تعداد بازدید : 350572
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۸/۲۴ ۱۲:۳۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۱۷:۳۵:۰۹
(ویرایش)

سلام 

چند روزه که دارم سایز ۶ و ۶.۵ رو تمرین میکنم به نظرم الان دیگه اوکی شدم... سایز ۷ رو هم یه امتحان کردم اونم بد نبود... فقط وقتی زیاد داخل می کنم انگار تهش میخوره به چیزی حس بدی داره... تقریبا ۸ سانت داخل میره... امشبم سایز ۷ رو تمرین می کنم... خیلی خوشحالم سعی می کنم هرشب تمرین بکنم که انشالله به زودی مشکلم حل بشه...

به امید خدا و موفقیت واسه هممون

۱۳۹۷/۸/۲۴ ۱۴:۰۷:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

دوستان اسم گروه تلگرامتون چيه؟

۱۳۹۷/۸/۲۴ ۲۰:۰۴:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۱۷:۳۵:۰۹
(ویرایش)

ممنون از راهنماییت نفس جان 

واقعا کگل کمک می کنه

۱۳۹۷/۸/۲۵ ۱۷:۵۴:۲۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

نفس۱۳۲۰ باااااااانو

خیلییییی خیلییییی مبااااااارکهههه ،  ان شالله زندگیتون پر از شادی و شور باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 552 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۸/۲۵ ۱۸:۰۲:۵۹
(ویرایش)

❎دوستان یه تذکر دارم 

📛خیلی دقت کنید خیلییییی

ببینین ما اینجا نمیتونیم تو پیامی دخل و تصرف کنیم ، ولی ازتون میخوایم که اصلا تبلیغ کانال تلگرامی در باب واژینیسموس نکنین.اینجا نه برای منه نه برای سودا جون نه بقیه،اینجا موسسش خانم خیابانیه و ایشون نظارت دارن به راهنمایی های ما و دوستان، که اگر خللی ایجاد شد یا اشتباه راهنمایی کردیم بیان و اشتباه راهنمایی ماهارو تصحیح کنن که درمان اصولی و درست پیش بره.

وقتی شما میرید تو کانالای تلگرامی مربوط به راهنمایی واژینیسموس، هیچ نظارت علمی رو این جریان وجود نداره و بارها من شاهد بودم که خانم خیابانی اومدن و گفتن که مراجعینی داشتن که بخاطر راهنمایی های غلط بدون نظارت و پشتوانه علمی کانال های تلگرامی مختلف به مشکلات زیادی برخوردن. و درمان که درست صورت نگرفته هیچ با چیزای دیگه درگیر شدن!!

برای جواب گرفتن صبور باشید، صفحات اول انجمن و بخونید و سوالاتونو همینجا مطرح کنید، صرفا بدلیل اینکه میتونید تو تلگرام زودتر جواب بگیرید از انجمن نرید چون ممکنه راهنمایی غلط بشید و جواب اشتباه دریافت کنید!!!

ممنون از همگی❤️

۱۳۹۷/۸/۲۵ ۲۳:۵۸:۱۹
(ویرایش)

مریم ۷۱ 

سایز هشت به بعد بدقلق میشه واسه اغلب در حال تمرینیا اینجوریه، باید مرتب تر کگل کنی و‌ یادت باشه تو اب گرم بشینی، یکم زمان بیشتری میبره برای راحت شدن با یه سایز،تو سایز های بالا صبوری شرط اوله، بعدم یه نکته سعی کن حتما تو هردو پوزیشن تمرین کنی که سر اقدام به مشکل برنخوری!

۱۳۹۷/۸/۲۶ ۱۲:۱۹:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۰ ۱۵:۴۸:۳۱
(ویرایش)

سلام

من مینا هستم.3ساله که ازدواج کردم ولی هنوز رابطه نداشتم.دیروز اتفاقی این انجمنو پیدا کردم.جالبه چون نمیدونستم این مشکل اینقدر رایجه.از دیروز یه کم حالم بهتر شد.همینکه نوشته های بقیه را خوندم و دیدم افرادی را که درمان شدن.

۱۳۹۷/۸/۲۶ ۱۲:۲۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۰ ۱۵:۴۸:۳۱
(ویرایش)

از دیروز تمرینات کگل را شروع کردم ولی نمیدونم دیلاتورها را از کی شروع کنم.البته من امتحان کردم.انگشت خودم وارد واژن میشه ولی بیشتر نه.تازه اگر دوبار پشت سر هم امتتحان کنم دفعه اول انشتم وارد میشه البته با درد ولی دفعه دوم نه.

۱۳۹۷/۸/۲۶ ۱۳:۵۱:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۸ ۱۰:۰۴:۵۹
(ویرایش)

سلام به همه،

من هفته ی پیش بعد از حدود ۵ ماه موفق شدم که اولین رابطه ی کاملمو داشته باشم. اول تشکر میکنم از تمام عزیزانی که وقت میزارن و با مهربونی کمک میکنن تا مشکل افرادی مثل من حل بشه، مشکلی که در ابتدا چندان مهم به نظر نمیرسه ولی میتونه تمام جنبه های زندگی رو تحت تاثیر خودش قرار بده.

من قبل از عمل پرده ام که از نوع سپتوم دار بود و از یه سر پاره شده بود واقعا حتی نمیتونستم یه گوش پاک کن وارد خودم کنم چون یه زائده ی دردناک تو مسیر بود. یک هفته بعد از عمل هایمنکتومی دکترم خواست که سونوی واژینال انجام بدم که به قدری دردناک بود که من حتی بدتر از قبل شدم. بعد از عمل هم به خاطر تصور دردناکی که از تلاش های قبلیمون تو ذهنم باقی مونده بود برای وارد کردن یه انگشت به قدری اذیت میشدم و خودمو منقبض میکردم که عضله های پام تا چند ساعت بعد درد داشتن و همیشه ناموفق بودیم.

همسرم هم نسبت به اوایل کم تحمل تر و نا امید تر شده بود از طرفی کنایه های مادرش که اون که بسته ست و نمیتونه، واقعا روحمو آزرده میکرد و باعث میشد انگیزه مو از دست بدم.

من با وارسی و کگل شروع کردم و البته نفس کشیدن که به نظرم این سه تا خیلی مهم بودن و من تو هر فرصت که به دست میوردم کگل رو انجام میدادم، از اونجایی که همسرم راضی به تمرین با دیلاتور نبود من با گوش پاک کن شروع کردم، بعد یه انگشت، دو انگشت و نهایتا سه انگشت و بعدش رفتیم برای اقدام. برای فردی با تایپ پرده ی من هایمنکتومی ضروری بود، چون با وجود باقیمونده ی سپتومم عملا هیچ پیشرفتی تو تمرینا نداشتم و بعد جراحی امکان درمان واژینیسموس برام فراهم شد.

من در زمان اقدام هم درد داشتم ولی درد قابل تحمل که با تنفس و کگل میتونستم آرومش کنم و بعد از چند دقیقه دیگه از درد خبری نبود. دو بار بعدش هم که امتحان کردیم خداروشکر خوب بودم و دردی نداشتم.

بازم از همه ممنونم و امیدوارم که همه ی کسایی که در حال تلاش هستن موفق بشن.

۱۳۹۷/۸/۲۶ ۱۹:۳۶:۳۱
(ویرایش)

ستاره۶۶ باااااااانو

مباااااارکهههه مبااااااارکهههه ،  ان شالله زندگیتون پر از شادی و عشق باش anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 553 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

۱۳۹۷/۸/۲۶ ۱۹:۳۸:۳۷
(ویرایش)

مینا۱۳۶۳

سلام ،خوش اومدی ، ببین مرحله به مرحله باید پیش بری،اول بهمون بگو معاینه پرده شدی؟ پرده ات هست یا رفته...

بعدم از وارسی شروع کن و کگل و بعدم ساخت دیلاتور، صفحه اول همین انجمن و خوب بخون و سوالات تو ازمون بپرس تا بتونیم بهتر کمکت کنیم😇

۱۳۹۷/۸/۲۷ ۱۰:۳۱:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۹ ۰۰:۲۳:۰۰
(ویرایش)

سلام . کسی اینجا تجربه ی تزریق بوتاکس برای درمان واژینیسموس داره ؟ یه پزشک این توصیه رو  داشتن

۱۳۹۷/۸/۲۷ ۱۱:۲۱:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۸ ۱۰:۰۴:۵۹
(ویرایش)

ماه پیشونی

خیلی ممنونم عزیزم چشم حتما anim2-thanks

شاید اگه کمک شما و این سایت نبود من هیچ وقت درمان نمیشدم 

۱۳۹۷/۸/۲۸ ۰۱:۰۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها

من امروز با اولین دیلاتور شروع کردم. سایزش تقریبا 5 بود.

سخت داخل رفت ولی کم کم بهتر شد. یه ربع اول خیلی خوب بود. اصلا باورم نمیشد که کامل رفته تو. هی چکش میکردم ببینم کجاست. 😁 ولی بعد از حدود نیم ساعت هی سخت تر میشد. اخراش دیگه واقعا اذیت میکرد. هر دفعه که درمیومد سخت تر داخل میرفت. 

فردا بازم تمرین میکنم ولی خیلی نگرانم که دیگه نره تو. 

راستی من موقعی که دیلا داخل واژنم هست نمیتونم کگل کنم فقط نفس عمیق میکشیدم. چیکار باید بکنم؟

۱۳۹۷/۸/۲۸ ۱۱:۱۴:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلاااااااام دوستان.

ستاره ۶۶ مبارکه بانوووووو.ان شالله همیشه خوش بخت و شاد باشی

منم بالاخره با سایز ۷ راحت شدم ان شالله امروز میرم سایز ۸.

خداروشکککککر.هورااااااا😉

فقط نمیدونم چرا انقباضاتم زیاده هنوز.موقع کار با سایز ۷ درد و سوزش ندارم میتونم عقب جلو کنم ولی انگار خیلی محکم واژنم دیلا رو میگیره و عقب جلو میشه.یه چیز دیگه هم اینکه من همینجوری تو هرحالتی باشم ناخودآگاه کلی خودمو سفت و منقبض میگیرم و کارامو میکنم‌.یعنی موقع ایستادن ظرف شستن کارای خونه یا هر چیز دیگه.بعد از درد انقباض به خودم میام.😞

چه کنم

الهی به امید تو
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران