تعداد بازدید : 1871
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
کاربران آنلاین : 0
Rahabc
۱۳۹۷/۱۱/۸ ۱۱:۵۶:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۳ ۱۰:۳۷:۱۴

بارداری و پیشاب

(ویرایش)

سلام.دوستان اگر میشه راهنماییم کنین واقعا استرس دارم.هر سایت و هر دکتری هم یک چیزی میگن واقعا گیج شدم.من توو تایم تخمک گذاریم یک رابطه سطحی داشتم که نامزدم اصلا ارضا هم نشدند ولی پیشابشون با واژنم و دهانه ش برخورد داشت که اونم فقط یک برخورد از جلو  بود  و دیگه ادامه ندادیم.احتمال بارداری هست،؟من هیچ قرصی هم نخوردم.هرکی یک چیزی میگه.یکی میگه با تماس هم اتفاق میفته.اخه چجوری با تماس با پیشاب اونم بدون دخول و باکره بودن بارداری پیش میاد؟

۱۳۹۷/۱۱/۸ ۱۴:۲۵:۵۶
(ویرایش)

ایشون فقط یک بار آلتشونو  به واژنم و دهانه ش کشیدن.بعد این برخورد دیگه کاری نکردیم.من دیگه خودمو هم نشستم فقط بعد چند دقیقه با دستمال پاک کردم.خودم هم ترشحات داشتم.من توو جوابایی ک خانوم دکتر به بقیه دادن دیدم که گفتن پیشاب بدون دخول باعث بارداری نمیشه ولی جاهای دیگه میگن میشه.بخاطر همین گیج شدم واقعا🤦🏼‍♀️

۱۳۹۷/۱۱/۸ ۲۱:۰۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۲ ۲۲:۱۹:۰۸
(ویرایش)

سلام

یادمه که شما ماه قبل هم رابطه داتشید و قرص اورژانسی مصرف کردید.

من یه پیشنهاد دارم براتون اگر واقعا شرایط حاملگی رو ندارید از روش های جلوگیری مثل کاندوم استفاده کنید تا انقدر هر سیکل استرس نداشته باشید.همین استرس زمان پریودتون رو تغییر میده...همین استرس گلبول های سفید خونتون رو ضعیف میکنه و باعث مریض شدنتون مخصوصا تو فصول سرد سال میشه و از همه مهم تر زندکیتون تلخ میشه...از یه روش پیشگیری استفاده کنید برای خودتون لطفا

در ضمن یک اشتباهی هم که خود من داشتم زمانی که واقعا اطلاعاتم کم بود این بود که از بارداری میترسیدم اما در کنار بارداری شما باید حواستون به بیماری های مقاربتی که ممکنه مشکل ساز تر بشه هم توجه کنین...پس باز هم میگم لطفا از روش پیشگیری مطمئن مثل کاندوم استفاده کنید.

۱۳۹۷/۱۱/۹ ۱۳:۲۹:۲۵
(ویرایش)

سلام.بله من همونیم که قرص اورژانسی خوردم ماه قبل.میدونم که استرس خوب نیس ولی آدم خب توو این دوران حتی اگر کاری نکرده باشه هم باز توهم میزنه و میترسه.مشکل من بیشتر ناشی از وسواس فکریه.حتی از برخورد همون پیشاب هم مطمئن نیستم!!!من فقط یک سوال پرسیدم که ایا میشه یا نه.راجبه بیماری های مقاربتی هم که من با هرکسی که رابطه نداشتم!!!از این حرفتون ناراحت شدم.مطمئنن همه مثه من از این استرسا کشیدن روزی.ربطی هم به اطلاعات کم نداره وقتی هرجا و هر دکتری ی چی میگه.یکی میگه از برخورد و ی تماس ساده هم میشه یکی هم میگه نمیشه!!!من خودم اینو میدونم که تا زمانی که دخول کامل صورت نگیره و یا منی مرد برخوردی نداشته باشه با آلت خانوم هیچ مشکلی هم پیش نمیاد و پیشاب هم باید دخول باشه و خیلیا به دروغ هم که شده میگن ما هیچکار نکردیم حامله شدیم!!ولی خب بعضی وقتا آدم باز واسه اطمینان خاطر میپرسه که خیالش جمع شه....

۱۳۹۷/۱۱/۹ ۱۴:۵۷:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۲ ۲۲:۱۹:۰۸
(ویرایش)

سلام

نه خدایی نکرده منظورم این نبود شما با هر کسی رابطه داشتید. بنده فقط میخواستم دلایلی رو بیارم که به واسطه اون شما از کاندوم استفاده کنید تا استرس و نگرانیتون هم از بین بره.

بله من خودم از این استرس ها کشیدم و بخاطر همینه مجابم تا شمارو راهنمایی کنم و نده هم نگفتم که اطلاعاتتون کمه (ظاهرا تو این فروم فقط یه شخص این حرف رو میرنه :| )

در مورد اطمینان بگم در علم پزشکی هیچ چیز مطلقی نیست حالا یا بدلایل علم ناقض و کشف نشده اون شاخه پزشکی و یا اطلاعات و آمار اشتباه از طرف بیمار (یا جامعه آماری مورد بررسی تحقیق)..در مجموع شما میخونید که بارداری با پیشاب اتفاق میفته اما این احتمال در شرایط مختلف فرق میکنه مثلا تایم تخمک گذاری یا همراه با دخول بوده یا نه یا موارد دیگه...اما ما وقتی میگیم احتمال هست معنیش این نیست بترسید...خود خانوم دکتر تو جواب هاشون به کرات گفتن احتمال حاملگی با پیشاب بدون دخول نیست یا اگر هم باشه خیلی کمه مثلا یک درصد...اگر در پیشاب اسپرم باشه (که هنوز هم سرش اختلاف نظر هست که هست یا نه و خیلیا هم میگن اگر باشه برای پیشاب بعد ارضا هست که اسپرم های باقی مونده در لوله رو با خودش به بیرون میاره) راه خیلی خیلی خیلی سختی رو داره که وارد رحمتون بشه و به لوله های فالوپ برسه تا با تخمک دیدار کنه...شما بد به دلتون راه ندین با این شکلی که شما برخورد داشتین اتفاق افتادن بارداری بعیده

پی نوشت: اینکه مسئله ای رو توضیح بدیم باعث آگاهی شخص میشه...وقتی شما اینگونه سوال میپرسید یعنی هراس دارید که میشه با توضیح دادن بیشتر اون هراس رو کم کرد وگرنه من در جواب کوتاه بنویسم "بله حامله میشید یا نخیر حامله نمیشید" هیچ استرسی ازتون کم نمیکنه چون خودم تجربه ش کردم

۱۳۹۷/۱۱/۹ ۲۰:۴۱:۵۴
(ویرایش)

ممنونم ازتون🙏

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۲۱:۲۴:۳۳
(ویرایش)

سلام عزیزم.از نوعش نه.ولی حدود یک ماه پیش که پیش دکتر رفته بودم برای یک کاری دکتر زنان معاینه م کردن و گفتن پرده ت سالمه و حتی خراش هم نداره.چطور؟از خانوم خیابانی هم شرایطمو گفتمو پرسیدم گفتن پیشاب فاقد اسپرمه و اگر هم باشه به این شکل باعث بارداری نمیشه و پیشاب بدون دخول باعث بارداری نمیشه.امیدوارم سر تایم پریود شم و این استرسام هم تموم شه‌.واقعا با خودم فک میکنم که یک پیشاب و اونم یک تماس با دهانه واژن بخواد باعث بارداری شه بدشانس ترین ادم روی زمینم...

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران