تعداد بازدید : 349123
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۰۱:۱۹:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام به دوستان

Backstreet عزیز

این تفکرات فقط باعث احساس گناه بیشترت میشه و همین روی نتیجه ی تمریناتت تاثیر بد میزاره.عزیزم من خودم بالشخصه مشکلم هنوز که هنوزه نگرانی از بابت نعوظ کاملِ آلتِ شوهرمه.ببین عزیزم اینو در نظر بگیر که اون آلتِ بیچاره چوبِ خشک که نیست یا دیلاتور نیس که شما تا هر زمانی که برای شروع سکس آماده نشدی همون جوری سفت و با قوام بمونه.بعدش شوهرای واژینیسموسی ها واقعا در معرض اختلالات نعوظ هستن.اینو دقیقا دکتر به ما گفت(شوهر من دچار شد و بعد از یه دوره درمان دارویی خوب شد)شما توی این بازه زمانی و این فاز از درمانت بنظرم بهترین کار همین تمرین روزانه با دیلاتور و تمرین با شوهرت و ایشالا تمرین و اقدام نهایی و دخول و ...هستش.تو رو خدا ذهن خودتو الکی درگیر گناه و اینجور چیزا نکن.میدونم حسش حس جالبی نیس آدم از اولش به خودش لعنت میفرسته که چرا من اینجوری هستم و هزار تا چرای دیگه.اما هر وقت خواستی از این فکرا کنی به این فکر کن که اگر بجای این اختلال که کاملا قابل درمانه یه مشکل لاینحل دیگه داشتی خدای نکرده تکلیف چی بود؟ 

با خیال راحت تمریناتت و ادامه بده این روش تمرین یک روش کاملا علمی و اصولیه که هم در ایران و هم در خارج از ایران داره استفاده میشه.من خودم پیش روانپزشک هم میرفتم بهم تمرینات شخصی میداد و تمرینات با شوهرم (حساسیت زدایی) توی اون تمرینات نباید اصلا به اندام های جنسی هم دست میزدیم و تنها با لمس غیر از اونجاها باید همو تحریک میکردیم و دکتر بما توصیه کرده بود اگر در حین تمرین به حالت ارگاسم نزدیک شدید حتما جداگانه با تحریک شخصی به اوج لذت برسید و نه با هم.پس یعنی رسما دکتر ما رو به سمت گناه سوق داده بود؟ نه عزیزم اینا چیزایی که توی کله ی ما فرو کردن که باعث و بانی همین اختلالاتمون شده.اینکه همش فک کنیم در حال ارتکاب گناهیم

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۰۷:۰۶:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Backstreet

دکتر بهت نگفت پرده‌ت ضخیمه؟ یا نیاز به عمل داره؟؟ در هر صورت تو خیلی زود به سایز ۱۲ رسیدی و چیزی از تمرینت نمونده. حتی میتونی اقدام تمرینی بری دیگه.

این که میگی شوهرت نعوظ‌شو از دست میده.... به نظرم خوبه ‌که ایشونم به پزشک مراجعه کنن.

ماه پریون

عزیزم خوش اومدی. ایشالا به زودی خبر بانو شدنتو بشنویم 🌷

صفحه اول انجمن رو با دقت بخون و کگل و وارسی رو شروع کن. تا با کمک هم ایشالا مشکلتون رو حل کنیم.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۱۱:۲۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

بچه ها... 

میشه منو راهنمایی کنین؟ 

من هربار چند دقیقه اول هنوز خیییلی درد دارم موقع واژن گشایی. تا کی باید واژن گشایی کنم؟ 

اصلا دیگه تمرین با دیلاتورا بذارم کنار یا فعلا ادامه بدم؟ 

ما تونستیم... تو هم میتونی...
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۸:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۴ ۱۰:۴۱:۲۸
(ویرایش)

ژانت عزیز ممنونم ازت ک بهم روحیه میدی .راست میگی فقط تو کلمون فرو کردن خطرناکه دست نزنین ور نرین گناهه .مخصوصا نظام اموزشی،مسخرمون ک هیچی بهمون یاد ندادن.من نمیدونم این معلم بهداشت و پرورشی چه نقشی داشتن من ب شخصه بیادم ندارم هیچ اموزشی مدرسه درباره اندام جنسیمون داده باشن یا حتی همین بلوغ و پریود هیچی یاد ندادن فقط ۹سالگی یه جشن تکلیف مسخره گرفتنو بعدش گفتن واجبه نمازبخونیم و روزه بگیریم نگفتن بلوغ یعنی چی 😐فقط‌مارو ترسوندن از،عذاب خدا. ماهم بچه مثبت فقط ب مزخرفاتشون گوش،میدادیم ک نمره خوب بگیریم.حتی بخودمون جرات تحقیق نمیدادیم ک نکنه گناه کنیم.من ک دانشگاه رفتم کتاب تنظیم خانواده خوندم تازه فهمیدم  چی ب چیه.باز،بچه های تجربی چهارتاچیز تو مدرسه خونده بودن.

Shابان عزیزم از،شماهم ممنونم ک پیگیر پیامام هستی. از دکترم پرسیدم پردم سخت پاره میشه گفت نه. و یه ژل روان کننده داد ک تازه متوجه شدم اصلا بی حسی نداره ولی بنظرم چیز خوبیه هم ضد باکتری وقارچه هم روان کننده و مرطوب کننده واژن .چون قبلا از،بی حسیا استفاده میکردم کلا حس تحریک نداشتم ولی این خوبه مخصوصا واسه خانومایی ک مشکلشون حل شده

Multi-gyn از نوع liquigel.

دوستان گوگل هم سرچ کنین متوجه میشین.ازطرفی فک میکنم چون ازدیلاتورا استفاده میکنیم بنظرم ازنظر سلامتو بهداشت این ژل خوبه.

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۱۲:۱۶:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

هدهد

ببین واسه هر کسی متفاوته. نمیتونم دقیق بهت بگم تا کی درد داری. فقط میتونم تجربه خودمو بهت بگم!

ببین من ۶ شهریور درمان شدم. اونایی که همراه من درمان شدن خیلی راحت بودن و اکثرا خیلی زود مشکل دردشون حل شد. اما من مدت درد طولانی‌ای رو تجربه کردم. به دو دلیل، اول اینکه من هنوز یکی دو سانت تا هدف فاصله داشتم که رفتم اقدام، ولی با وجود توصیه سودا و ماه‌پیشونی به ادامه تمرینا، من دیگه تمرینمو ادامه ندادم! درد رو به جون خریدم تا دیگه حس بد تمرین با دیلاتور رو تحمل نکنم! 😅

دلیلی دوم تنگ بودن ورودی واژن منه! اونقدر که وقتی دکتر زنان معاینه‌م کرد تعجب کرده بود!

اما کارایی که کردم... برای واژنگشایی میتونی تا چند روز از دیلاتور استفاده کنی. اما نه طولانی مدت. مثلا تا یکی دو هفته. بعد از اون سعی کن معاشقه رو طولانی کنی و وقتی احساس تحریک داشتی از همسرت بخواه اول با یه انگشت و بعد با دو تا انگشت برات واژنگشایی رو انجام بدن. (بهتره تو طول واژنگشایی شما هم سعی کنی نعوظ همسرتو نگه‌داری)

برای من خیلی طول کشید تا دیگه نیاز به واژنگشایی نداشته باشم. تقریبا چهار ماه! الانم تو شروع رابطه احساس درد میکنم خیلی کم، مگر اینکه به شدت تحریک شده باشم. اینجوری دیگه بدون درد میتونم رابطه داشته باشم.

بازم میگم، من تو سخت‌ترین حالت بودم. نه قبل از من و نه تا الان ندیدم کسی همچین مشکلی داشته باشه. ایشالا شما هم زیاد دردت طول نمیکشه. اینا رو گفتم که اگه احیانا تو هم مثل من بودی نگران نباشی و بدونی مشکل قابل حل هستش.

Backstreet

فقط میتونم بهت بگم که پزشک منم بهم گفت که واژینیسموس نداری و باعث مشکلات زیادی توی زندگیم شد! تا اینکه خودم فهمیدم واژینیسم هستم!! و اینجا زیادن خانمایی که پزشکا بهشون گفتن لوس و ترسو و ... در صورتیکه واژینیسم بودن!!

پس با این فکرا ذهنتو پر نکن و همسرتو مقصر نکن! تو سایز بالایی. خیلی زود هم به این سایز رسیدی، پس به خودت و همسرت سخت نگیر.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۱۴:۴۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

ممنون sh. ابان جان. لطف کردی تجربباتتو گفتی

ما تونستیم... تو هم میتونی...
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۲۲:۰۳:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۸ ۱۷:۰۵:۲۰
(ویرایش)

ممنون بله مطالبوکامل خوندم ووارسی وکگل روبه کمک ماه پیشونی عزیزشروع کردم ودارم انجام میدم منتظرم پریودم تموم بشه وتمریناتموشروع کنم بادیلاتوریعنی مشکل منم حل میشه

امیدم به خداست
۱۳۹۷/۱۱/۱ ۰۸:۱۸:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۴:۵۹:۲۷
(ویرایش)

سلام من دوره عقد هستم دوبار تلاش کردیم برای دخول ولی من به شدت درد دارم ممکنه به خاطر فیبرم باشه چون فیبرم دارم و دکتر گفته حتما باید جراحی بشی دوست دارم قبلش رابطه کامل داشته باشم

۱۳۹۷/۱۱/۱ ۰۹:۴۱:۵۳
(ویرایش)

سلام دوستان 

من دیشب دوباره تمرین کردم باز مجبورم از سایز ۶شروع کنم بعد کم کم رسیدم به۹ بعد یهو رفتم۱۱ولی خیلی خیلی سخت بود و درد و سوزش داشتم چون قبلا باهاش کار،کرده بودم گفتم هرطور،شده باید بتونم ولی فقط تا نصفشو تونستم اونم با کلی درد. مشکلم الان اینجاست ک صبح متوجه شدم اخرای ادرارم چتدقطره خونی اومد بنظرتون مشکلم چیه ؟نمیدونم باید خوشحال باشم یا نه؟راستش یکم ترسیدم راهنماییم کنین لطفا

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۱/۱ ۱۰:۳۶:۴۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام به همگی
عزیزم به نظرم عجله نکن و سایزها رو یکی یکی اضافه کن.یهویی از 9 نرو 11.اینجوری ممکنه به بدنت فشار بیاد و تحریک و حساسیت پذیریش زیاد بشه.اونجوری بجای کلی پیشرفت یهو مجبوری کلی زمان منتظر بمونی که زخم ایجاد شده یا التهابت خوب شه و بعد دوباره شروع کنی.به نظر من عجله نکن و با آرامش مرحله به مرحله پیش برو(بقول شاعر : ره رو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود،ره رو آنست که آهسته و پیوسته رود).برای قطرات خونی هم که توی ادرارت دیدی بنظرم حتما برو دکتر چون ممکنه عفونت یا سنگ کلیه باشه. حتما حتما به پزشک مراجعه کن

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۱۱/۱ ۱۷:۰۷:۵۲
(ویرایش)

مرسی ژانت عزیز ک جوابمو دادی. راست میگی اشتباه کردم عجله کردم. ولی فعلا فقط همون صبح یه دفعه دیدم یکم شبیه خونابه بود. تازه بخودم میگم شاید  پرده پاره شد.دعام کنین بچه ها

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۱/۲ ۰۷:۳۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

backstreet

این مدلی تمرین کنی فقط به خودت آسیب میزنی و دوره تمرینت بیشتر میشه. با حوصله و اصولی پیش برو تا به نتیجه برسی.

solmaz

خوش اومدی عزیزم. فکر نمی کنم فیبرم باعث درد بشه. 

نوع پرده ات رو هم دکتر گفته? اوایل رابطه درد طبیعیه. معاشقه داشته باشید و از ژل هم حتما استفاده کن. تمرینات کگل رو هم انجام بدی خیلی کمکت میکنه.

صفحه اول انجمن رو بخون تا با علائم واژینیسموس آشنا بشی.

ماه پریون

خیلی خوبه که شروع کردی. حتما موفق میشی. عزیزم ماه پیشونی تو انجمن میاد .

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۱/۲ ۱۳:۲۹:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

ممنونم ژانت عزیز از راهنمایی تون متشکرم 

۱۳۹۷/۱۱/۲ ۱۳:۴۴:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۸ ۱۷:۰۵:۲۰
(ویرایش)

انشالله بتونم باکمک ماه پیشونی عزیزوشماهاموفق بشم فقط اینکه نمیدونم چراپریودم قطع نمیشه تاتمریناتم روشروع کنم خونریزی گرفتم کسی نمیدونه چطوری یاچی بخورم تااین پریودلعنتی قطع بشه تابتونم تمریناتموشروع کنم

امیدم به خداست
۱۳۹۷/۱۱/۲ ۱۵:۳۷:۵۳
(ویرایش)

سلام عزیزان . عصر همگی بخیر

من اومدم بازم با کلی سوال☺میدونم خیلی خستتون کردما

بچه ها من از همون دفعه اول شروع کار با دیلاتورا ،وقتی تموم میشد و میخواستم استراحت کنم نشستن واسم سخت میشد هنوزم همینطورم همیشه تا چندساعت بعد ازکار، نشستن سخت میشه گاهی وقتا سوزش حس میکنم تو واژنم. دوسه روزه که رو سایز ۱۰و۱۱گیر کردم سوزشای حین کار و بعد از کارم زیاد شده بنظرتون بازم روزانه  ادامه بدم یا وایسم یکم بهترشه  بعد. دیگه اینکه تا دیلاتورقطر۹ راحتم سایزای بعدی خیلی سخته انگار تا وارد میکنم دیواره واژنم خودشو جمع میکنه و دیلاتورو هل میده بیرون. دوستان لطفا درباره این مشکلام یکم راهنمایی کنین که این علائم طبیعیه یا نه

مهربان باشیم.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران