تعداد بازدید : 170
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۹/۱۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۹/۱۳
کاربران آنلاین : 0
Shahparak
۱۳۹۷/۹/۱۳ ۱۴:۲۱:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۴ ۰۰:۲۲:۰۶

مشکل حاد من

(ویرایش)

سلام دوستان 

من بیست و سه سالمه و متاسفانه بعد از یک سال و نیم عقد و سه ماهی مع از ازدواجمون میگذره هنوز موفق به دخول و رابطه کامل نشدیم،مشکل من بسیار حاده چرا که ما بلافاصله بعد از عروسی برای ادامه تحصیل به خارج از کشور اومدیمو اینجا به دلیل اختلاف فرهنگی بسیار و زبان متفاوت من واقعا نمیتونم دکتری مطمین که بتونه مشکل منو درک کنه و راهنماییم کنه پیدا کنم،واقعا دیگه بی راه چاره شدم و علاوه بر مشکلات متعدد غربت و سختی درس ها از زندگی افتادم حتی روی اعتمادم به همسر همیشه صبور و مهربانم هم تاثیر گذاشته و احساس میکنم دارم از دستش میدم و از لحاظ روانی شدیدا تو فشارم که چرا نمیتونم این کارو انجام بدم،چند روزی هست با این سایت اشنا شدم اما اصلا نمیدونم باید چکار کنم و چطور تمریناتو شروع کنم و این ابزارات کمکی رو تهیه کنم

لطفا اگر برای کسی مقدوره راهنماییم کنه😔🙏🏻

۱۳۹۷/۹/۱۳ ۲۲:۰۸:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۲:۵۸:۳۰
(ویرایش)

سلام گلم خوش اومدی

نگران نباش ان شالله مشکلت حل میشه من خودمم مثل توام.بیا تو انجمن اصلی درمان واژینیسموس اونجا همه هستن و کمک میکنن اینجا کسی زیاد تاپیک جدید نمیبینه.

اسم انجمن اصلی اینه:انجمن درمان واژینیسموس_درد و ترس شدید از نزدیکی سال ۹۷.

صفحه ی اول انجمنو بخون .

اول از همه باید شروع کنی به تمرین وارسی و کگل.تو صفحه ی اول انجمن توضیح داده که چجوری هستند.مرحله ی بعدی وارد کردن دیلاتور دست ساز هست.باید چندتا بسته دستکش جراحی و پنبه و گوش پاک کن و ژل لوبریکانت ساده و بدون لیدوکائین بخری از داروخونه.اول از همه با ۱ گوش پاک کن شروع میکنی.به این صورت که یه گوش پاک کن رو میکنی داخل انگشت دستکش و تهشو گره میزنی و وارد میکنی.البته به همین سادگی نه ها باید قبلش بشینی تو آب گرم یه ربع و بعد دراز بکشی و ۱۰ بار نفس عمیق بکشی و ریلکسیشن انجام بدی و بعد با ژل فراوون وارد کنی.حالا فعلا بیا تو انجمن و بخون و وارسی و کگل رو شروع کن.اگر صفحه رو پیدا نکردی تو گوگل سرچ کن برات میاره

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۹/۱۳ ۲۲:۱۵:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۲:۵۸:۳۰
(ویرایش)

گلم منکه تو تاپیکهای قبلیت جوابتو داده بودم دیگه تاپیک جدید ایجاد نکن بیا تو انجمن اصلی واژینیسموسی ها

الهی به امید تو
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال