تعداد بازدید : 160089
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۴ ۱۳:۵۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

MaliheA

اهان، پس کلی هردوتون تحت نظرین، این واریکوسل چه تاثیری میذاره که بارداری اتفاق نمیفته🤔🤔🤔🤔

ان شالله درمانشون کامل میشه و باردار میشی🤗

سعیده

ان شالله به خیر سرت شلوغ باشه، اره راست میگی چون اقدام نکردی حست شاید متفاوت باشه.🙂🙂🙂🙂

والا وقتی خسته است برای نماز صبحم به سختی پا میشه چه برسه به نصفه شب😂 ولی اره منم شبی خون بهم زده نصف شب🤦😂

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۴ ۱۴:۳۳:۵۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۲۰:۳۳:۲۲
(ویرایش)

ماه پیشونی جون شبی خون رو خوب اومدی
ترکیدم از خنده anim2-25r30wi

سرکار سرم شلوغه کارای بیخودی زیاده شده

ولی منم دوس دارم اقدام کنم

اون هفته شوهرم گفت برای بچه دار شدن اقدام کنیم اینقدر ذوق کردم اینقدر ذوق کردم

بعدش گفت شوخی کردم خیلی ناراحت شدم worry

سپیده جون کجایی بیا دل تو دلمون نیست

۱۳۹۷/۷/۴ ۱۴:۴۲:۵۷
(ویرایش)

سعیده

والا 😂😂😂😂😂

اهان، شاغلیییی، خوب همسرت چرا میگه نه؟ دلیلش چیه؟ 

۱۳۹۷/۷/۴ ۱۴:۵۸:۴۳
(ویرایش)

تازه عروسی کردیم میگه از دونفره بودنمون لذت ببریم bad

۱۳۹۷/۷/۴ ۱۶:۰۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

فدای سرت ملیحه جان

شما دیگه خبره شدید blink  انشاءالله هر چی به خیر و صلاحتونه همون همون بشه valentine

سعیده جوووونم

خوبم خواهری همین دور و برتم

تو خوبی ؟

۱۳۹۷/۷/۴ ۱۶:۰۶:۱۹
(ویرایش)

سعیده

آهان، پس جریان عاشقانه است😇😇😇😇 ما سال سوم زندگیه متاهلیمونه، تازه دوماه همسرم رضایت داده به بارداری😬😂 ان شالله توام یکم بگذره همسرت راضی میشه❤️

۱۳۹۷/۷/۴ ۱۶:۵۲:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۲ ۱۷:۲۱:۳۵
(ویرایش)

ماه پیشونی

واریکوسل جلوی تولید اسپرم رو میگیره یا کلا اسپرم ندارن یا اسپرم ناسالم و به قول دکتر به درد نخور تشکیل میشه

نیلوجان انشاالله

۱۳۹۷/۷/۴ ۱۶:۵۴:۵۳
(ویرایش)

نیلو جون ایشالا همیشه خوب باشی عزیزم

منم سرما خوردم بدنم حسابی ضعیف شده

10-15 روز که درگیر عفونت بودم بعدش پری الانم سرماخوردگی 

بدنم حسابی ضعیف شده

ای بابا ماه پیشونی جون من 32 سالمه 
اینجوری که شوهرم میگه تو 35 سالگی تازه باید اقدام کنم
چجور بچه رو بزرگ کنم؟ اختلاف سنیمون زیاد میشه
بعدشم اگه خدایی نکرده یه مریضی سرطانی چیزی بگیرم چی؟
یکی تعریف میکرد دوستش تو 35 سالگی رحم و تخمدان هاشو دراورده 

۱۳۹۷/۷/۴ ۲۰:۰۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

سلام سلام صدتا سلااام سپیده بانوتون اومد✋✋✋✋✋ ....

ببخشیید که تا الان منتظر بودید ولی عرض کنم بخدمتتون امروزو بسلامتی رد کردم هیچی نیومد فقط ترشحات زیاد سفید شیری دارم..علائمم کمی تا قسمتی میاد میره😮😮تا انشالله یکی دوروز دیگه معلوم میشه برنامه رحمم چیه چون سابقه تاخیر یکهفته ای هم داشتم قبلا...حالا بازم میام گزارش میدم بلکه خاله بشین به حق پنج تن..

ماه پیشونی جون  :  آخه چیکار کنم خودت درجریان بودی که گفتم تو روزای تخمک گذاریم مهمون رسید فقط تونستیم روزی که کیت مثبت شد بریم اقدام در صورتی که باید تا سه شب بعدش نزدیکی داشته باشیم چطور امیدوار باشم😔😔😔 بازم توکل بخدا  هر چی خیره پیش بیاد 😘

نیلو جون:

آخه سابقه تاخییری یکهفته ام داشتم  فکر کردم دیگه عقب انداختم پس باردارم اما صبحش اومدم با خوشحالی بی بی بزنم که لک و لوک دیدم برا همین امیدوار نیستم انشالاه که نفس گرررم گیرا باشه واسم🙏🙏

ملیحه جان:

تا خدا نخواد خودمونم جررررررر واجرررر کنیم اتفاقی نمیافته فقط باید توکل کنی بخدا و این ماهم انشالله دیگه با بی خیالی برو اقدام انشالله که درست میشه به حق علی اصغر امام حسین  همه اقدامیا بارداربشیم 😔😍

سعیده جون:

عاشق این خوراکیام که گفتم نه بابا من از 58 کیلو بیشتر نمیشه وزنم خیالت راحت 😁😁.. سعیده جون ما که سی ساله هستیم و چند ماه طول میکشه باردارشدنمون واقعا خییییلی دیر میشه برا بچمون مادری کنیم بنظرم برو اقدام تا بیاد بگیره حالتونم میکنید دیگههههه..ما الان تقریبا تو چهارساله که زیر یک سقفیم و تازه سه ماهه بانو شدم پس من چی بگمممم خواهر😔😔😔

انشالله که بزودی بیاییم خبرای خوب بدیم انشاللهanim2-4d564ad6anim2-4d564ad6
💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۷/۴ ۲۱:۱۰:۱۰
(ویرایش)

کاشکی خدا زودتر برامون بخواد

منم آذر ۳۲سالم تموم میشه همسرمم کم کم داره ۳۷ سالش میشه،۲/۵ سال هم هست عروسی کردیم

۱۳۹۷/۷/۴ ۲۱:۲۹:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

سپیده جون احتمال بارداری هست. اسپرم ها تا چندین روز می تونن زنده بمونن. معمولا اسپرم های دختر البتهanim2-40

هرچی خدا بخواد

۱۳۹۷/۷/۴ ۲۲:۵۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام

خوبین

بچه ها کی شوهرش آز اسپرم داده؟ شرایط دادن آز چی هست؟ قبلش چه چیزایی رو باید رعایت کنه؟

منم دیروز پریود شدم😉 ینی بار سومه پریودم سر ۲۷ روزش میادا تو عمرم انقد منظم نبودم بخدا😆😆😆

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۷/۴ ۲۳:۴۰:۵۰
(ویرایش)

سلام ۳-۵ روز قبلش نباید نزدیکی داشته باشن

شرایط خاصی نداره

میتونن آزمایشگاه انجام بدن میتونن خونه انجام بدن به شرطی که زیر ی ساعت به آزمایشگاه برسونن

حتما حتما حتما هم آزمایشگاه مرکز باروری انجام بشه

۱۳۹۷/۷/۵ ۰۸:۳۶:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۲ ۰۳:۵۴:۴۸
(ویرایش)

سلام بچه ها

خوبین؟

ممنون نیلو جون، سعیده جون که حالمو میپرسین.

تیروئیدم از پرکاری رفته تو فاز کم کاری که دکی میگه نشونه ی اینه که داری به درمان جواب میدی شکر خدا. فعلا روزی نصفی قرص میخورم .این از این.

این ماه از ۳ تا ۷ قاعدگی روزی ۲تا کلومیفن خوردم و دیروز تو سونوی واژینال یه فولیکول ۲۵ داشتم که خب بزرگتر از حد معموله دکتر گفت اگه باردار شدی که هیچ وگرنه ماه بعد روزی یکی کلومیفن بخور.

خبر خوب اینکه با دوماه خوردن روزی ۱ متفورمین پلی کیستیکم کاملا رفع شده .شکر خدا.

ویتامین دی هم هفته ای یه دونه پنجاه هزار برام نوشت . آزمایشات هرمونیم خوب بود.شکر خدا.و ۳۰ تا دوفاستون روزی دوتا.

آز اسپرم شوهرم نرماله تعدادش ۹۵میلیون حرکتشم ۶۰ درصده فقط مورفولوژیش ۴درصده که روی مرزه ...دکتر یه عالمه ویتامین براش نوشت شدن ۳۰۰ هزار تومن!۳۰ تا دونه دوفاستون شد ۵۴ تومن !تازه گیرم نمی یومد کلی گشتیم تا پیدا کردیم...

فقط خدا میدونه چقد تو این مدت پول دکتر و آزمایش و دارو دادم ولی خدارو شکر میکنم که داره جواب میده....

بچه ها ۲۳مهر موعدمه خیلی امید دارم ولی بازم راضی ام به رضای خدا و همه چیزو بهش سپردم.

اگه آز ندادین ماهی یه دونه قرص ۵۰ هزار دی تری همه باید بخورن.من میخوردم با این همه باید ۳۰ به بالا باشه از من ۲۹ بود..

من یه کاجم با بهار کاری ندارم ....
۱۳۹۷/۷/۵ ۰۸:۴۱:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۲ ۰۳:۵۴:۴۸
(ویرایش)

بچه هااا من شما رو مخاطب گذاشتم چرا اینطوری شدهoops

من یه کاجم با بهار کاری ندارم ....
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314