تعداد بازدید : 319135
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۹:۰۰:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۶ ۱۷:۳۰:۴۶
(ویرایش)

نه نورا من هیچ پیشرفتی نداشتم فقط از سایز ۸ رفتم سایز ۹.این تنها پیشرفتم بود.:(((( تا سایز ۸ رو از قبل از ورودم به این سایت میتونستم انجام بدم چون وقتی شوهرم میخواست اقدام کنه و التشو با درد شدیدم میبرد داخل و من میگفتم کافیه دیگه توی اون زمان با انگشت خودش یا انگشت من امتحان میکرد که ۷ سانت و اینا بود.یعنی من توی این تمرین پیشرفت خاصی نکردم:(((((

۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۹:۱۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

مهسا جان چرا انقدر ناامیدی ؟

این حجم از ناامیدی یکمش هم به خاطر نزدیک بودنت به دوران قاعدگیته چون من خودمم الان همینم .

من انقدر از همسرم حرف شنیدم که چرا از دوران عقد به فکر درمان نیوفتادی 

حالاهزار بار بهش گفتم ما که قصد نداشتیم دخول انجام بدیم .منم فکر میکردم ترسم به اندازه دخترای دیگه س نمیدونستم در این حد باشه که سه سال عذابم بده.

اگرم همسرت برای دخول عجله داره بهش پیشنهاد کن یه بار پیامای ماها رو بخونه ببینه خانومش خیلیم زود شروع کرده.

تو از پیشرفت میگی 

من هنوز تو شروعش گیر کردم دختر خوب 

خودتو اصلا نباز 

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۹:۲۹:۰۲
(ویرایش)

مرسی زهره جون

اخه یکی از مشکلای من اینه که شوهرم میگه تو واژینیسموس نداری و برای همین قبول نداره که من تمرین کنم.میگه ما تونستیم خودمون با دخول پرده رو برداریم چند بار التمو نصفه یا سرشو بردیم داخل جتی یه بار که دخول نصفه داشتیم دوبار اون داخل عقب جلوشم کرد .میگه اگه تو وازینیشموس بودی ما نمیتونستیم این کارارو بکنیم.

۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۹:۴۱:۳۲
(ویرایش)

اره تنها دلخوشیمم همینه که توی دوران عقدم و یکمم رابطه دخول داشتیم هر چند که با درد بوده.هر بار که رابطه داریم اون قسمت پایین واژن یه زخم کوچولو میشه همون زخمه انقدر سوزشش زیاده که وسطش میگه بسه بسه درش بیار و اونم سریع درش میاره.یعنی میشه اون پوست اون پایین واژنم زیادی باشه؟!

اما چند روز پیش شوهرم خیلی اروم گفت تا کی میخوای ممانعت کنی؟ البته با حالت خشن  یا عصبانی نگفتا 

از اون موقع ذهنم همش درگیره ترس برم داشته که نکنه خسته شده از اینکه هی اقدام میکنه هی نمیشه.

۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۹:۴۷:۲۰
(ویرایش)

اره از دخول در حالت عادی نمیترسم اما وقتی میخوایم اقدام کنیم بدنم یخ میکنه و قلبم تند تند میزنه و بهم میگه پاهاتو بده بالا نمیتونم انجام بدم و چند دقیقه طول میکشه تا خودمو اروم کنم و پاهامو بالا نگه دارم.همش میگه چقدر قیافت گناه دار شده  و مظلوم میشی توی این موقعیت.بعد از اینکه خودمو در حدی میتونم اروم کنم که فقط پاهامو بگیرم بالا و دستمو به پاهای خودم بگیرم که مانع کارش نشم اون سر التو که میزاره داخل شروع میکنم به جیغ زدن دیگه یکمش که میره میگم بسه بسه کافیه.فک کنم شاید شیب رو هم درست زعایت نمیکنه که بعد از حدودا ۳ سانت که التش میره داخل میگم  کافیه

۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۹:۴۸:۴۲
(ویرایش)

ولی اولین باری که داشتم انگشتمو داخل میکردم اصلا ترسی نداشتم از داخل کردن انگشتم.

۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۹:۵۲:۰۳
(ویرایش)

من حدودا ۵ سال پیش برای چکاپ بگارتم رفتم دکتر خیلی دردم گرفت خیلیییی و خودم حس میکنم از اون موقع ترسم ایجاد شده باشه که دخول و معاینه ی بکارت و خود پرده و اینا چیز دردناکیه

توی اون معاینخ طوری بود که ضعف کردم و برام اب قند اوردن.

از اینا یه حس دردی دارم وگرنه من تا پارسال به مدت یه  سال رفتم اون قسمت رو برای لیزر و از اینکه دستشون بخوزه بهش و دستگاه لیزر بیاد روشو و اینا ترس خاصی نداشتم

۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۹:۵۳:۱۵
(ویرایش)

برنامه کگل دلی رو نمیدونم از کجا باید دانلود کنم خیلی دنبالش گشتم

۱۳۹۸/۹/۲۱ ۲۰:۱۸:۰۰
(ویرایش)

مونا دقیقا چی بزنم که این برنانه رو بیاره؟

شوهر من میگه از بس تو ادم استرسی هستی هی به خودت استرس وارد کردی الکی و از کاه کوه ساختی تو ذهنت الان دیگه ذهنت باور کرده این کوهه.میگه نه واژنت تنگه نه درد زیاد میاد ولی از بس هی به خودت منفی بافی کردی و هی پیش خودت بزرگش کردی الان دیکه زور خودتم به ذهن و اون تلقینای منفیت نمیرسه و ناخوداگاه انقباض میکنی.

اینا که میگه دقیقا معنی واژینیسموسه دیگه😁

اینم بگم راست میگه من کلا ادم استرسی هستم و توی همه موارو منفی بینم و خمیشه نیمه خالی لیوانو میبینم و از همه چیز میترسم  و همیشه به هر کاری میگم من نمیتونم انجامش بدم و سخته

۱۳۹۸/۹/۲۱ ۲۰:۲۶:۰۸
(ویرایش)

اره توی هر بار دخولی که داشتیم بدون استثتا اون ناحیه یه زخم کوچیک با خون در حد یکی دو قطره هست.من خودم حس میکنم به خاطر پوزیشنمون باشه.اینکه زن زیر باشه و پاهارو بدم کامل بالا پوست اون تیکه یه مقدارش میاد روی سوراخ  واژن رو میگیره برای همین میخوره بهش زخم میشه و دردناک میشه.

اه کاش سکس هیچ وقت توی زندگی نبود.فقط یه بار برای بچه دار شدن بود و نه برای لذت

۱۳۹۸/۹/۲۱ ۲۰:۲۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

مهسا جانم داخل گوگل پلی سرچ کن kegel exercise یه اپلیکیشن ابی رنگ هست که یه ادمک سفید وسطش نشسته

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۹/۲۱ ۲۰:۴۰:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۱ ۲۰:۴۰:۳۳
(ویرایش)

مرسی نورا جون، زهره جان و مونا جون. واقعا حرف های شما و همه بچه های اینجا دلگرم کننده ست. نه هنوز وقت نگرفتم از خانم خیابانی. دوستانی که رفتن پیششون میتونن راهنمایی کنن موقعی که میخوان با دیلاتور تمرین کنن اجازه میدن شوهرم پیشم باشه ؟ چون واقعا وقتی همسرم پیشم هست استرسم خیلی کمتره تنها باشم از ترس بیهوش میشم. 

و یه سوال دیگه من دو هفته دیگه سفر خارج از کشور دارم میرم ، به نظرتون ست دیلاتور آماده بگیرم یا خودم بسازم بهتره؟ چند مدل خیلی خوب دیلاتور پیدا کردم تو اینترنت که نوشته بودن خیلی برای درمان واژینیسموس موثر بوده.

۱۳۹۸/۹/۲۱ ۲۰:۴۷:۲۱
(ویرایش)

اره منم همینو میزنم تو گوگل پلی اما دانلود نمیشه نمیدونم چرا شاید مشکل از سرعت نتم هست.

باید شروع کنم تلقین مثبت بکنم.راستش امروز که دیدم یکم توی اول دیلای ۹ گیر دارم و اروم و میبرم داخل خیلی ناامید شدم.البته همون اولشم که میگم طول کشید تا بره داخل دردی چیزی نداشتما .مشکلم اینه هر بار زاویه ای که باید دیلارو وارد کنمو گم میکنم برای همین طول میکشه

۱۳۹۸/۹/۲۲ ۰۱:۰۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

سلام بچه ها 😊

بهار جان ،بهارک جان خیلی خوش اومدین ایشالا که هرچی زودتر خبرای خوب خوب بشنویم ازتون

وااای بخدا باورتون نمیشه هروقت بچه های جدید میان و میگن تصمیم گرفتن درمانشونو شروع کنن چقد خوشحال میشم 

خدارو شکر که دوتا دیگه از دوستای نازنینمون بهمون اضافه شدن 😍

ایشالا همه کسایی که انرژی میزارن و اینجا فعالیت میکنن مخصوصا خانم خیابانی خیر و برکتشو تو زندگیشون ببینن

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۹/۲۲ ۰۱:۱۶:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

نورا جون عزیزم بهت تبریک میگم ایشالا هرچی زودتر به سایز هدفت برسی 😘

زهره جونم تلاشت واقعا لایک داره عزیزم نا امید نشدن سخت ترین و مهم ترین کار ما توی تمرینه که تو خوب از پسش بر میای عزیزم 😊💪

نگران نباش دیلای اولو که وارد کردی دیلاهای بعدیم مثل اب خوردن وارد میشن 😉

منا جونم توکه دیگه تعریف نداری همه بچه ها میدونن که چقد مهربون وبا انرژی هستی 😘

این مشکلات و دعواهارو خیلی از بچه ها دانذرن خوشحالم که تو میدونی چطوری باهاشون کنار بیای و راه ردستو انتخواب کنی 😊👍

منا جون راستی یه سوال شما مگه موفق به دخول نشدی؟

سلنا خانوم چه خبر شما چه کردی به سلامتی کی تمرینو با همسرت شروع میکنی عزیزم ؟

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران