تعداد بازدید : 990
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۵
کاربران آنلاین : 0
گل اردیبهشت
۱۳۹۷/۱۲/۲۴ ۱۱:۲۵:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۱:۴۸:۵۱

من تازه واردم. کمک لازم دارم

(ویرایش)

سلام دوستان جدیدم

من یه دختر سی ساله ام که دو ماهه عقد کردیم. قبل عقد یک سال و نیم میشناختیم همو که در حد معاشقه با هم رابطه داشتیم. با اینکه هیچ وقت همسرم درخواست رابطه کامل نداشت ولی من همیشه تو کل این سی سال مراقب بکارتم بودم و نگرانش. حالا که عقد کردیم و خودم میخوابم هر بار خواستیم اقدام کنیم شدیدا میترسم و بدنم ناخودآگاه منقبض میشه و موقعی که میخواد دخولی صورت بگیره پاهام میلرزه و بدم میره؟عقب و فرار میکنه انگار. یک بار هم در حد یه بند انگشت وارد شدن ولی بدنم ناخودآگاه بالا رفت و فرار کرد، با اینکه خودم میخواستم ادامه بده ولی بدنم ناخودآگاه منقبض بود. همسرم خیلی سعی میکنه آرومم کنه و میگه اولشه طبیعیه ولی خودم خیلی نگران وضعیتم شدم، حتی یه بار ازینکه نمیتونم سکس داشته باشم گریه م گرفت. دیشب گوگل کردم و با این مشکل واژینیموس آشنا شدم. علائمی که دارم نشون دهنده واژینیموسه یا باید اول به دکتر مراجعه کنم که مطمئن شم؟  کمکم کنید خیلی نگران و پریشونم.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۰۲:۵۲:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۶:۱۸:۲۱
(ویرایش)

منم همین مشکل و داشتم رفتم دکتر بعد یه مدت طولانی گفت مشکل از ترس منه نه مشکل جسمی و یه ژل بی حسی بهم داد و مشکل حل شد 

۱۳۹۸/۱/۵ ۰۹:۱۱:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

عزیزم دو ماه مدت کمی هست برای اینکه بگی واژینیسموس هستی یا نه. معمولا اوایل ترس وجود داره که مانع دخول میشه . باید معاشقه داشته باشی از ژل روان کننده استفاده کنی .

تمرینات کگل رو هم شروع کن انجام بده روزی سه مرتبه هر بار 20 تا کوتاه بلند و 20 تا کوتاه. این کمک میکنه روی عضلات واژنت تسلط پیدا کنی.

معاینه نوع پرده هم حتما برو. 

اگر موفق نشدی بیا داخل انجمن واژینیسموس تا کمکت کنیم.

" من خدا ❤را دارم."
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران