تعداد بازدید : 106
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۹/۱۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۹/۱۷
کاربران آنلاین : 0
Shahparak
۱۳۹۷/۹/۱۳ ۱۴:۲۱:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۴ ۰۰:۲۲:۰۶

مشکل حاد من

(ویرایش)

سلام دوستان 

من بیست و سه سالمه و متاسفانه بعد از یک سال و نیم عقد و سه ماهی مع از ازدواجمون میگذره هنوز موفق به دخول و رابطه کامل نشدیم،مشکل من بسیار حاده چرا که ما بلافاصله بعد از عروسی برای ادامه تحصیل به خارج از کشور اومدیمو اینجا به دلیل اختلاف فرهنگی بسیار و زبان متفاوت من واقعا نمیتونم دکتری مطمین که بتونه مشکل منو درک کنه و راهنماییم کنه پیدا کنم،واقعا دیگه بی راه چاره شدم و علاوه بر مشکلات متعدد غربت و سختی درس ها از زندگی افتادم حتی روی اعتمادم به همسر همیشه صبور و مهربانم هم تاثیر گذاشته و احساس میکنم دارم از دستش میدم و از لحاظ روانی شدیدا تو فشارم که چرا نمیتونم این کارو انجام بدم،چند روزی هست با این سایت اشنا شدم اما اصلا نمیدونم باید چکار کنم و چطور تمریناتو شروع کنم و این ابزارات کمکی رو تهیه کنم

لطفا اگر برای کسی مقدوره راهنماییم کنه😔🙏🏻

۱۳۹۷/۹/۱۳ ۲۲:۰۸:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۲۰ ۱۹:۳۳:۴۸
(ویرایش)

سلام گلم خوش اومدی

نگران نباش ان شالله مشکلت حل میشه من خودمم مثل توام.بیا تو انجمن اصلی درمان واژینیسموس اونجا همه هستن و کمک میکنن اینجا کسی زیاد تاپیک جدید نمیبینه.

اسم انجمن اصلی اینه:انجمن درمان واژینیسموس_درد و ترس شدید از نزدیکی سال ۹۷.

صفحه ی اول انجمنو بخون .

اول از همه باید شروع کنی به تمرین وارسی و کگل.تو صفحه ی اول انجمن توضیح داده که چجوری هستند.مرحله ی بعدی وارد کردن دیلاتور دست ساز هست.باید چندتا بسته دستکش جراحی و پنبه و گوش پاک کن و ژل لوبریکانت ساده و بدون لیدوکائین بخری از داروخونه.اول از همه با ۱ گوش پاک کن شروع میکنی.به این صورت که یه گوش پاک کن رو میکنی داخل انگشت دستکش و تهشو گره میزنی و وارد میکنی.البته به همین سادگی نه ها باید قبلش بشینی تو آب گرم یه ربع و بعد دراز بکشی و ۱۰ بار نفس عمیق بکشی و ریلکسیشن انجام بدی و بعد با ژل فراوون وارد کنی.حالا فعلا بیا تو انجمن و بخون و وارسی و کگل رو شروع کن.اگر صفحه رو پیدا نکردی تو گوگل سرچ کن برات میاره

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۹/۱۳ ۲۲:۱۵:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۲۰ ۱۹:۳۳:۴۸
(ویرایش)

گلم منکه تو تاپیکهای قبلیت جوابتو داده بودم دیگه تاپیک جدید ایجاد نکن بیا تو انجمن اصلی واژینیسموسی ها

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۹/۱۷ ۰۱:۳۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۱:۴۴:۲۵
(ویرایش)

سلام دوست عزیز😊 

اصلا نگران نباش و هیچ ترسی ب خودت نده.از ژل لوبریکانت و اسپری لیدوکایین استفاده کن حتما موفق میشی.مطمعن باش .😊

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

آذر 1397
پ ج ش ی د س چ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930