تعداد بازدید : 1022
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱۰/۶
کاربران آنلاین : 0
Rahabc
۱۳۹۷/۱۰/۶ ۱۹:۲۳:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۳ ۱۰:۳۷:۱۴

قرص اورژانسی و خونریزی

(ویرایش)

سلام.خواهش میکنم کمکم کنین.من ۲۴آذر پریود شدم ک ۳۰ آذر تموم شد و با نامزدم رابطه داشتم ک از پیشاب ترسیدم و دو تا قرص اورژانسی همزمان ۰.۷۵ خوردم.۵ دی ب خونریزی افتادمو الانم ادامه داره و زیاده و انگار دوباره پریود شدم.اولین باره ک توو زندگیم قرص اورژانسی خوردم.سوال من اینه که الان باز ۲۴دی باید پریود شم یا تاریخ پریود جدیدم میشع بر اساس خونریزی جدید بعد مصرف قرص؟؟؟ممکنه ماه بعد پریود نشم؟؟؟استرس اینو گرفتم ک پریودیم خیلی بهم بخوره یا اصلا پریود نشم.چون همیشه پریودیم منظمه😭

۱۳۹۷/۱۰/۶ ۱۹:۴۶:۳۶
(ویرایش)

وای کسی نیس یعنی جواب بده😭😭😭😭😭😭😭

۱۳۹۷/۱۰/۶ ۲۲:۱۴:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۲ ۲۲:۱۹:۰۸
(ویرایش)

سلام...تنها یک مورد مشابه برای همسر بنده اتفاق افتاد که براتون بازگو میکنم....و اینکه استرس نداشته باشید

هعمسر بنده 25 مهر پریود شدن و 28 هم پاک شدن ...دقیقا همون شب رابطه داشتیم که از قرص اورژانسی استفاده کردن (برای بار اول و خیلی هم اون موقع بلد نبودیم که چه زمانی استفاده باید بکنیم)

دقیقا بعد 6 7 روز تاریخ 5 آبان دو روز خونریزی کردن که بهش میگن پریود مصنوعی ناشی از قرص اورژانسی...پریود بعدی شون هم 5 آذر بوده پس نگران نباشید معمولا میگن که تاریخ پریود بعدی باید از خونریزی جدیدتون محاسبه بشه

شما اصولا موقعی رابطه داشتید که بعیده تخمک گذاری اتفاق افتاده باشه...تخمک گذاری روز های بعد رو هم با مصرف قرص کنسل کردید...پیشاب بدون دخول هم احتمال بارداری نداره پس میشه گفت احتمال بارداری ندارید و بعید بارداری اتفاق بیفته...استرس رو از خودتون دور کنید تا سر وقت خودش پریود بشید ولی احتمال تاخیر رو هم بدید ینی ممکنه حتی دیرتر از ۵ بهمن پریود بشید که این تاخیر ها تا 2-3 سیکل طبیعیه

۱۳۹۷/۱۰/۶ ۲۳:۲۱:۳۸
(ویرایش)

خیلی ممنونم ازتون.مرسی

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728