تعداد بازدید : 350882
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۱ ۱۴:۱۳:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۲ ۲۰:۰۲:۲۵
(ویرایش)

باشه عزيزم مرسي 💋🙏🏼

۱۳۹۷/۷/۱ ۱۴:۵۰:۳۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

خوب خوب من اومدمممممم😋

سلااااام به همه🤗

و ممنوووووون از عزیزایی که کمکمون میکنن😍

Elham,R

ببین چون تمریناتت کامل نشده بود و رفتی اقدام به یه مسائلی برخوردی، تو هنوز به سایز هدفت نرسیدی ،باید برسی تا یسری مشکلاتت حل بشه. پس تا سایز هدفت که ۱۳ هست پیش برو ودیلاتور بساز و کگل روزانه ، و نشستن تو آب گرم و نمک و داشته باش.

من شخصا خودم اول ها با پوزیشن زن زیر مشکل داشتم،اما الان کلا با زن زیر راحتم😂 به مرور درست میشه،حتما رو دیلاتورای آخر خوب تمرین داشته باش،تو تند تند عقب جلو کردنش مخصوصا. من الانم نمیتونم به انگشت فکر کنم،خیلی خودتو اذیت نکن.

دیلاتور ۱۳ و که وارد کردی بیا بگو بهت شماره بدم😋🤗

Deniiiiz

سلام، تا چندماه اول ترس طبیعیه و اینکه میگی دهانه اش بازه، آره بازه،توی واژنم بازه،باید رو تصوراتت باید کار کنی، کگل کنی و اگر میتونی با پوزیشن زن رو بری برای رابطه چون اونجوری مسلط تری. نفس عمیق بکشی و اروم اروم بشینی رو آلت.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۱ ۱۵:۰۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Help_sm

افرین تو پربودی کگل یادت نره که خیلیییییییی مهمه، بعدم نگران نباش الت به این راحتیا نمیشکنه💪

Raaana

کلا سایز اول تقریبا برای همه سخته، خیلیا یکی دو هفته طول کشیده تا راحت بتونن ببرن داخل، طبیعیه. ولی مرگ نیست، خون نمیپاشه بیرون، پاره ام نمیشی❤️ باید وارسی و انجام بدی و با اندام تناسلیت دوست بشی، این خیلی مهمه، ما چون ازش شناخت نداریم باهاش احساس غریبگی میکنیم،اگر همسرت مشکل نداره کار با دیلاتور و شروع کن.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۱ ۱۶:۰۲:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

من با زن زیر هم تونستم دخول داشته باشم هورااااا😍

تشکر از همه دوستای عزیزی ک این مدت سوالامو جواب دادن و بدون هیچ چشم داشتی کامل راهنماییم کردن❤

چشم ماه پیشونی جان تا ۱۳ سانت هم تمرینمو ادامه میدم

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۷/۱ ۱۶:۰۵:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

سلام

من دیشب سعی کردم وارسی انجام بدم و یه کوچولو انگشتمو وارد کنم ولی فقط یه بند انگشت داخل رفت بعد هم اصلا نتونستم همون موقع کگل کنم...نمیدونم چکار کنم

۱۳۹۷/۷/۱ ۱۷:۲۷:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

elham.r

تبریییییک میگم عزیزم انشالا رابطه زناشوییتون همیشه پر از عشق باشه و لذتشو ببرین .سعی کن ماه های اول رابطه زیاد داشته باشین تا تو پوزیشنهای مختلف راحت شی،کگل هم داشته باش در طول روز❤️❤️❤️❤️❤️

jjudy

عزیزم باید از استرست کم کنی،سعی کن ریلکس کنی،نفس عمیق بکش وقتی تونستی ۱بند وارد کنی بدون بیشترش هم میتونی،کگل کن حین وارد کردن،دیلارو شیب بده سمت مقعدت،من ۳سال و نیم حتی نمیتونستم به واژنم دست بزنم .پس شما خیلی جلوتری از من😉😉😉😉😉

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۷/۱ ۱۷:۴۳:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

مرسی سمی عزیزم

ممنونم بابت همه انرژی مثبتات و راهنمایی هات 😍

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۷/۱ ۱۹:۴۲:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

سلااام من سایز یک رو راحت شدم:))ولی بیشتر از۵سانت نتونستم داخل کنم میشه برن سایز بعد؟

۱۳۹۷/۷/۱ ۲۰:۳۵:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲ ۱۰:۵۶:۲۸
(ویرایش)

سلام 

خيلي خوشحال شدم اين انجمن رو پيدا كردم

منم اين مشكل رو دارم و خيلي ناراحتم

وقتي مطالبو خوندم نميدونم ديلاتور رو چه جوري درست كنم

اما براي خريدش واقعا بودجه ندارم

چي كار بايد بكنم؟

۱۳۹۷/۷/۱ ۲۰:۵۰:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۴ ۰۰:۳۲:۳۷
(ویرایش)

سلاااام 

منم پریودم تموم شد دارم همچنان با سایز ده فعالیت میکنم

اقاا واسه من سایز هدفم 15 هست خیلی بالاستcry

فک کنم حالا حالا ها باید تمرین کنم

یه چیزی من هنوزم کمی میترسم وقتی میخوام وارد کنم دیلاتورو کسی هست اینجوری باشه؟

حس میکردم تا این سایز دیگه باید کاملا ترسم ریخته باشه اما هنوزم کمی استرس دارم

اساتید راهنمایی کنن

من خودمو تو دل ترس هام میندازم و از شرشون خلاص میشم.
۱۳۹۷/۷/۱ ۲۱:۱۱:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۸ ۰۱:۱۸:۵۴
(ویرایش)

وسایل مورد نیاز ساخت دیلاتور:

دستکش جراحی سایز بزرگ_پنبه _گوش پاکن_متر و قیچی 

وسط هر دیلاتور یک یا چن تا گوش پاکن بزار ک صاف تر دربیاد طول اولین دیلاتور ها حدود ۷ وسطی ها ۱۰ و اخری ها حدود ۱۳ کافیه .

وقتی پنبه رو دور گوش پاکنا رول کردی با متر دور دیلاتور ها رو اندازه بگیر وقتی ب اندازه مورد نظر رسید با نخ فیکسش کن .بعد ب همین طریق دورش رو با پنبه بیشتر کن .لازمه ک ته دیلاتور با نخ فیکس بشه که موقع تمرین تغییر سایز نده .تفاوت اندازه دیلاتور ها باید حداکثر یک سانت باشه . بعد و قبل از تمرین دیلاتور رو بشور و داخل یک کیسه و جای تمیز نگهداری کن . اگ یک دیلاتور زیاد استفاده شد یک دستکش جدید روش بکش . امیدوارم ک موفق بشی❤

من دو ماهه ک از ازدواجم میگذره .و دیشب موفق شدم بعد دو هفته تمرینات کگل و استفاده از دیلاتور یک دخول موفق و بدون درد داشته باشم .خیلیخوشحالم ک ب طور اتفاقی با این سایت اشنا شدم . خدا خیرتون بده ☺☺❤❤

۱۳۹۷/۷/۱ ۲۱:۱۴:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

تارا تنها

خوبه تونستی خوب عقب جلو کنی؟اکی میتونی بری سایز بعدی ،با تغییر سایز سعی کن بتونی بیشتر وارد کنی تا به سایز هدفت برسی  و تو اقدام تمرینی راحت باشی،تمریناتو بدون وقفه انجام بده عزیزم😘😍

miiina

این لینک توضیحات کامل واژینیسموس و تمرینات کگل و ساخت دیلاتور هست،خوب بخون وانشاله شروع میکنی و مشکلت حل میشه

برای ساخت دیلاتور هم به دستکش سایز بزرگ پزشکی احتیاج داری که با گوشپاک کن و پنبه پر میشه.

https://mamasite.ir/fa/article/10035/واژینیسموس-%28عدم-موفقیت-در-انجام-نزدیکی%29

پگاه

سایز  ۹ و۱۰ خیلی بدقلقه،کلا رو اعصابه،منم چند روز روی این سایز مونده بودم،نگران نباش عزیزم،سایز هدفت از سر بچه که بزرگتر نیست🤣🤣😉😉از پسش بر میای،ریلکس باش فک کن سایز ۱۰ سایز هدفته،افکار منفیو از ذهنت دور کن،میبینی ترس معنی نداره

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۷/۱ ۲۳:۲۷:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۸ ۱۰:۵۳:۰۷
(ویرایش)

سلام مجدد به همه دوستان.... من هنوزتمریناتموشروع نکردم. چون شرایط اینکه برم دکترنبود و تازه چند روز پیش تونستم برم دکتر... یاد تونه گفتم بخاطر ترس و استرس و درد زیاد رابطمون ناتمام موند ولی همسرم میگفت من پرده ای نمیبینم و مطمئنم پرده ت پاره شده؟؟ خب منم خیلی خوشحال شدم گفتم درسته مشکل دخول حل نشده ولی حداقل میدونم الان یک بانوهستم اما اون روز ک رفتم دکتر در کمال ناباوری دکتر گفت من هنوز دخترم))) :اصن بدنم داغ شد ازشوک... دلم گرفت ی لحظه، بغض کردم....

خب حالا ک فهمیدم هنوز بانو نشدم شرایط روحی خیلی فرق میکنه و همینطور شرایط تمرینیم...خانم دکترشماره یه روانپزشک مسائل جنسی رو دادن ک برم پیش شون ولی من نمیدونم برم پیش اون پزشک یا اینجا درمان شم... خب به هرحال اونجا حضوری بهتره ولی خب بحث هزینه هم هست... و اینکه اینجا تجربه ثابت کرده اونایی ک درمان شدن زیاد ولی خب بدیش اینه ک غیرحضوریه... چ کنم حالا دوستان؟؟ ممنون میشم کمک کنید

۱۳۹۷/۷/۲ ۰۲:۲۵:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

من خيلي تلاشمو كردم كه اجازه دخول بدم ولي بازم نشد😔همسرم ديگه شاكي شده. تصميم گرفتم ديلا استفاده كنم ولي چندروز ديگه پريود ميشم. يكمم استرس دارم برا شروع. ميترسم نتونم پيشرفت كنم. توروخدا كمكم كنيد بهم روحيه بديد. خيلي گريه كردم امشب😔😔😔 

۱۳۹۷/۷/۲ ۰۷:۰۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

بنت‌الهدی

عزیزم پرده تو تمرینا هیچ تاثیری نداره. بدون اینکه متوجه بشی یواش یواش کنار میره. اینجا درسته غیر حضوریه، ولی یه عده هم‌دردت که خودشون درمان شدن دارن کمکت میکنن و هر لحظه کنارتن.

Raaana

اشکالی نداره. به هر حال بهتر بود قبل شروع کار با دیلاتور چند روزی کگل کنی. این مدت تمرین وارسی و کگل رو شروع کن. صفحه اول انجمن رو بخون. دیلاتورات رو آماده کن. اصلا هم خودتو نگران نکن و با امید و انگیزه شروع کن.

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران