تعداد بازدید : 1093
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱۱/۸
کاربران آنلاین : 0
هانا هستم
۱۳۹۷/۱۱/۷ ۱۸:۲۴:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۹ ۲۱:۳۴:۵۰

نميدونم باردارم يا نه لطفااااا كمكم كنينننن

(ویرایش)

سلام ميشه راهنماييم كنين.من بعد سه روز تاخير پريود بتا دادم و ٢٠ بود و سه روز بعدش شد ٨٥/٥ .به نظر شما نرماله؟بهم ميگن شايد خارج رحمي باشه.خيلي نگرانم 😞

۱۳۹۷/۱۱/۷ ۱۸:۵۵:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۲ ۲۲:۱۹:۰۸
(ویرایش)

سلام

تیتر بتا در اوایل بارداری هر 48 ساعت تقریبا دو برابر میشه و رفته رفته تا اواسط بارداری هر 96 ساعت دوبرابر...شما بعد 3 روز تکرار بتا دادید که روند افزایشی خوبی داشته...تا جایی که من میدونم خارج رحمی افزایش تیتر کند تر اتفاق میفته مثلا شما آزمایش میدی بتا میشه 100 دو روز دیگه که باید بشه 200 میشه مثلا 130...که البته اونهم به یقین نمیشه گفت خارج رحمیه بلکه مشکوکه که باید بررسی بشه....فکر میکنم افزایش تیتر بتای شما عادیه مخصوصا اینکه با توجه به مقدار تیتر اوایل بارداری هستین

۱۳۹۷/۱۱/۷ ۲۲:۰۲:۰۸
(ویرایش)

اميدوارم كه همينطور كه فرمايش كردين باشه.واقعا كل سيستمم بهم ريخته.فكر ميكنم با اين تاخير بتام پايين هست.سه شنبه دوباره ازمايش ميدم اميدوارم خوب باشه.بايد سه شنبه چهار برابر بشه با اين حساب درسته؟

۱۳۹۷/۱۱/۷ ۲۳:۰۸:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۲ ۲۲:۱۹:۰۸
(ویرایش)

سلام

بد به دلتون راه ندید انشالله که خیر هستش هر چی هست...ببینید یه مثال میزنم براتون...اکثر موارد حاملگی در میانه سیکل رخ میده (اگر پریودتون منظم باشه) چون این تایم تایمی هست که تخمک آزاد میشه بخاطر همین میگن 14 روز از میانه سیکل تا روز موعد و 3 روز هم که عقب زدید میشه 17 روز (و یا اعدادی مشابه به دست میارن با استفاده از تحلیل شخصی خودشون) که عدد بتای 20 برای 17 روز بعد از لقاح عدد پایینیه پس اینجوری ممکنه ته دلتون خالی بشه ولی در نظر داشته باشید همیشه یا برای همه اینطور نیست که تخمک گذاری میانه سیکل اتفاق بیفته...با توجه به تحقیقات در برخی افراد و همچنین در برخی سیکل ها تخمک گذاری میتونه روزش متفاوت بشه و از روز 24 به بعد هم حتی شما روزی حدودا یک درصد احتمال بارداری دارید در مجموع (منبع: https://ec.princeton.edu/images/cycle-day.gif)...پس ممکنه لقاح شما در این سیکل در روزهای پایانی سیکلتون صورت گرفته باشه که در اون صورت عدد بتاتون پایین نیست.

بتاتون رو تکرار کنید اگر بعد 4 روز حدودا نزدیک به 4 برابر شده بود که باردای مسیر طبیعی رو داره میره فعلا اگر هم غیر این بود از متخصصای این حوزه مشاوره بگیرید.

صحبت هایی که بنده کردم همه در مراجع معتبر موجوده و برخیش هم از تجربه س ولی با اینحال اگر موارد پیچیده یا غیر قابل تشخیصی براتون پیش اومد حتما از بسته سوالات اورژانسی یا تماس تلفنی برای ارتباط با خانم خیابانی استفاده کنید و یا به متخصص بیرون مراجعه کنید.

۱۳۹۷/۱۱/۸ ۱۱:۱۴:۱۲
(ویرایش)

خيليي خيلي ممنونن از پاسخگويي شماا.اميدوارم خير باشه .

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران