تعداد بازدید : 666
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۱۸
کاربران آنلاین : 0
جانا(...)
۱۳۹۸/۱/۱۷ ۲۰:۴۹:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۹ ۱۸:۵۵:۳۳

شروع درمان واژینیسموس با کمک دوستان

(ویرایش)

با سلام به همه دوستان من مطالب سایت رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که مبتلا به واژینیسموس هستم البته من قبلاً دخول داشتم ولی همیشه با دردهمراه بوده و یه دختر ۱۸ ماهه هم دارم اما برای سال جدید تصمیم گرفتم این بزرگترین مشکل زندگیم رو حل کنم خیلی خیلی دلم می خواست حضوری پیش خانم خیابانی ویزیت بشم ولی با شماره تلگرام تماس گرفتم گفتن الزامیه که حتماً همسرم باشه و من چون ساکن تهران نیستم و الان خودم تنهایی تهرانم متأسفانه نتونستم برم و دلم نمی خواد فرصت رو از دست بدم و صبر کنم تا بیاد، می خوام شروع کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.

۱۳۹۸/۱/۱۸ ۰۰:۳۰:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

عزیز شما اول باید معاینه بشید.اینکه موقع رابطه درد دارید نمیشه گفت حتما واژینیسموس هست ممکنه این درد علت دیگه ای داشته باشه مثل عفونت یا خدایی نکرده اندومتریوز یا کیست که علائمی شبیه به واژینیسموس موقع رابطه میده.پیشنهاد میکنم اول توسط یه پزشک ماهر چکاپ بشید اگر علت از جایی دیگه نبود اونوقت نتیجه میگیریم شما واژینیسموس نوع دوم رو دارید و بیاید تا باهم تمرینات رو شروع کنیم 

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۱۸ ۰۱:۴۱:۴۹
(ویرایش)
ممنونم از پاسخگوییتون 🙏 من به کررات معاینه شدم و همیشه گفتن که مشکل فیزیکی ندارم آخرین باری که معاینه و حتی کولپوسکوپی شدم ۵-۶ ماه بعد ا. زایمانم بود که هیچ مشکلی نداشتم و دکترم که خیلی هم بهشون اعتماد دارم و در موارد دیگه خیلی حاذق هستن گفتن که مشکلم منتالیه و باید روی خودم کار کنم انگار که در این زمینه اطلاعات و تجربه ای نداشتن بار قبل که با تمرینات مشابه همین روشهای گفته شده در سایت مشکلم در حال حل شدن بود حامله شدم و همه چیز به حالت اول برگشت. پیشاپیش ممنونم که وقت میزارید و راهنماییم می کنید.❤️
۱۳۹۸/۱/۱۸ ۱۲:۳۳:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

خواهش میکنم عزیزم.

پس اگر مشکلات از جای دیگه نیست و علائمی که داری مشابه توضیحات سایت درمورد واژینیسموس هست ،به امید خدا زود شروع کن به تمرینات.پایین صفحه کادر قرمز رنگ که نوشته ورود به انجمن واژینیسموس رو بزن و بیا تو خود انجمن اونجا پیامها و تجربیات بقیه بچه هارو هم میبینی و کمک میکنه بهت.

صفحه ی اول انجمنو و توضیحات و همه چیزاشو بخون و تمرین وارسی و کگل رو از همین امروز شروع کن.

وسایل لازم واسه ساخت دیلاتور رو هم بخر و بیا صفحه ی آخر انجمن یسری توضیح درمورد آداب تمرینات واسه بچه ها نوشتم بخون تا شروع کنیم.یه لینک طرز ساخت دیلاتور هست ببینش و دیراتور از سایز ۵ یا ۶ درست کن و شروع.🌺

هرسوالی هم داشتی حتما بپرس.😊

فقط تاکید میکنم برای موفقیت و برنگشتن مشکلات دوتا نکته خیلی مهمه یکی اینکه افزایش سایز دیلاتور حتما حتما باید حداکثر ۱ سانت باشه.یکی هم اینکه تمرینات باید مستمر و هرروز باشه.روزی دوبار خیلی خوبه اما اگه وقت نداشتی همون روزی ۱ ساعت و اصولی کافیه.وقفه باعث عقبگرد و درجا زدن میشه.پس محکم و قوی شروع کن و پشتکارتم ازدست نده.

😉💪

گزارش کار روزانه خیلی به حفظ روحیه و انگیزه کمک میکنه اشکالاتتم رفع میشه

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۱۸ ۱۶:۰۰:۰۳
(ویرایش)
خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون الان می خونم و شروع می کنم 💖
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567