تعداد بازدید : 531
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱۱/۳
کاربران آنلاین : 0
Sahar4034
۱۳۹۷/۱۱/۳ ۱۹:۲۳:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۳ ۱۹:۳۳:۳۱

عدم دخول و واژینیسموس

(ویرایش)

سلام.من 4سال ازدواج کردم و از پارسال تابستون متوجه شدم خانومای زیادی مشکل منو دارن.پیش پزشک متخصص رفتم و گفت تو واژینیسموس خفیف داری و پردت ضخیمه و باید با عمل برش داری(هایمنکتومی). پیش متخصص دیگه ای رفتم و گفت اره وواژینیسموست خفیفه اما نیازی ب عمل نیس با انجام سونوگرافی واژینال پردمو از بین برد و واقعا ترسم ریخت. دیلاتور تا سایز 12 درس کردم اما متاسفانه بخاطر شرایط کاریم نمیتونستم پشت سرهم تمرین کنم اما الان تصمیم گرفتم هرطور شده تا قبل عید این کابوس لعنتی رو تموم کنم.وقتی سونوگرافی رو انجام دادم انگار کارم راحتتر شد. الان ب سایز ده رسیدم اما دیلاتور خودبخود از واژنم در میاد بیرون . و من نهایتا یکی دو ساعت تمرین میکنم. میخام بدونم حداقل چقد در روز وقت بزارم خوبه؟ ایشالا ک هیچی بانویی ب این مشکل مبتلا نشه. آمین

۱۳۹۷/۱۱/۳ ۲۳:۰۷:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام خوش اومدی بیا انجمن درمان واژینیسموس سوالاتو اونجا بپرس کنار بچه ها درمان میشی ایشالله.روزی حداقل یک ساعت و حد اکثر دو ساعت البته به این صورت که ۱ ساعت صبح یه ساعت شب.تمرینارو اصولی پیش برو سایزارو هم یه سانت یه سانت اضافه کن البته بهتره نیم سانت نیم سانت پیش بری تا زودتر نتیجه بگیری.باید تا باهر سایز راحت نشدی سایز اضافه نکنی و وقتی دیلاتور داخله کگل زیاد روش کار کن تا انقباضاتت کم بشه و دیلاتور بیرون نپره.در طول روز هم کگل کارکن

الهی به امید تو
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران