تعداد بازدید : 350810
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۸/۲۸ ۱۱:۴۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام به همگی
منم همیشه اینجوری هستم و کلا اسپاسم دارم حتی در حالت معمولی
ولی یه موضوع دیگه که برا من عجیبه وقتی که دیلاتور و وارد میکنم انگار یکی با زور هلش میده بیرون یعنی من باید بگیرمش که نیاد بیرون(مثلا وقتی سایز 11 رو وارد میکنم با وجودیکه سایز بالایی هس و همیشه فک میکردم اگر به این سایز برسم میره اون تو گیر میکنه، با کمال تعجب به محض فرو کردن فرتی با عجله میپره بیرون)
خواستم از بچه های درمان شده بپرسم آیا طبیعیه؟ این نتیجه اینه که هنوز من موقغ تمرین اسپاسم و انقباض دارم؟

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۸/۲۸ ۱۵:۱۶:۲۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

خورشید ۱۲۳۴

خیلیییااااا اینجا اومدن با همین سیستم ژل و بوتاکس، ولی جواب نگرفتن از اون طریق، واژینیسموس با این چیزا ( بوتاکس و ....) درمان نمیشه، چون یه بخش درمان کار کردن روی ذهنه، و مساله اصلی برخورد و مقابله با ترس.

ستاره۶۶

بازم مبارکت باشه، همت خودتم عالی بود😍

ستاره ۶۱۲

ببین شاید برای واژنت ۵ سانت بزرگ بوده، یه چهارسانت هم درست کن اول با چهار واژنگشایی کن بعد با پنج تمرین کن، تو طول روز کگل کن حتما، نگران نباش راهش باز شد، نفس عمیق خیلی خوبه،به مرور میتونی حین تمرینم کگل کنی، افرین بهت پر قدرت پیش برو😎

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۸/۲۸ ۱۵:۲۶:۰۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

مرضیه 

به به مباااارکه، رسیدی به سایز ۸ 💃، اولین قدم همینه که ادم به بدن خودش واقف شه، قدم بعدی رفع اون مساله است، باید کگلتو بیشتر کنی، اونجایی که دیلاتور میچسبه به واژنت یا برعکس، دیلاتورو درار و بهش اب اسپری کن مجددا یکم تغیر حالت بده دیلاتور و وارد کن باید تمام تلاشتو بکنی بتونی تند تند عقب جلوش کنی و الا هم تو سایزای بالا به مساله برمیخوری،هم اینکه تو اقدام اذیت میشی.💐

ژانت

شمام کگلتو بیشتر کن، تاثیرشو  میبینی با تمرین مرتب،👍 بعدم تا سایز آخر همینه دیلاتور و تا ول میکنی میاد بیرون، اندام اقا ام اگر به جایی وصل نبود میومد بیرون😂 نه بابا اسپاسم نیست، طبیعت واژنه، خوب آخه تو واژن ما چیزی نیست که اندام بهش گیر کنه، اونم اندام اقا که انقد حساس و پوستش ظریفه❤️

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۸/۲۸ ۲۳:۱۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

سلام 

امروز همون دیلاتورو یکم تغییر دادم. سایز سرش 4 و انتهاش 5 شد. لوبریکانت هم خیلی بیشتر زدم. وارد کردنش یکم راحت تر شد. تو طول یه ساعت یه وقتایی اذیت کننده است یه وقتایی راحت. اخراش بیشتر اذیت میکنه. ولی احساس می کنم شجاعتم داره بیشتر میشه. امروز تونستم موقع تمرین کگل هم بزنم. anim2-a2d3

ماه پیشونی جون ممنون از راهنماییت. valentine

فکر میکنم چند روزی طول بکشه تا بتونم سایز بالاتر برم. میخوام خیلی عجله نکنم..

۱۳۹۷/۸/۲۸ ۲۳:۲۶:۱۳
(ویرایش)

مرضیه جون منم قبلا خیلی بدنم رو در همه حال منقبض نگه میداشتم. یه مدت یوگا کار کردم که برای ریلکس شدن بدن، تمرکز روی تنفس می کرد. به نظرم یکم تمریناشو سرچ کن و انجام بده کمک میکنه بدنت از حالت انقباض دربیاد و رها باشه. موقع تمرین با دیلا هم نفس عمیق به من که خیلی کمک میکنه.

۱۳۹۷/۸/۲۹ ۰۷:۰۸:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

ستاره

نمیشه تعیین کرد چند روز طول میکشه. بستگی به شدت واژینیسموس و واکنش بدنت داره. یه سایز ممکنه برا یکی نصف روز طول بکشه و برا یکی دیگه یه هفته. پس فقط تمرکزت رو روی موفقیت بذار، نه مدتی که طول میکشه به موفقیت برسی 😊

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۸/۲۹ ۱۱:۵۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

سلام دوستای گلم 

من جلوگیری با کاندوم انجام میدم حالا ی کشش بدی تو واژنم اتفاق میفته 

لوبریکانت هم جواب نمیده 

چیزی هست برای روان شدن همراه کاندوم استفاده کنم؟

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۸/۲۹ ۲۰:۰۱:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۳ ۱۰:۵۰:۳۸
(ویرایش)

هورااا هوراااا

من بانو شدم با کمک سایت و انجمن شما بانو شدم

مرسیییی

باوارسی و  دیلاتور و کگل و تمرین تنفس

بعد از 4ماه

هرروز تمرین کردم.من خواننده بودم فقط.اما همه مراحل رو انجام دادم

۱۳۹۷/۸/۲۹ ۲۰:۱۰:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۳ ۱۰:۵۰:۳۸
(ویرایش)

باورم نمیشه که منکه واژنم قفل میشد الان نزدیکی انجام میشه. در قسمت خاطره ها توضیح کامل دادم. با نام بانوی چندم میشم😎 

هرروز که تمرین میکردم با خودم تصور میکردم یه روز منم بایدبیام و بنویسم که بانو شدم.البته ناگفته نماند که یکبار عقبگرد هم داشتم و سایزم عقب رفت.یه وقتهایی هم کلا دپرس میشومو گریه میکردم.صمیمانه برای تک تک واژینسموسیها آرزوی بهبودی دارم

۱۳۹۷/۸/۲۹ ۲۱:۲۴:۵۶
(ویرایش)

یاس بهاری

عزیزم بهت تبریک میگم ❤❤

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۸/۳۰ ۱۴:۵۳:۴۸
(ویرایش)

سلامممم

من امروز اول با سایز 5 شروع کردم 20 دقیقه اخر رو با سایز 6 تمرین کردم

خوشحالم خیلییییanim2-4d564ad6

وارد کردنش درد داره ولی دیگه برام غیر ممکن نیست.

anim2-a2d3

۱۳۹۷/۸/۳۰ ۱۵:۳۶:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام بچه ها من مدتي نبودم بخاطر پريودي. دلم براتون تنگ شده بود. از فردا ميخوام ادامه بدم البته من به سايز هدف رسيدم فقط بايد با شايزايه پايين تر كمي واژن گشايي كنم بعد سايز هدف رو امتحان كنم. خيلي هيجان دارم برا روز اقدام. به نظرتون موفق ميشم. يه خورده ميترسم از اينكه اقدام كنم و موفق نشم اونوقت شوهرم ازم نا اميد بشه. چون همش فكر ميكنه اگه كار با ديلا تموم بشه حتما ميتونم دخول داشته باشم😓

۱۳۹۷/۸/۳۰ ۲۳:۲۷:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام به همه.

میگم من دو روزه با سایز ۸ دارم کار میکنم ولی خیلییییییییی خیلییییییی خیلییییییی تنگههههه.😣

یعنی کگل که روش میزنم سفته خیلی و دردناک.

وارد میشه خیلی کم هم میتونم عقب جلو کنم ولی انگار خیلی گنده ست.من موندم چجوری برسم سایز ۱۳😲😲😲😭😭😭

رعنا 

عزیزم امیدت به خدا باشه.مطمئنم موفق میشی فقط با سایز هدفت حسابی راحت بشو بعد برو اقدام.ولی درکل بی خیال باش و زیاد به نتیجه فکر نکن اگر بار اول نشد اینقدر تمرین میکنی تا بلاخره بشه.بعدم اقدام اول اسمش تمرینی هست پس باامید نرید برای تمرین.به چشم تمرین نگاه کنید به همسرتم بگو فقط برای تمرینه نه دخول اصلی

ستاره۶۱۲

خوشحالم که جرات به خرج دادی و شروع کردی و الان خوشحالی عزیزم.خداقوت❤

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۹/۱ ۰۹:۰۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۰ ۱۵:۴۸:۳۱
(ویرایش)

سلام

ممنون خانم ماه پیشونی.من تابستون رفتم معاینه دکتر گفت پرده ات هست و نوعشم جوری نیست که مانع دخول بشه.برو پیش روانشناس.من رفتم یه جلسه ولی پشیمون شدم و دیگه نرفتم .در هر صورت ظاهرا پرده ام هست چون ما اصلا حتی یه ذره هم موفق به دخول نشده بودیم.ولی الان یه موضوعی پیش اومده.گفتم قبلا انگشتم وارد میشد ولی دفعه دوم دیگه نمیتونستم وارد کنم خیلی درد داشتم.من صفحه اول انجمنو خوندم و کگل را شروع کردم و همینطور وارسی.شب دوم وسوسه شدم ویه دیلاتور درست کردم دقیقا به قطر انگشت اشاره و ژل هم زدم و وارد شد.محض اطمینان چندبار هم امتحان کردم بدون درد و مشکل وارد شد.فقط نمیدونم چقدر باید وارد کنم چون یه کم که وارد میشه انگار تهش به یه چیز سفت میخوره نمیدونم باید فشار بیشتر بدم یا نه ؟و وقتی بدون مشکل وارد شد از نظر زمانی چقدر تمرین کنم؟و سوال سوم اینکه با یه سایز چندروز تمرین کنم؟

ممنون میشم اگه جواب بدین.

۱۳۹۷/۹/۱ ۲۱:۰۵:۱۷
(ویرایش)

Raana

ایشالا که موفق میشی. ولی خیلی روی اقدام مانور نده که اگه یه موقع خدای نکرده نشد تو ذوق شوهرت بخوره. من به شوهرم گفتم "آماده نیستم، ولی بیا امتحان کنیم شاید شد!!"

قبلش حتما با دیلاتور کار کن و سایز هدف رو راحت شو.

مرضیه

عزیزم تو تا اینجا پیش اومدی، بقیه‌شم با امید و انگیزه ادامه بده 💪💪

مینا ۱۳۶۳

عزیزم تو سایزای پایین هر چی وارد بشه خوبه. ولی هر چی سایز میره بالاتر باید مقدار ورود رو بیشتر کنی تا به طول آلت همسر برسه.

روزی دو ساعت، یه ساعت صبح و یه ساعت عصر.

به هیچ وجه بیشتر از دو ساعت در روز تمرین نکنید و کمتر از یک ساعت هم نتیجه مطلوب نداره.

با هر سایزی اونقدری تمرین میکنی تا راحت بشی باهاش. ممکنه یه سایز رو تو نصف روز اوکی بشی، یه سایز دیگه روزها طول بکشه.

و مهمتر از هر چیزی،  صبور بودنه

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران