تعداد بازدید : 1449
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
کاربران آنلاین : 0
Delarasabeti
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ ۰۰:۳۹:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ ۰۰:۴۷:۰۰

نمیدونم جواب خاستگارمو چی بدم

(ویرایش)

سلام.

من ۲۲سالمه.۱۸ سالگی ازدواج کردم واز نوروز سال ۹۷ اومدم خونه پدرم تااینکه مرداد امسال طلاقم ثبت شد.

دخترم هم دوسالشه دادم به پدرش و درهفته یک روز میاد پیش من.

حالا بااین اوصاف یه خاستگار برام اومده بااین شرایط:

مجرد _سبزه_قد ۱۸۸(قدخودم۱۷۰)_وزنش۸۰(لاغره) 

اصلیت کرد کرمانشاه _ دارای یه برادر و دوخواهره و خودش فرزند دومه خانواده و پسر بزرگ هست متولد ۶۸ هم هست_فوق لیسانس مهندسی برق داره و تکنسین برق تو وزارت نیرو هست و درامد ماهی ۵ میلیون 

یه خونه تو تهرانپارس تهران داره و یه پرشیا 

از نظر اخلاقی و .... خوبه و میگه هر چند جلسه که لازمه مشاوره هم میام برای قبل از ازدواج و میگه دوران عقد هم هرچقدر شما میخواید باشه چون حق میدم بخاطر تجربه تلخت نگران باشی میگه هروقت خیالت راحت راحت شد عروسی میگیریم  و با رفت و امد دخترمم مشکلی نداره .

از نظر مالی خانواده ما بالاتره مثلا از ۱۰۰ اونا ۳۰ هستن ما ۵۰ اما از نظر فرهنگی و اعتقادی و  بازگشتن اصالتمون به روستا و ... تناسب داریم.

مسئله ابنه که چخرش خیلی به دلم نمیشینه البته فقط یک جلسه هزنزدیک دیدمش و صحبت کردیم نمیدونم چکار کنم اوناهم منتظر جوابن که بیان برای ادامه اشنایی و رفتن به مشاوره یانه و من سخت باخودم درگیرم.

میشه کمکم کنید؟ ....

این نیز بگذرد
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ ۱۸:۰۶:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

به نظرم جواب مثبت بده معطل چی هستی

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۶:۱۰:۳۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۷ ۱۲:۱۴:۴۲
(ویرایش)

سلام دوستم 

خوبه که تعجیل نمیکنی ولی بدون شناخت هم نمیشه اعتماد کرد بنظرم رفت وآمد کن وتحقیق ومشاوره خیلی خوبه .قبل عاشق شدن تحقیق ونتیجه گیری گرفتن بهتره . امیدوارم خوشبخت بشی عزیزم

یارب
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران