تعداد بازدید : 764
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
کاربران آنلاین : 0
Eshgham m
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۲۱:۳۴:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۹ ۰۶:۴۲:۳۷

دخول واقعا غیر ممکن

(ویرایش)

سلام خواهش میکنم کمک کنید من شش ماهه که ازدواج کردم همیشه ترس و وحشت داشتم از دخول البته همیشه رابطمون خوبه اما بیخیال دخول شدیم و از راه دیگه ای ارضا میشیم انگار دیگه عادی شده و همچین چیزی وجود نداره  گاهی میخوایم اونکارو بکنیم همه چی اماده اما نمیشه  اصلا نمیشه پاهام نا خود اگاه سفت میشه میلرزه  بار اخر برای اولین بار دیدم ازم ناراحت شد گفت لوسی ادا در میاری چرا سفت میکنی  من واقعا ناراحتم هر چی تو اینترنت هست رو. خوندم  یکم ژل بی حسی دو درصد زدم با انگشت داخل واژن اما اصلا تاثیر نداشت انقدر میسوزه و درد میگیره که فکر میکنم اشتباهی میکنه تو  حتی دوسانت هم نمیره تو خسته شدم دیگه به همه گفتم مشکلی نداریم  . این بحثای فلسفی تو اینترنتم خوندم  به من راه درمان بگین  ببخشید زیادشد 

، 😢😵😍
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۲۳:۱۹:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۱۵:۴۴:۵۳
(ویرایش)

سلام عزیزم مشکل شمام مثل مشکل من هست و دچار واژینیسموس هستیم. همین سایت درمان این مشکل رو گذاشته و با تمرین خیلی زود میتونیم مشکلمون رو برطرف کنیم... من هم تازه میخوام شروع کنم. دعا کن برام

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۲۳:۳۷:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام دوست عزیز.شما باید بیای تو انجمن درمان واژینیسموس. صفحه ی اول انجمنو کامل بخون و بیا صفحه ی آخر و شرح حال بده اونجا کمکت میکنیم دیلاتور بسازی و تمرینارو شروع کنی.اول از همه باید تمرین وارسی و کگل رو انجام بدی پس حتما بیا انجمن.هرسوالی هم داشتی بپرس 

الهی به امید تو
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران