تعداد بازدید : 596
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۱۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
Farnazmis
۱۳۹۸/۱/۱۶ ۱۹:۲۶:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۸ ۱۸:۱۶:۴۰

واژینیسنوس دارم

(ویرایش)

سلام من ۲ساله ازدواج کردم واژینیسنوس دارم توروخدا چیکار کنم خسته شدم در بس دکتر رفتم تهرانم نیستم یکی در راه خدا کمکم کنه کارم شده گریه

۱۳۹۸/۱/۱۶ ۲۱:۰۵:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

بیا انجمن درمان واژینیسموس. صفحه ی اولو کامل بخون و یه شرح حال ار خودت بده تا تمرینارو شروع کنیم

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۱۷ ۰۲:۴۸:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۸ ۱۸:۱۶:۴۰
(ویرایش)

خوندم شاید از۱۰بار هم بیشتر هم خوندم

الان که دارم مینویسم بخدا داغونم نیم ساعت پیش با شوهرم دوباره سر همین موضوع بحث کردیم خسته شدم بهم میگه ۲ساله من منتظرم تو خوب شی خستم کردی واقعا نمیدونم چی جوابشو بدم😣😣😣

شرح حالم اینه که ۲ساله اومدم خونم اولش نمیدونستم چی که اینطوری میشم فک میکردم درست میشه خیلی دکتر رفتم یا بهم خندیدن یا گفتن چیزی نیس خودتو شل بگیر ب چیزی فکر نکن برو فلان ژل رو بخر درست میشی رفتم روانشناس بهم قرص داد قرصاش ارامبخش بود گفت بخور اروم بشی موقع رابطا استرس نداشته باشی ولی هیچ اثری نداشت😐

نمیدونم چرا اینجوری شدم دیگا از سکس هم بدم میاد هیچ میلی بهش ندارم

الان فقط تنها پیشرفتی ک نسبت ب ۲سال پیش داشتم اینه که شوهرم التشو یکم وارد میکنه خیلی کم ولی من پاهام اصلا نمیتونم از هم باز کنم همینطوری که پاهام بهم نزدیکن وسط پام قرار میگیره تازه اونم من کلی درد احساس میکنم هرچی بهم میگه پاهاتو باز کن نمیتونم😢😢😢😢😢

۱۳۹۸/۱/۱۷ ۱۶:۰۶:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

چرا نمیای تو انجمن کامنت بذاری؟

بیا صفحه ی آخر تو قسمت پاسخ به این گفتگو مسئلتو مطرح کن.

من درکت میکنم .نگران نباش همه چی درست میشه.

با همسرت صحبت کردی درمورد تمرینات؟حتما باید درجریان بذاریش چون با تمرینات پرده به مرور کنار میره.

خب طبق توضیحات صفحه ی اول انجمن تمرین وارسی و کگل رو شروع کن.و وسایل لازم رو بخر واسه ساخت دیلاتور 

الهی به امید تو
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران