تعداد بازدید : 319137
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
اعظم خیابانی - مدیر سایت
۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۳:۲۹:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸

انجمن شناخت و درمان واژینیسموس ماماسایت سال 98 - عدم موفقیت در دخول واژینال در نتیجه ی عوامل روانی مثل ترس یا انقباض خودبخود واژن

(ویرایش)

سلام. خوش امدیدanim2-bunnyearsmiley

حتما قبل از شروع کار، برای خواندن مطالب آموزشی و قوانین انجمن درمان واژینیسموس ماماسایت اینجا کلیک کنید و همه مطالب رو بخونید.

حالا که قوانین انجمن را خوانده اید ، شروع کنید به خواندن مطالب اینجا(همین صفحه). و بعدش که متوجه شدید قضیه از چه قرار است ، به صفحه ی آخر همین تاپیک بروید و شرح حال خودتان رو بنویسید و خودتون رو معرفی کنید  و از دوستان طلب یاری کنید.اینجا باید گزارش تمرین بدین و اگر مشکلی در زمینه تمرینات  داشتید سوال کنید.دوستان مشکل مشابه شما دارند و تا جایی که بتونن به طور تجربی کمک تون میکنن.

معرفی اینجانب ،درمانگر ماماسایت  :

اعظم خیابانی - فوق لیسانس مامایی (بهداشت جنسی و باروری) از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

شماره نظام - م  30613

دارای بالاترین آمار درمان واژینیسموس در کشور . در سریعترین زمان ممکن. بدون جراحی و تزریق !

مشاوره مامایی تلفنی :    با تلفن ثابت.بدون کد :  9099070533

شماره مطب جهت مشاوره  و درمان حضوری  44022005

دوستان تازه وارد ، این انجمن با نظارت من و توسط دوستانی که خودشون همینجا و با روش ماماسایت درمان شدند، اداره میشه .شما هر روز اینجا سر بزنید و گزارش پیشرفت تون رو بنویسید تا بچه ها کمک تون کنند. در واقع به نوعی گروه درمانی هست .

این خدمات اینجا رایگان هستش 

واژینیسموس به زبان ساده

ترس از دخول

ترس از نزدیکی

عدم موفقیت در نزدیکی

(واژینیسموس اولیه )

یعنی اینکه ازدواج کردی ولی هنوز دختر باکره هستی، یعنی از نظر جنسی در معاشقه با همسرت تحریک میشی ولی به محض اینکه میخواد رابطه تون کامل بشه بدنت منقبض میشه و گاهی حتی پاهات شروع به لرزیدن میکنه و در شدیدترین حالت می تونه نزدیکی و دخول و غیر ممکن کنه و منجر به درد شدید بشه. در برخی موارد نوع واژینیسموس به حدی شدید هست که زن از ترس اینکه ممکنه معاشقه به دخول ختم بشه هیچ لذتی از معاشقه نمیبره و اصلا تحریک نمیشه و این انقباض به حدی شدیده که باعث بسته شدن خودبخود پاها و انقباض شدید تمام بدن، افزایش ضربان قلب ، تنفس و افت فشار خون خواهید شد. بستگي به شدت بيماري علائم متفاوت هست، در برخي از خانمها كه شدت بيماري كمتر هست دخول صورت ميگيره اما با درد و سوزش همراه هست.

توجه : افراد واژینیسموسی هیچ مشکلی از نظر پرده بکارت و آناتومی واژن ندارند. فقط ترس و انقباض و اسپاسم عضلاتشون مشکل شون رو ایجاد میکنه .

خوشحاليم و خدارو شاكريم كه در تاپيكهای  قبلی،  در مدت جهار سال  فعاليت انجمن درمان واژينيسموس ماماسايت ، حدود 600 نفر (فقط کاربر مستقیم ) درمان شدند.خوانندگان خاموش و مراجعین محترم هم که جای خود.

باشد كه هيچ زوجي از اين بيماري در رنج و عذاب نباشد.

ادامه ی تاپیک های قبل .

شروع تاپیک سال 1397

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۴:۰۷:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام smile

خانم خیابانی عزیز ، بابت ایجاد انجمن 98 ممنون. امیدوارم همیشه سالم و شاد باشید.flower

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۴:۳۵:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

دوستان نکات مهم :

1- همسرتون رو در جریان تمرینات حتما قرار بدید. چون پرده با تمرینات کنار میره.

2- معاینه نوع پرده رو انجام بدید که احیانا از نوعی که نیاز به جراحی داره نباشه.

3- تمرین کگل روزانه فراموش نشه. روزی سه مرتبه هربار 20 تا کوتاه و 20 تا بلند.

4- تمرین با دیلاتور مستمر و روزانه باشه. بین تمرینات به جز زمان پریودی وقفه نندازید تا زود به نتیجه برسی.

5- روزی حداقل یک ساعت و حداکثر 2 ساعت تمرین داشته باشید.

6- با هر سایزی در هر دو تا پوزیشن زن رو و زن زیر تمرین کنید.

7- تا با یک سایز تو هر دو تا پوزیشن راحت نشدید تغییر سایز ندید. برای تغییر سایز عجله نکنید چون بعدش خودتون ضربه میخورید.

8-در هفته دو تا سه بار تو لگن اب گرم و کمی نمک بشینین واسه ضد عفونی کردن بدن.

9- دیلاتورها رو قبل و بعد تمرین با آب ولرم شستشو بدید و خشک کنید و بذارید داخل نایلون.

10- سایزی که باهاش راحت شدین بدین همسرتون وارد کنه تا ترس از نفر دوم هم حل بشه.

11- حین تمرین نفس عمیق بکشین، درد واژن بخشیش بخاطر انقباضیه که هنوز حین تمرین دارین، همه چی دست خودتونه،پس رو ذهنتون هم حین تمرین کار کنین و به خودتون بگین که میتونین ، با فیلم اهنگ و ... حواستونو حتما حین تمرین پرت کنین! نفس عمیق فراموش نشه!

و در آخر لینک ساخت دیلاتور رو از اینجا دانلود کنید.poke

دیلاتور رو با دستکش استریل جراحی و پنبه طبق تصاویر لینک درست کنید.

نحوه ساخت دیلاتور:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۵:۵۳:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلاااااااام به همه بخصوص به خانم خیابانی عزیز و خیلی ممنون بابت حمایتهای خیرخواهانه و از سر مهرتون💕

امیدوارم تاپیک امسال  هم پر از موفقیت و بانوهای جدیدی باشه که تونستن این غول بی شاخ و دم واژینیسموس رو شکست بدن و رنگ آرامش واقعی رو تو زندگیشون ببینن.ان شاالله 🤲😊

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۶:۵۵:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

سلام ممنون از تایپک جدید من همجنان دارم  تمرین میکنم الان روی ۸سانتی مترم فقط شوهرم خیلی غور میزنه ونا امیدم میکنه ومیگه این کارها رو نکن بی فایده است من که میخوام طلاقت بدم منم توجهی نمیکنم وتمرینات ادامه داره

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۸:۱۶:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

سلاااام همه عزیزان به به تاپیک جدیدم شروع شد😍😍 ممنونم خانوم خیابانی عزیز و مهربون

ان شاالله امساال حال هممون عالی باشه و مشکلات حل بشن😘😘😘

۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۸:۱۹:۰۶
۱۳۹۸/۱/۲۸ ۱۴:۳۴:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۱ ۱۵:۱۸:۲۴
(ویرایش)

سلام به همگی 

من بعد از یک سال و نیم واژینیسموس 

5 سال قبل همین جا درمان شدم و 15 امین نفر بودم در واقع پیشکوستم anim2-25r30wi

اومدم بهتون بگم که مطمئنم و تضمین می کنم که اگه تمرین کنید و روحیه تون قوی باشه و بدونید که شما هیچ فرقی با اونایی که موفق شدن ندارید شما هم موفق میشید 

۱۳۹۸/۱/۲۹ ۰۲:۰۷:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

سلام به همگی 

امیدوارم تو این سال و در اینده نه چندان دور مشکل من و خیلیا دیگه حل بشه ان شاء الله🙇🙇🙇

من الان با سایز 9 راحت شدم و دارم با 10 تمرین میکنم البته قبلش کمی با 8 و نه باز تمرین دارم 

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۱/۲۹ ۱۱:۲۹:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۲ ۰۸:۳۴:۳۲
(ویرایش)

سلام سلام سلااااااااااااااااام ❤❤❤❤

من پارسال تقریبا اواسط مرداد ماه اومدم اینجا و کمک خواستم 

از مطالب سایت استفاده کردم

حالا اومدم بگم من درمان شدم

بدون استفاده از دیلاتور و فقط با انجام تمرینات مستمر کگل 

خیلی درد داشتم موقع دخول ولی حالا خدارو شکر مشکلم حل شده

از کگل غافل نشید دوستان ❤❤❤❤❤

نشد نداره !
۱۳۹۸/۱/۲۹ ۱۲:۳۱:۰۶
(ویرایش)

نسرین جانم

اصلا ناامید نشو و ادامه بده تمریناتت رو

از گکل غافل نشو

خیلی کمک کننده ست

اینقدر کگل انجام بده که اختیار عضلاتت بیاد دست خودت

و به همسرت هم بگو که بهت امید بده بجای این حرفا

مگه فقط بخاطر رابطه ی جنسی باهات ازدواج کرده که بخاطر این مشکل حرف طلاق رو بزنه

ناامید نشو و ادامه بده

تو حتتتما میتونی عزیزم ❤❤❤

نشد نداره !
۱۳۹۸/۱/۲۹ ۱۹:۰۵:۲۷
(ویرایش)

تبریک میگم عزیزدلممم امیدوارم همیشه تو زندگی ارامش داشته باشی با عشق،

عزیزم چطور دقیقا کگل رو انجام میدادی؟

بقول اباندخت جون من یکم زیادی حساس شدم رو کگل

۱۳۹۸/۱/۳۰ ۰۹:۰۱:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

Karherine

بهت تبریک میگم 

واقعا با کگل چه جالب

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۱/۳۰ ۰۹:۳۱:۰۲
(ویرایش)

تو همین سایت توضیحات خیلی خیلی مفیدی میتونی پیدا کنی، به خودت فرصت آزمون و خطا بده

برای اینکه متوجه بشی چطور کگل رو انجام بدی چند بار موقع ادرار کردن سعی کن ادرارت رو نگه داری

وقتی عضلاتت رو پیدا کردی حالا کگل انجام بده

اینقدر انجام بده که اختیار عضلاتت بیاد دست خودت

من از تمرین با دیلاتور اصلا خوشم نمیومد، وقتی هم که دیدم چند نفر عفونت گرفتن کلا منصرف شدم

فقط کگل انجام دادم

کگل کگل کگل

بعد موقع دخول تلاش کردم که دیگه خودمو منقبض نکنم، از ژل لوبریکانت هم استفاده کردم و دیدم درد ندارم دیگه

ولی قبلش یادمه که خیلی خیلی درد داشتم

سعی کن مثل زمانیکه ادرار میکنی عضلاتت رو منبسط کنی، واژنتو باز کنی و همونطور چند ثانیه نگهش دار

از تکنیک insert هم‌استفاده کن تا با واژن خودت آشنا بشی و ترست از لمس کردن و لمس شدن بریزه و بعد بخواه که همسرت اینکارو بکنه

به خودت دل و جرئت بده ، این الگوی ذهنی رو عوض کن که همیشه دردت میاد

نشد نداره !
۱۳۹۸/۱/۳۰ ۱۱:۱۰:۴۶
(ویرایش)

من همه این کارها که ک گفتی رو کردم و میکنم دقیقا از همون اول هم عضله کگل رو خوب پیدا کردم فقط مشکل اینه که موقع انقباض شکمم سفت میشه الان دارم تمرین میکنم که بتونم همزمان با شکم نفس بکشم

۱۳۹۸/۱/۳۰ ۱۴:۰۸:۵۰
(ویرایش)

شادان جون ببین تو کگل رو انجام میدی که اختیار عضلات واژنت دستت بیاد 

اینقد رو جزئیات متمرکز نشو که هدف اصلیت رو فراموش کنی

و البته همزمان با تمریناتت با همسرت هم نزدیکی داشته باش 

نمیگم الزاما دخول کامل چون‌ نمیدونم در چه حد پیش رفتی ولی حتما سعی کن که همسرت تکنیک insert رو انجام بده خیلی کمک کننده ست

علت روانی واژینیسموس رو پیدا کن

برای من علل فرهنگی داشت

و البته همسرت هم خیلی خیلی تو درمان موثره

باید صبر و عشق داشته باشه و همونجوری که هستی بپذیره تورو تا بهت استرس و فشار وارد نشه که دوباره بخوای علائم واژینیسموس رو نشون بدی

رابطه ی جنسی که فقط دخول نیست

من کم کم در حین تمرینات کگل به جایی رسیدم که فقط با وارد شدن آلت یکم دردم میومد ولی وقتی یکم صبر میکردم درد ازبین میرفت

الان به مرحله ی بدون دردش رسیدم 😊

تو میتونی عزیزم

لذت بردن از رابطه ی جنسی حق توعه

با اشتیاق رابطه ی جنسی رو انجام بده

نشد نداره !
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021