲۹ ۲۲:۵۹:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۹ ۲۳:۱۴:۴۳

درمونده شدم!

(ویرایش)

سلام

تازه عقد کردم، همش دلشوره دارم از دستش بدم، قبل اینکه بریم محضر یهو یکی عطسه کرد ترس برداشت منو، ولی عقد کردیم، حالا میگه دیشب پدرش اومد خوابش باهم قدم زدن رفتندجایی بیشتر ترسیدم، شبا خواب ندارم،همش نگرانم..

اخه قبلا دوس پسرم اومد خواستگاریم و یهو تصادف کرد مرد خاطره بدی مونده تو ذهنم،میترسم اینم از دست بدم sad

۱۳۹۷/۶/۳۰ ۱۰:۳۴:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

سلام دوست عزیز.

ازت خواهش میکنم طرز فکر وباورت رو عوض کن ازهرچیزی که بترسی سرت میاد شک نکن.این قانون کائنات هستش..هرفرکانسی به جهان هستی بدی همون رو دریافت میکنی.

به نظر خودت با ترسیدن ونگرانی میتونی جلوی هر اتفاقی رو بگیری..ما عادت داریم سوگواری قبل از عزا داشته باشیم و نگران چیزی هستیم که اتفاق نیافتاده...

من تجربه دارم و دارم تجربم روبهت میگم...از هرچی که ترسیدم دقیقا همون برام پیش اومد.

به خدا اعتماد کن و همه چیه زندگیت رو به دستای قدرتمند خدا بسپار..واز همین الان سعی کن دلبسته ی همسرت باشی نه وابسته که این قانون هستی هستش به هرکسی یاهرچیزی وابسته بشی به بدترین شکل از زندگیت میره...

نمیخوام بترسونمت دوست عزیز ولی میخوام اگاه باشی..

هیچ قدرتی بالاتراز قدرت رب نیست وقتی زندگی وهمه چیزتو به دستای خدا سپردی اروم باش و از زندگیت لذت ببر.

اعتمادو اعتقادت رو به خدا بیشتر کن...ازاین روزهای خوب اول زندگیت درکنارهمسرت وبا یاد خدا لذت ببر..وفرکانس مثبت به هستی بده تا خوشی ولذت دریافت کتی...

موفق باشی❤

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۷/۶/۳۱ ۱۱:۳۲:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۲ ۰۳:۵۴:۴۸
(ویرایش)

سلام

به خاطر اتفاقی که برات پیش اومده طبیعیه......ولی انرژی گیر افتاده ات رو باید آزاد کنی که چرخه برات تکرار نشه..... منم مثل تو بودم و فقط با این جمله رها شدم.....:

پروردگارا من هر باری را به دست تو میسپارم و خود رها و شاد بسر میبرم.

هر وقت نگران شدی سریع بگو در پناه خالق یکتا سالم و شاد و موفق باشی و به خدای عاشق میسپارمت.....چیزی نیست عزیزم کم کم آروم میشی....

من یه کاجم با بهار کاری ندارم ....
۱۳۹۷/۶/۳۱ ۱۲:۵۱:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

ابراهیم عبدالهی:
📚 سه قانون از قوانین مهم کائنات

1⃣ قانون جبران :

در کائنات هر فعلي که براي تو صورت مي گيرد يا نعمتي به تو مي رسد 
(حال با هر واسطه اي) بايد در ازاء آن فعلي براي جبران انجام بدهي.

چنانچه اين جبران صورت نگيرد، براساس همين قانون، کائنات خودش چيز ديگري را بعنوان 
جبران از تو مي گيرد. 
بنابراين هر انساني بايد در زندگي خويش بسيار دقيق باشد و به دقت مراقب باشد که چگونه و چرا نعمتي را جبران نكرده است. 

جبران از هر طريقي صورت مي گيرد. از پرداخت يک مابه ازاء گرفته تا جواب لبخندي را با لبخند دادن. برخي آن را به قانون کارما نيز تشبيه کرده اند.

2⃣ قانون جذب:
 افكار و ذهن ما هم از جنس انرژي ست. هريک از ما درست مانند يک فرستنده - گيرنده (هردو در يک مجموعه) هستيم و انرژي هاي خاصي را با فركانس هاي خاص 
مرتعش و منتشر مي کنيم.

قانون جذب ناظر بر اين امر است که هرگونه انرژي را (چه مثبت و چه منفي) با هر فركانسي مرتعش کني، دقيقا" همان را به سوي خودت جذب مي کني.

مثال: هرگاه بر اين نگراني تمركز شديد داري که نكند فلان بيماري لا علاج را بگيرم و به شدت از آن بترسي، خود بخود سيگنالي در اين رابطه با کائنات مي فرستي که در سطح فركانس خاصي عمل مي کند و (انگار که آنرا از کائنات درخواست کرده باشي) 
همان را برايت به تحقق درمي آورد. 

حال اختيار با توست که مدام بترسي، مشكوک باشي، نگران آينده باشي، نگران ازدست 
دادن کسي يا چيزي باشي و ... 
يا نه، به کائنات اعتماد و اطمينان قلبي داشته باشي و هميشه با اتكاء و اتكال به او، و بدون ترس، با انرژي زنده روزگار را بگذراني و از من ذهنيت هرچه بيشتر دوري 
کني.

3⃣ قانون مزرعه:

🔹ركن اول قانون مزرعه :
 وقتي چيزي مي کاري بايد صبر کني تا در وقت خودش به تو محصول بدهد. غير از 
اين ممكن نيست. 

پس "صبر" ركن اول قانون مزرعه است. 
صبر با تحمل تفاوت دارد. 
تحمل همراه با نارضايتي است در صورتي که صبر همراه با رضايت و پذيرش است .

🔹ركن دوم قانون مزرعه:

رسيدگي و مراقبت صحيح از دانه اي که کاشته اي. 
زماني که داري صبر مي کني بايد با تلاش پي گير همراه باشد (کارهايي هست که بايد 
در اين مدت انجام بدهي ، و خیلی کارهارا هم نباید انجام بدهی). 
عجله هرگز کاري را به نتيجه نرسانده و نمي رساند و تنها نتيجه اش "زجر دروني" خودت است.

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۷/۷/۱ ۰۱:۲۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

عزیزم سعی کن هربار این افکار سراغت میاد ذهنتو منحرف کنی با کتاب و موسیقی و فیلم

اگه ادامه دار بود برات برو پیش مشاور

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال