تعداد بازدید : 1731
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۹/۱۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۵/۱۸
کاربران آنلاین : 0
sepideh7
۱۳۹۷/۹/۱۸ ۲۳:۰۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۲:۴۱:۴۵

مشکوکم به بارداری

(ویرایش)

سلام ،شبتون بخير ،واقعا سایت عالی دارید بهتون تبریک میگم،ممنون میشم منو از ابهام دربياريد

من حدودا از یک هفته ،ده روز به تاریخ پريوديم چندین بار رابطه بدون جلوگیری داشتم،باید 16ام این ماه پریود ميشدم ولی دو روز گذشته و نشدم گاهی پريودم دو،سه روز جلو یا عقب میشد ولی این بار مشکوک شدم سینه هام کمی بزرگتر و حساستر شده،ترشحاتم زیاد شده و یکی دو بار ديدم ترشحاتم صورتی رنگ بودن، عضلات پام گرفتن(البته من چندین ماه هستش که هر روز ورزش نیمه سنگین دارم بدنسازی و فری استايل کار ميکنم ولی اصلا تابحال گرفتگی نداشتم)و میلم به يسري غذاها کاملا از بین رفته ,از دو روز پیش چندین بار بیبی چک استفاده کردم ولی منفی بود،احتمال بارداری هستش?! و اینکه الان آزمایش خون بدم مشخص میشه?!

۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۹:۲۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

سلام گلم 

بهتره دو سه روز دگ دوباره بیبی چک بزاری اگه تا اون موقع پریود نشی ازمایش خون بده . ایشالله ک خیر باشه

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۹/۵/۱۸ ۱۳:۲۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۵ ۱۳:۱۱:۲۵
(ویرایش)

خوردن سیب زمینی آب پز در بارداری به نظر یک انتخاب مناسب برای گنجاندن این ماده‌ی غذایی در رژیم می‌باشد. هر غذایی که در دوران بارداری مصرف می‌کنید نه تنها بر سلامتی شما بلکه روی سلامتی کودک شما نیز تأثیر می‌گذارد. سیب زمینی منبع غنی از فیبر رژیم غذایی‌، ویتامین‌ها و سایر مواد مغذی ضروری برای یک زن باردار است.  شما باید آن را در حد اعتدال مصرف کنید تا از اثرات جانبی احتمالی مصرف بیش از حد آن اجتناب کنید.

https://gahvare.net/articles/0M37T/خوردن-سیب-زمینی-آب-پز-در-بارداری

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران