عملیات با موفقیت انجام شد.×
تعداد بازدید : 7037
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۵/۲۲
کاربران آنلاین : 0
دوستدارخدا
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ ۲۰:۱۶:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۳ ۰۱:۱۶:۱۸

خونریزی در هفته هفت

(ویرایش)

سلام وقت همگی بخیر

من هفته هفت بارداری هستم و یک هفته ای هست که سرفه های شدید میکنم و لکه بینی دارم و دو روزه که لکه بینیم بیشتر شده و خون قرمز رقیق دیدم چیکار کنم حالا!!!😭

امیدم به خداست
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ ۲۳:۲۸:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

عزیزم سلامت خودت و بچتو به خطر ننداز هرچه سریعتر به پزشکت مراجعه کن.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۱۰:۲۸:۴۰
(ویرایش)

دکترم فقط بعد از ظهراهست فردا صبحم نوبت سونوگرافی دارم دیر که نمیشه!!! امروز برم سونوگرافیو یا فردا خوبه؟

امیدم به خداست
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۱۷:۰۱:۳۸
(ویرایش)

اگه هنوز خونریزی داری تافردا صبر نکن . حالا حتما واجب نیست بری پیش همین دکتر.اگر شمارشو داری بهش زنگ بزن مشکلتو بگو اگه نداری به نظرم برو پیش یکی دیگه یا حتی بیمارستان که شبانه روزی دکتر ماما هست 

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۱۷:۴۸:۵۷
(ویرایش)

سقط کردم امروز چند لخته خون ازم اومد و یه کیسه آب خیلی درد دارم چی بخورم دردام تموم شه !!😞😞😞

امیدم به خداست
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۲۰:۰۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۲ ۲۲:۱۹:۰۸
(ویرایش)

عزیز جان اصلا الان اینجا دنبال چیزی نگرد برو دکتر چه خدایی نکرده سقط کرده باشی چه نکرده باشی باید حتما بری دکتر بعد که دکتر رفتی بیا اینجا تو کم شدن درد و دفع راحت تر کاربرا کمکت مبکنن...

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۲۰:۰۸:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۲ ۲۲:۱۹:۰۸
(ویرایش)

عزیز جان اصلا الان اینجا دنبال چیزی نگرد برو دکتر چه خدایی نکرده سقط کرده باشی چه نکرده باشی باید حتما بری دکتر بعد که دکتر رفتی بیا اینجا تو کم شدن درد و دفع راحت تر کاربرا کمکت مبکنن...

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۱۲:۲۶:۰۳
(ویرایش)

عزیزم آخی چرا سقط شد؟😢

ای کاش همون روز اول که اومدی گفتی خونریزی داری گفتم برو دکتر رفته بودی شاید بچتو هفت ماهه به دنیا میاوردن ولی سالم.😥

خونریزی رو باید جدی گرفت اونم ۳ ماهه ی آخر بارداری.

خیلی ناراحت شدم واست.ولی خودتو نباز تو هنوز جوونی و کلی دیگه وقت داری ولی الان تو خونه نباید خوددرمانی کنی.پاشو برو دکتر.یا بیمارستان باید کاملا رحمت پاکسازی بشه و احتمال زیاد هم باید یه دوره دارو درمانی بشی تا بدنت و رحمت آماده بشه واسه نی نی بعدیت انشالله.خوددرمانی تو این جور موارد اصلا خوب نیست.حداقل واسه بارداری بعدی باید ۶ماه بگذره.زیر نظر دکتر باش اصلا باید بری دکتر تا تشخیص بده علت سقط چی بوده.تا از سقط بعدی جلوگیری بشه.اینجا از دست کسی کاری برنمیاد چون باید پاکسازی رحم و آزمایش و سونو و دارو درمانی و اینجور کارارو بکنی اینجا که نمیشه عزیزم.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۱۲:۲۹:۵۰
(ویرایش)

میگم مطمئنی سقط کردی؟دکتر گفت یا خودت حدس میزنی؟آخه بچه ی هفت ماهه درحد چندلخته خون نیست.بزرگ شده حتی از کف دست بزرگتر.به راحتی دفع نمیشه که شاید کیسه آبت سوراخ شده.ولی بچت زنده باشه.

وای توروخدا پاشو زود برو بیمارستان من دلواپسم

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۱۲:۳۷:۵۳
(ویرایش)

ای وای من یه اشتباهی کردم فکرکردم میگی ماه هفتم بارداری بودی.مردم از دلشوره.

ولی عزیزم بازم برو پیش متخصص تا برسی بشه علت سقطت.علت موارد سقط متفاوتند و باید با دارو رفع بشه واسه بارداری بعدی.

خلاصه که هم نگران نباش و امیدتو از دست نده هم اینکه پشت گوش ننداز و حتما برو زیر نظر پزشک.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۱۳:۲۱:۵۳
(ویرایش)

🙂فکر کردی ماه هفتم هستم!

هفته هفت بودم دکتر همون اول گفت احتمال حاملگی پوچ هست ولی دکترا که هیچ وقت امید نمیدن ولی من خیلی امید داشتم چون تو سونوی قبلیم دکتر سونوگرافی گفت همه چی خوبه😢

ولی دیگه ناراحت نیستم فقط میخوام هرچه زودتر خوب شم و دوباره اقدام کنم🤲

امیدم به خداست
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۱۲:۱۷:۱۶
(ویرایش)

اره نمیدونم چرا ماه هفتم فکرکردم.خیلی نگرانت بودم.چون مورد شبیهتو داشتیم که ماه هفتم خونریزی داشت و اگر دیرتر رفته بود بیمارستان سلامت خودش و بچش بدجور بخطر میفتاد.

انشالله خیلی زود خدا یه نی نی سالم و صالح بهت میده نگران نباش.

الهی به امید تو
۱۳۹۹/۵/۲۲ ۲۱:۴۰:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۵ ۱۳:۱۱:۲۵
(ویرایش)

با توجه به سفارش متخصصین، زنان باردار باید بیشتر از قبل به تغذیه خود اهمیت دهند زیرا که تغذیه ی مناسب می تواند دوران بارداری سالمی را برای خانم فراهم آورد و در نتیجه رشد مطلوب جنین را در پی خواهد داشت.

http://bardaridanestani.parsiblog.com/Posts/3/ليستي از غذاهاي مضر در بارداري/

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران