تعداد بازدید : 1584
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۷/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۸/۴
کاربران آنلاین : 0
همتا گلی
۱۳۹۷/۷/۲۹ ۱۹:۳۰:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۲۰:۳۳:۱۶

شروع تمرین با دیلاتور

(ویرایش)

دوستان سلام.من تازه وارد انجمن شدم و چندروزه کار با دیلاتورشروع کردم.پیش خانوم خیابانی وقت مشاوه گرفتم ولی چون شوهرم نیومد نتونستم برم.از انگشت کوچیک دستکش شروع کردم الان انگشت بزرگترو امتحان کردم.دستکش سایزای مختلف داره ؟با لوبریکانت هم شدیدا سوزش میگیرم .ولی یه کرمی دارم که دکتر زنان برام نوشته و با اون راحتم 

۱۳۹۷/۷/۳۰ ۱۱:۱۳:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام عزیزم
دستکش سایزهای مختلفی داره اما بزرگترینشون هم سایز آلت نیست.من سایز 7 و نیم و 8 و نیم گرفتم اما انگشت وسطی و که پر پنبه میکنم و دورشو اندازه میگیرم نهایت 11 میشه(در صورتیکه دور آلت مرد معمولا 13 هست و 2 سانتی متر توی قطر خیییلیه) 
ببخشید بدون خجالت میگم اما ما اینجاییم که به هم کمک کنیم و از تجربیاتمون استفاده کنیم.من برای سایزای بالاتر ازخیار استفاده میکنم(خیار و حتما بشور و حتما کاندوم روش بکش)

منم با ژل لوبریکنت خارش و سوزش میگیرم چون ایقدر زیاد میزنم که بتونه لیز بخوره داخل.میشه اسم اون کرمی که دکترتون گفته رو بگید

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۷/۳۰ ۲۲:۰۴:۱۲
(ویرایش)

سلام عزیزم اسم کرمش واژیسان فکر کنم البته اسم مارکش واژیسان هم کرمشو دارم هم ژل شستشو که بهم گفته بعد سکس بشورم خودم باهاش و همسرم هم قبلاز سکس خودشو بشوره 

۱۳۹۷/۷/۳۰ ۲۲:۱۰:۴۲
(ویرایش)

واینو یادم رفت بگم من خیلی بعدش سوزش میگیرم به نظرتون طبیعیه ؟همه سوزش دارن بعدش؟امروز از ترس عفونت رفتم دکتر زنان خواست معاینه داخلی کنه ترسیدم نزاشتم انقدرم بد باهام رفتار کرد وقتی اومدم بیرون نزدیک بود تو خیابون بزنم زیر گریه.یهو گفت تو که نمیتونی میترسی واسه چی دراز کشیدی رو تخت معاینه.کلی حالمو بد کرد دکتره 

۱۳۹۷/۸/۱ ۰۹:۰۴:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام عزیزم
آره منم سوزش داشتم فک کنم طبیعی باشه 
چون بالاخره اونجا حساسه و اینکه ماها روابط زیادی هم نداشتیم و به جورایی اونجا خشک و بدون انعطافه(مثل زمانیکه شما بعد از سالها ورزش نکردن یهویی تصمیم میگیری بری کوهنوردی، خب مشخصه وقتی برگشتی عضله پاهات گرفته و کلی خسته ای و تا مدتی درد داری.اما اگر کوهنوردی بشه کار روتین هر هفته ات دیگه بهت فشار نمیاد و درد و گرفتگی هم توی عضله پاهات حس نخواهی کرد)
برای ما واژینیسموسی ها هم وارد کردن هر جسمی به واژنمون حکم بالا رفتن از کوه داره و به نظرم دخول با همسر فتح قله(به امید اینکه همه درمان بشن و قله رو فتح کنن)
به امید موفقیتت

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۸/۴ ۱۷:۱۹:۳۵
(ویرایش)

سلام.واقعا همینه.ممنون از مثال قشنگتون .

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران