تعداد بازدید : 320842
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۱۸ ۰۲:۴۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

بانوهای جدید خیلی خوشحالم براتون تبریک میگم بهتون🌹🌹🌹

بچه های در حال تمرین خدا قوت ❤❤❤

نسرین جون عزیزم از ته دلم برای حل مشکلت ، آروم و قرار گرفتن دلت دعا میکنم🙏🙏🙏

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۸/۲/۱۸ ۰۹:۱۸:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

ممنونم ازتون بابت تبریکاتونanim2-40

بچه ها من دوماهه ازدواج کردمو اجازه دخولم نداده بودم و هر سری با گریه و قفل شدن پاهام قضیه تموم میشد تا اینکه ۱۷ فروردین ۹۸ آستینارو زدم بالا و اول حسابیی پیج رو خوندم و سال ۹۷ رو زیرو رو کردم و نکته هاشون رو بخاطر سپردم.شاید آرزو خانوم خودش ندونه اما انگیزه و امید من شد چون خیلی میترسید اما موفق شده بود با عزم و اراده

دوستایی که تازه شروع کردن نمیره و نمیشه و من سوراخ ندارمو اینا نداریم.من خودم اولین دیلام که سایز کوچیک دستکش بود رو بعد از یک ساعت تونستم داخل کنم anim2-wacsmileyپس نا امید نشید و به نکته های ریز خیلی توجه کنید

زری جون

من ۱۷ فروردین تمریناتم رو شروع کردم که دیروز بانو شدم و دراین بین ۱بارهم پریود شدم و بینش چند روزی هم خونه مادرم رفتم .عجله نکن تو تغییر سایزات و بزار کاملا راحت شی باهاشون تا اعتماد بنفست بره بالا .نهایتش ۱۰ روز دیرتر بانو میشی ولی تضمینی !

من خودم سایز آخرم رو حسابی تمرین کرده بودم چند روز و همیشه ام تمرینام اینجوری شروع میکردم این آخرا که سایز بزرگ انگشت دستکش رو داخل میکردم و به ترتیب میرفتم بالا تا به سایز هدفم برسم واژن گشاییمم بهمین منوال بود.با سایز هدفت راحت بشیا ورود آلت رو هم نمیفهمی باور کن!

فقط تمرین کن و با انرژی ادامه بده anim2-thanksمن منتظر شنیدن خبر بانو شدنت هستم anim2-28

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۱۸ ۰۹:۲۲:۵۹
(ویرایش)

درضمن بچه ها من کلا تو تمریناتم سه بار زن رو اونم وقتی با زن زیر داخل کردم تمرین کردم اما با آلت خیلی راحتتر میره تو .فقط کگل باید بزنیم .البته زن زیر از همشون راحتتره اما زن روهم سخت نبود .دیلا تو زن رو برا من اصلا حس خوبی نداشت اما تو واقعیت خوب بودanim2-25r30wi

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۰:۲۶:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۸ ۰۰:۰۱:۰۶
(ویرایش)

ممنون از راهنماییت فاطیما جان😘❤

منم برم تمرین تا هرچه زودتر راحت شم😅

خداروشکر با این دو روزی که تمرین داشتم خیلی روحیه ام بهتر شده.

امروز سومین روز تمرینمه

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۰:۵۹:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

آباندخت عزیزمممنونم مهربون.ایشالا که هر چی صلاحنه همون بشه به بهترین شکل ممکنlove

بی صبرانه منتظر خبر بارداریت هستم حتما اینجا بنویس من هنوز اینجا رو میخونمsmile

نی نی ما هم دخترهvalentine
مانلی خانمanim2-thanks
یه روزی وقتی بزرگ شد حتما براش این خاطرات و تعریف میکنم و براش از تاثیر انرژی مثبت و امیدواری و پشتکار و تلاش میگم.اینکه هر زمانی نور امید در دل کسی تابید محاله خدا دستاشو رها کنه و اگر کسی فعل خواستن و صرف کرد محاله که نتیجه نگیره ، من اینو با تمام وجودم درک کردم.
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم...شک نکنید اگر چیزی و از ته دلتون خواستید و صدا زدید قانون جذب بی جواب نمیزارتشflower

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۱:۱۵:۲۹
(ویرایش)

هرچقدر بری سایزای بالاتر این حست بیشتر میشه و میبینی که هیچی نیست و اعتماد بنفست زیادددد میشه

موفق باشی عزیزم تومیتونیanim2-4d564ad6

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۲:۰۹:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۸:۰۴:۳۱
(ویرایش)

دوستان عزیزم سلام..من دیروز با دیلویی که ساختم یکم تمرین کردم.اولش صبح که رفتم تمرین اصلا داخل نمیرفت و انگار یه چیزی جلو واژن بود.بعد پوزیشنو عوض کردم دیدم مشکل از طرز  قرار گرفتن بدنم بوده..دیلوی من دورش ۵ یا ۶ سانته.حدود سه سانت رفت داخل😍😢بچه ها باورم نمیشد همین مقدارم واسه من در حد معجزه اس..البته در حد چن دقیقه تمرین کردم.چون دست و پام داشت بی حس میشد ول کردم..به نظرتون خوبه واسه شروع؟

۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۲:۳۲:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلاااااام به همه 

من اومدم 

با خبرای خووووووب

همین الان از آزمایشگاه برمیگردم.

خداروشککککککککر

باردارمanim2-4d564ad6anim2-thanks

.الانم هفته ی ۵ ام هستم.وای خدا من و همسرم اصلا تو پوستمون نمیگنجیم.خیلی حس خوبیه .از ته دلم دعا میکنم به حق این ماه رمضان هرچه زودتر خدا به هرکس که آرزوشو داره سالمشو عطا کنه.

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۳:۰۴:۵۴
(ویرایش)

سحر جون 

یواش یواش قلقش میاد دستت اما سعی کن هرروز حداقل ۱ ساعت تمرینو حتما داشته باشی.

آفرین دختر تو میتونی ما هممون اولش مثل تو بودیم امیدوار باش و قوی ادامه بده😍اون تو راه بازه نترس و با کگل بفرستش تو 

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۳:۰۴:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

اییی جااااننن عزیزم.خداروشکر

مبارک باشه .انشالله به همین وقت اذان و ماه عزیز خودت و نی نیت سالم باشین ‌

انشالله بقیه هم اول غول واژینیسموسو شکست بدن و بعد خدا نی نی سالم بهشون بده

چقد این ماه پر برکته همه خبرای خوب دارن 

۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۳:۰۸:۳۷
(ویرایش)

آباندخت جوننن مبارکه عزیز دل

خداروشکر به خواسته قلبیت رسیدی.بخدا بخاطر راهنماییات یه عالمه دعات کردیم که بی دریغ کمکون کردی.

انشاله بچه ی سالم و صالح خدا نصیبت میکنه با همچین مادر مهربونیanim2-thanks

منم بانو شدما مرسی ازت که  کمکم کردی خدا انشاله هرچی میخوای بهت بده عزیزمanim2-40

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۳:۱۴:۲۹
(ویرایش)

منم همچنان دارم با سایز ۹.۵تمرین میکنم با اینکه چند روز پیش باهاش روون شدم اما تغییر سایز ندادم.چون گفته بودین ۹. ۱۰ واژن گشایی هست دارم خوب باهاش تمرین میکنم .حالا امروز میخوام برم ۱۰ و ۱۰.۵ ببینم اون چطوره

امروز رفتم دکتر که برام سونو بنویسه .تصمیم گرفتم تا قبل اینکه پرده کنار بره گواهی سلامت بگیرم تا بعد خون اومدن یا نیومدن برام مشکل ساز نشه.به همسرم گفتم گواهی گرفتم و دکتر چیا بهم گفته و تو برگه نوشته .ناراحت شد ک چرا ازش اجازه نگرفتم و با خودش نرفتم

برام مهم نیس .من تمریناتمو ادامه میدم حالا یا خون میاد یا نه.دیگه هضم این موضوع با خودشه

میخوام پرقدرت ادامه بدم تا موفق شم و بگم ک من مشکل نداشتم

هرچی همسرم نمیتونه آرامش بده عوضش از اینجا آرامش کسب میکنم و هر روز مصمم تر میشم برا ادامه راهم

۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۳:۴۸:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۸:۰۴:۳۱
(ویرایش)

فاطیمای عزیزم ممنونم..😍😍اینجا خیلی امید و دلگرمی میگیرم.حتما ادامه میدم تا موفقیت کامل 😙😙😙

۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۴:۱۱:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۵ ۱۲:۰۴:۳۱
(ویرایش)

سلام به همه

خدا قوت🌷🌷

آباندخت جان تبریک میگم، خدا حفظش کنه براتون❤️

من دوباره رابطه داشتم و با این پوزیشن خیلی راحتتر شده برام، دیگه سوزشم خیلی کم شده، و از رابطه هم لذت میبرم🙊☺️😍

امروز پریود شدم، بعد از پریود دیگه فک کنم رابطه های بهتری داشته باشم🙊😂😍

بچه های در حال تمرین، خسته نشید امید داشته باشید

هیچ کاری نشد نداره، این ترس مسخره باید از بین بره

۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۵:۴۰:۳۱
(ویرایش)

سایز ۱۰ هم رفت با کلی کلنجار رفتن پارد شد.به شدت میسوزه واژنم.

بچه ها بوده کسی که دیلا بخاطر ضخامت پرده از یه سایز به بعد نرفته باشه؟

دکترا بهم گفتن ضخامت پرده‌ی من زیاده حدود ۳ ۴ میلیمتره

هرچی سایز بالاتر میرم ترسم بیشتر میشه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران