تعداد بازدید : 321375
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۹/۲۰ ۲۰:۲۰:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

من شوهرم اين ماه رفت شهر ديگه من يك ماه خونه مادرمم اگه بدوني منم با چه بدبختي يك اتاق خالي پيدا ميكنم و چه طور تمرين ميكنم

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۹/۲۰ ۲۰:۲۲:۱۰
(ویرایش)

عاشقتم نورا اگه بدوني امروز چقدر أدت انرژي گرفتم گرسنه از كار اومدم بدو بدو تمرين يك ساعتم وقت گذاشتم

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۹/۲۰ ۲۰:۲۸:۱۸
(ویرایش)

بچه ها موقع تمرين فقط لبخند بزنين اينطوري مغزم حس ميكنه تو موقعيت خوبيه نفس عميق معجزه ميكنه اول كه خواستين ديلا رو وارد كنين يك زور بزنين پوزيشن زن رو أصلا فكر نميكني چيزي داخلته

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۹/۲۰ ۲۱:۰۸:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۶ ۱۷:۳۰:۴۶
(ویرایش)

سلنا جون خوبه میدونی شوهرت یک ماه نیست و بدون استرس و غر زدن راحت میتونی تمرین کنسی پس از این فرصت اشتفاده کن که وقتی اومد سوپرایز بشه

۱۳۹۸/۹/۲۰ ۲۱:۰۹:۵۸
(ویرایش)

.مرسی نورا جان

خوش به حالت که از هر چیزی نکات مثبتشو میبینی من خیلی منفی گرام همش منفی هارو میبینم 

۱۳۹۸/۹/۲۰ ۲۱:۲۸:۵۴
(ویرایش)

مهسا جون 

اتفاقا ادم پيش شوهرش باشه و باهاش تمرين كنه بهتره ولي الان شوهرم زنگ زد گفت فردا ميام 😏

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۹/۲۰ ۲۱:۳۰:۲۱
(ویرایش)

نورا جون 

انقدر انرژيت بالايه فردا شب كار دست خودت ندي دختررر

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۹/۲۰ ۲۱:۳۶:۱۱
(ویرایش)

نورا جون 

اره بر ميگردونن فكر ميكنم رابطه از اين ديلا بهتر باشه چون دهانه واژن تو حالت تحريك بزرگتر ميشه

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۹/۲۰ ۲۳:۴۲:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

وای اره سلنا جون منم یه مدت شوهرم ماموریت بود منم خونه مامانم اصلا نتونستم تمرین کنم خیلی بد بود 

خدارو شکر که شوهرت اومد 😊

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۰:۱۳:۵۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

بچه ها سلاااااام صبح بخیرررر...من پریود شدم😑

دیشب موقع خواب منتظر بودم صبح بشه دستکشم خریده بودم ولی الان با درد زیاد و حس پریودی بیدار شدم و دیدم بعلههههه

امیدوارم واژنم دخدر خوبی باشه این روزایی ک تلاش کردمو یادش نره و بعد پریودم باهام راه بیاد😆

ولی میخونمتون اینجا و دوست دارم امروز خبرای خوب بشنوم از همتوننننن خوشگلایییی پرتلاش😍😍😍😍😍💋

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۰:۵۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها

وقت تون بخیر 

امروز باتوجه به راهنمایی هایی که کردید تو چند ست کگل میزنم ،تلقین مثبت میکنم و روی تنفسم کار میکنم.

و ان شالله عصری میرم برای تمرین با دیلاتور.

این روزایی که دارید به درمانم کمک میکنید و محبت هایی که بهم دارید رو هیچ وقت یادم نمیره.

خیلی وابسته اینجا و صحبت کردن باهاتون شدم‌.

شبا تا وقتی خوابم ببره همش میام اینجا پیام هایی که تو طول روز بهم دادید رو چند بار دیگه میخونم.

الهی که  امروز اینجا پر باشه از خبرای خوب 🌷

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۱:۴۶:۴۲
(ویرایش)

سلام 

اشكال نداره پري بال كگل يادت نره 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۱:۵۳:۲۶
(ویرایش)

سلام بچه ها

من امروز باز ۴۰ دقیقه تمرین کردم با همون سایز ۹ که یه بخش از اخرش ۹ و نیم بود یعنی ۹ و نیم هم رفته داخل.فقط اولش یکم سخته که طول میکشه تا دیلارو دو سانت وارد کنم ولی بعدش خداروشکر مشگلی نیست و عقب جلو هم میکنم و حتی همون داخل کردنش که میگم طول میکشه درد و سوزشی چیزی نداره چون فشار نمیدم داخل .فقط یکم هر بار طول میکشه که زاویه رو تنظیم کنم و اینا.

الان خونه پدر شوهرم هستم و فقط تونستن با همون دیلای ۹ و ۹ و نیم تمرین کنم ( شوهرم سر کاره)و نتونستم سایز ۱۰ رو بسازم چون نخ نبود وگرنه بقیه وسایلش بود.خونه پدر شوهرم برای تمرین راحت ترم چون صب که بیدار میشم هیچ کس خونه نیست و فقط مادر شوهرمع که اونم دیر بیدار میشه و تا خودم از اتاق نیام بیرون اصلا حتی درو باز نمیکنه که ببینه هستم یا نه کا یه وقت بیدار نشم.

کاش سایز ۱۰ رو اماده کروه بودم با خودم اورده بودم

۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۱:۵۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ ۱۸:۵۳:۴۴
(ویرایش)

سلام به همه 

با اجازتون منم به جمع شما اضافه میشم 

خیلی خوشحالم که شما رو پیدا کردم😢

ناگهان چقدر زود دیر میشود
۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۲:۰۲:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ ۱۸:۵۳:۴۴
(ویرایش)

نوشته های شما رو که میخونم امیدوار میشم و انرژی میگیرم از همین امروز با کگل شروع میکنم . 

ناگهان چقدر زود دیر میشود
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران