تعداد بازدید : 988
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۷/۲۹
کاربران آنلاین : 0
khodam73
۱۳۹۷/۱۰/۱۴ ۲۰:۵۶:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۱ ۰۸:۵۶:۳۰

از زندگیم سیرم

(ویرایش)

من مدت دو ساله با یه پسر در ارتباطم توی این دوسال همش من تخریب کرده همش ازم ایراد میگیره با اینکه خودش پیش قدم شد دنبالم بود همچین که محلش دادم از روز بعد بهم گف سیا...روزا بعد دیدم عکس دخترا دیگه نشونم میداد میگف نگا چه دافیه چه اندامی داره خوشگله و...حتی چتاش با دخترای دیگه که همشون خوشگل و خوشتیپ بودن دیدم...خودشم تیپ قیافه خوبی داره...دوربرش دختر زیاده....

بدبختی چون اولین ادم زندگیم بود عاشقش شدم الان بعد دو سال با اینکه میفهمه خیلی دوسش دارم باز تحقیرم میکنه تصمیم گرفتم دیگه بهش پیام ندم نرم ببینمش دیدم خودش پیام میده که بریم بیرون یه بار که خیلی ناراحت بودم اصلا جوابش ندادم نمیدونین چه حرفای زشتی بهم زد که نمیتونم بگم ولی در این حد بگم که من دختر خرابی دونست که برا خراب بازیام دنبالش بودم...بازم حرفاش به شوخی گرفتم تا اینکه دیروز بدجور داغونم کرد هم بهم گف بد هیکلی هم گف زشت هم سیا و ...میگف دخترا دیگه باهاشون دوستم ببین چقد جیگرن منم خیلی حرصم گرف...بهم گف کاری میکنم که التماسم کنی تا بیام ببینمت... حتی بهم گف دختری که همه چی تموم باشه من براش کم نمیزارم...ولی چون تو اینجوری نیستی فقط تویی که نباید تو رابطه برام کم بزاری....دیگه بلاکش کردم

از دیروز فقط دارم گریه میکنم میخام بدونم اگه انقد در نظرش من زشت و بی ارزشم چرا ولم نمیکنه و میره بعد چن وقت باز پیداش میشه؟ اگه باز برگشت چی جوابش بدم؟؟من میخام تمومش کنم ولی تحمل حرفای زشتی که ممکنه بهم بزنه ندارم چکار کنم بنظرتون من واقعا در نظرش زشتم؟؟ اگه اره پس چرا ولم نمیکنه؟؟ بخاطر حرفاش کلا اعتماد بنفسم رفته از خودم بدم اومده و فقط دارم اشک میریزم

۱۳۹۷/۱۰/۱۴ ۲۱:۳۱:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۲ ۲۲:۱۹:۰۸
(ویرایش)

سلام

به نظرم اینجا جای خوبی برای این مسائل نیست

چون مردم عادی صرفا میتونن بیان بهتون دلداری بدن یا از اون بد بگن یا در نهایت یه راه بدن

ولی به نظر من شما چون گفتید دوسش دارید باید برید پیش یه فرد مشاور قابل اعتماد تا بتونه شمارو راهنمایی کنه تا از سردرگمی در بیایید...چون قطعا باید این همه ضربه ای ک به شما میزنه ولی چون شما دوسش دارید از اشتباهاتش بارها میگذرید ولی اینو بدونید یک انسان برای اینکه در کنارتون باشه باید حداقل حداقل و کم کمش از توهین کردن به شما دست برداره...کسی چه میدونه شاید ایشون از نظر روانی مشکل داره پس پیشنهاد من اینه برید مشاوره بگیرید تا بتونید کم کم اعتماد به نفس خودتون رو بازیابی کنید و مسیر درست رو در پیش بگیرید

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۱۱:۴۸:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۷ ۱۲:۱۴:۴۲
(ویرایش)

دختر خوب آن آقا داره از شما سواستفاده میکنه و چون میدونه دوستش داری میخاد باتحقیر کردنت بیشتر شما رو اذیت کنه . بازار داغی میکنه واست ؟! ببخشیدها ولی هدفت چیه از رابطه با همچین آدمی ؟ اگه حتی دوستی وخوش گذرونی هم باشه وقتی که تحقیر ت میکنه وبهت فحش میده همچین آدمی لایق دوستی که نیست هیچی لایق جرز دیوار هم نیست . خوب کردی بلاکش کردی برو دنبال درس وکارخودت . برای خودت ارزش قایل باش . بدون هر دختری جذابیتهای خودش رو داره واصلا هم زشت نیستی وگرنه نمی آمد سراغت . اصلا هم دیگه جوابش رونده چون حتی به درد دوست بودن هم‌نمیخوره . گریه بکن برای خودت که عمرت رو حروم همچین آدمی کردی 

یارب
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۱۳:۰۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۷ ۱۹:۰۹:۴۰
(ویرایش)

عزیزم سعی کن فراموشش کنی. از این حرفات راحت میشه فهمید که لیاقت تو نداره. دیگه جواب شو نده و بعد یه مدت اگه خبر گرفت بگو دیگه بهم پیام نده کس دیگه ای اومده تو زندگیم و نمیخوام وقت مو با تو تلف کنم.همین. حیف تو نیست غلط کرده این همه تحقیرت میکنه. اشتباه از خودتم هست که این اجازه رو بهش دادی.خودش با دخترای دیگه چت میکنه بعد به تو میگه خراب؟؟؟؟؟ ببین اگه من جات بودم جوری میریدم بهش که دیکه نتونه خودشو تمیز کنه! من دوس پسرم 4 ساله باهاشم از گل کمتر بهم نگفته واقعا تعجب میکنم این همه تحمل کردی. در ضمن هیچ دختری هم زشت نیست عزیزم. ولش کن به زندگیت برس. آدمی با این خصوصیات ارزش نداره این همه براش وقت بزاری.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۱۳:۳۱:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

دوست عزیز من از این موارد زیاد دیدم اطرافم و خودم کمکشون کردم.اگه واقعا کمک میخوای پس گوش کن. به نظر من کلا این آدمو از زندگیت بنداز بیرون.هرچقدرم دوستش داشته باشی و عاشقش باشی این ادم هیچ ارزشی نداره که تو زندگی و فکر و احساس و همه چیزتو حرومش کنی.مرد باید مرررررد باشه نه نر.فرق ادم و حیوان همینه.کسی که با هزارتا دیگه رفیقه و اینقدر پررو که عکس و چت و همه چیوبهت نشون میده و هیچ قید و بند و شرمی نداره درواقع داره بی ارزش بودن تو رو واسه خودش بهت نشون میده همون اول باید میذاشتیش کنار.شخصیتتو بپای عشق به این آدم خورد نکن تو قراره در آینده همسر یک مرد باشی مادر بچه ای باشی که مادر میخواد نه صرفا کسی که بهش آب و نون بده.میفهمی چی میگم؟پس باید از حالا روی روحیت کار کنی تو اول باید عاشق خودت باشی خودتو دوست داشته باشی تا بعد بتونی عاشق مردی که همسرته و بچه هات باشی.اول از همه خودت مهمی پس به هیچ احدی اجازه نده خوردت کنه.تو آدمی دور از جون حیوون که نیستی شعور داری عقل داری کسی حق نداره اذیتت کنه حق نداره بهت دست درازی کنه و حق داره بی شخصیتت کنه.پس بذار هرچی میخواد بگه هر فحشی هر حرفی هرچی گفت هییییچ جواب نده حتی یه کلمه حتی اگر زنگ زد رد تماس هم نده لازمم نیست بگی با کس دیگه هستم کلا بذاز فکرکنه اثری از آثارت نیست حتی اگر التماست کرد آدم حسابش نکن که بخوای جواب بدی.کلا به نظرم سیم کارتتو بنداز دور و تموم.سختیش باور کن دوهفته هم نمیشه.خودتو این مدت سرگرم کارای دیگه بکن درس یا کلاس یا حتی کلاس ورزشی خیلی کمک میکنه سعی کن روحیتو از نو بسازی شاد و پر انرژی و عاشق زندگی.واسه خودت آهنگ بذار برقص کارایی که دوست داری بکن و جوونیت و پاکیتو حروم این جور آدما نکن که یه روز پشیمون بشی.کلا پرتش کن از زندگیت بیرون و دیگه هیچوقت بهش فکر نکن.عزیزم خواهرانه بهت میگم اصلا هم قصد نصیحت و اینا ندارم ولی اگر میتونی سعی کن از این جور ارتباطا دیگه برقرار نکنی .مطمئن باش هرچه دست نیافتنی تر باشی ارزشمندتری مثل مروارید تو صدف در اعماق دریا.

مشاوره هم خواستی بری برو ولی الکی نرو واقعا عمل کن.

گلم مطمئن باش من درکت کردم و این حرفارو زدم مال عهد بوق هم نیستم امل هم نیستم.فقط فهمیدمت و با تجربه ی اطرافیانم خواستم کمکت کنم.

موفق و شاد باشی

الهی به امید تو
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران