تعداد بازدید : 320956
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۹/۲۲ ۰۱:۳۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

خب و اما گزارش تمرین امروز خودم

من امروز زیاد تمرین نکردم فقط یک ساعت صبح ،اولش با سایز هشت راه واژنمو باز کردم بعد با سایز 10یکم تمرین کردم واژنم که عادت کرد سایز یازده رو چند بار با تلاش زیاد وارد کردم و یکمم عقب و جلو کردم بعدشم گفتم واژن ناناسم گنا داره خسته میشه تمرینو تموم کردم 😉💪

خداییش واژنم خیلی خوش به حالشه که من صاحبش شدما خیلی هواشو دارم 😁  اگه از همون اول دوتا خابونده بودم زیر گوشش انقد لوس نمیشد واژینیسموس بگیره واسه من 😒👊

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۹/۲۲ ۰۱:۳۴:۵۳
(ویرایش)

نورا جون من از اول اصلا از اینه استفاده نکردم کاری نداشته باش بازه یا باز نیست دیلارو بزار دهانه واژنت کگل بزن یکم فشار بده میره تو من همیشه حفظی با این روش وارد کردم مشکلی نداشته 😉

۱۳۹۸/۹/۲۲ ۰۱:۵۸:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۶ ۱۲:۱۸:۳۸
(ویرایش)

سلام به همگي 

خوشحالم ازينكه با اين انجمن آشنا شدم، ديگه واقعا نااميد شده بودم و مشكل واژينيسموس رو پذيرفته بودم ولي تجربيات بقيه رو كه خوندم خيلي اميدوار شدم.

من ٥ساله كه ازدواج كردم و هنوز نميتونم يه رابطه عادي داشته باشم هميشه با درد و گريه بي سرانجام ميمونه حتي با ديدن ورود چيزي به بدن حالم بد ميشه حتي وقتي ميخونم كه مثلا ديلاتور رو فرو كن و اينا هم حال گريه بهم دست ميده. الان تمرينات كگل رو شروع كردم اما متاسفانه اصلا روند خوبي نداره خيلي كم ميتونم رو عضله ام كنترل داشته باشم نفس ميكشم عضله ام شل ميشه راهنماييم كنين لطفا اين اخرين راهكارمه مرسي از همگي

۱۳۹۸/۹/۲۲ ۰۲:۲۳:۳۳
(ویرایش)

سلام شهریوری جان خوش اومدی عزیزم 

اول از همه ذهنتو باید اماده کنی باور کن که اصلا چیز نا خوشاین و وحشتناکی نیست منم مثل تو وقتی به این فکر میکردم که چیزی وارد بدنم میشه یه حس بدی بهم دست میداد احساس ضعف میکردم و چندشم میشد خلا صه هر طور بود خودمو راضی کردم که دیلارو وارد کنم اصلا به اون احساس ضعف و اینام دقت نمیکردم یعنی خودمو مجبور کردم که با وجود اون حس بازم دیلارو وارد کنم 

خلاصه با وارد کردن دیلا و تمرین اون حسم کمتر و کمتر شد الان دیگه نسبت به دیلا اون حسو ندارم اما دخولو که تصور میکنم همینطور میشم 

۱۳۹۸/۹/۲۲ ۰۲:۳۳:۱۶
(ویرایش)

شهریوری جان 

سعی کن با افکار مثبت و تلقین اون حستو کم کنی چون واقعا چیز وحشتناکی نیست که یه چیزی توی واژنت باشه حتی میتونه لذت بخش هم باشه

سعی کن لذتشو تجسم کنی تا اون حست کم بشه من که فعلا این روشو پیش گرفتم چون چیزیم نمونده که به سایز هدفم برسم باید سعی کنم این حسمو از بین ببرم اگه نه هرچقدرم اماده باشم نمیتونم دخول واقعی رو انجام بدم 😕

۱۳۹۸/۹/۲۲ ۰۷:۲۴:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام شهریوری جان 

خوش اومدی 

بیا که همدردیم بدجور 

منم دقیقا به خاطر همین که نمیتونم یه شی خارجی رو تو بدنم بپذیرم گیر کردم تو مراحل اولیه .

ولی خب چه میشه کرد .کم کم باید بهش غلبه کنیم.

تو فقط سعی کن تمرینات رو با جدبت مرحله مرحله شروع کنی و حتی شده در حد دو خط اینجا گزارش بدی.

ان شالله که مشکل یکی یکی مون حل بشه و تا عید همه مون دست جمع حامله باشیم.

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۹/۲۲ ۱۲:۰۱:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها 

نورا فعلا كگل كن و تلقين مثبت هي باهاش ور بري نره داخل باز ترس اول مياد سراغت تا بعد از ظهر كگل كن بعد يه بار ديگه امتحان كن ديگه از أينه هم استفاده نكن 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۹/۲۲ ۱۲:۰۳:۳۳
(ویرایش)

من أصلا از انگشت استفاده نميكنم بزاري دهانش يه زور بزني يه فشار كوچولو ميره داخل

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۹/۲۲ ۱۳:۱۹:۲۵
(ویرایش)

با خودت بگو ميتونم زور اول كه بزني باز ميشه شايد بعدا عادت كني به أينه و موقع رابطه اول به مشكل بخوري 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۹/۲۲ ۱۳:۲۱:۱۰
(ویرایش)

براي ماها كه رابطه نداشتيم اينطوريه كامل بستس سايد بعد كه درمان سديم به ابن افتخار كنيم مردم كلي پول ميدن عمل ميكنن

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۹/۲۲ ۱۳:۲۴:۳۶
(ویرایش)

همش ش رو س نوشتم خخخخ

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۹/۲۲ ۲۲:۰۵:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

نورا

آفرین خیلی خوبه. توی تغییر سایزت عجله نکن و وقتی کامل راحت شدی برو سایز بعدی.

برای شروع از سایز پایین تر شروع کن تا به سایز تمرینی برسی. 

اولشم برای شروع با کمی فشار تا میتونی منبسط کن. مثل حالت زور زدن تا جاییکه میتونی منبسط باش سوزشت خیلی کم میشه.

آیینه رو هم لازم نداری اصلا. دیلاتور رو بذار دهانه خودش سر میخوره و داخل میشه

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۹/۲۲ ۲۲:۲۱:۲۳
(ویرایش)

baharak

عزیزم خوش اومدی. با تمرینات این انجمن حتما موفق میشی. پیش خانم خیابانی اتفاقا حتما باید همسرت هم باشه. چون اجازه همسرت لازمه. اونجا خودشون نحوه وارد کردن دیلاتور رو بهت نشون میده. 

اما بهتره از همین حالا تمرینات کگل رو شروع کنی و وارسی رو انجام بدی.

مهسا

عزیزم تا سایز 9 رسیدی که نباید دیگه ناامید باشی. بیشتر راه رو رفتی. بعدم سایز 9 و 10 یکم بدقلقن باید صبر بیشتری داشته باشی. اصلا اشکالی نداره که آروم وارد میشه. قبلش حتما چند دقیقه با یکی دو سایز پایین تر تمرین کن. 

shahrivari

خوش اومدی عزیزم. حتما با تمرینات اینجا درمان میشی. فقط باید حوصله داشته باشید و تمرینات مداوم. 

اصلا برای کگل کردن سخت نگیر . کم کم دستت میاد که کامل خودت رو شل و کامل منقبض کنی. کم کم هم تسلط بیشتری رو عضلاتت خواهی داشت. اونطوری که ادرار رو نگه میداری یعنی منقبض کردن و رها کردنش انبساط.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۹/۲۲ ۲۲:۳۰:۲۱
(ویرایش)

بهار1

عزیزم خوش اومدی. صفحه اول انجمن رو بخون تا بدونی چه کارهایی رو باید انجام بدی. بعدشم هر روز بیا و گزارش تمرینت رو بگو تا هم انگیزه بگیری هم اشکالاتت برطرف بشه.

حتما با تمرینات انجمن موفق میشی . با کگل و وارسی شروع کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۹/۲۲ ۲۲:۳۹:۱۶
(ویرایش)

zohreh

چشم عزیزم تا جاییکه بتونم هستم. خانم خیابانی هم فرصت کنن میان حتما.

فکرهای منفی رو بریز دور و فقط تمرکزت روی تمرینات و موفقیت باشه. 

اگه با گوش پاکن راحت نیستی با دیلاتور دور چهار سانت شروع کن. تمرین باهاش راحت تره.

یه فیلم یا موسیقی مورد علاقه ات رو بذار و حواست رو پرت کن. دیلاتور رو بذار دهانه واژن و بعد سعی کن با کگل و حالت دورانی واردش کنی.

از ژل لوبریکانت فراوون هم استفاده کن.

گزارشت رو فراموش نکن.

" من خدا ❤را دارم."
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031