تعداد بازدید : 320841
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۹:۴۷:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

زهرا جان دکتر به منم گفته بود پرده ات ضخیمه یکی از باعث وبانی های ترس من همین حرف دکتر بود که من فکر میکردم یا خدا چی میخواد ماره بشه حتی صدای پاره شدنش رو توگوشم حس میکردم خخخخ

اصلا ربطی نداره طبق دستور تمرینات رو ادامه بده وشل کن شل کردن یادتون نره

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۱۸ ۲۱:۵۳:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۵ ۱۲:۰۴:۳۱
(ویرایش)

زهرا جان

دکتر موقع معاینه قبل از ازدواج، که ما رسم داریم عروس معاینه بشه قبل از عقد، یه رسم مسخره😑، بگذریم

گفت پردت ضخیمه و سخته

این حرفش همیشه تو ذهنم بود و شاید این به ترسم افزوده بود😢

تو به تمرینات ادامه بده، اصلا ذهنتو درگیز این حرف نکن

با تمرینا اصلا متوجه کنار رفتن پرده نمیشی و هیچ خونریزی نداری

۱۳۹۸/۲/۱۸ ۲۱:۵۶:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

زهرا جون ربطی نداره به خودت استرس نده به خودت.اینا همش تلقینه .

با آرامش ادامه بده تمریناتو .🤓

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۱۸ ۲۱:۵۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

ممنووووووووووونم دوستای خوبم بابت تبریکاتتون😍🌹🌹🌹❤

منکه هنوز خودم باورم نمیشه.اصلا نمیدونم باید چیکار کنم چیکار نکنم نمیدونم حتی روزه بگیرم یا نه. اصلا گییییجم😂

ان شالله همه ی واژینیسم ها زودی درمان بشن و خدا به همشون نی نی سالم عطا کنه الهی آمین🤲

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۱۸ ۲۱:۵۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

زهرا جون منم معاینه رفتم اما اصلا درطول تمرینام خون نیومد حتی موقع اقدام.چون یواش یواش میره کنار.فکر نکن بهش

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۱۸ ۲۲:۴۶:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

مرسی دوستان.ممنون از دلگرمی دادناتون

امروز که سایز جدید وارد کردم یه سانت بیشتر نمیرفت اولش .داشت گریم میگرفت.انقد ادامه دادم تا حدود  4 5سانت رفت.خیلی با حرفای امروزه دکتر بهم ریختم

الانم با همین سایز تمرین کردم شاید ۱۰سانت رفت.اول هر سایز همین ترسو دارم ک دیگه نمیره اما با حرفای دلگرم کننده‌تون انگیزه میگیرم و تلاشمو بیشتر میکنم.اما فکر نکنم من بتونم مثه بعضی از دوستان قبل سایز هدف اقدام کنم 

۱۳۹۸/۲/۱۸ ۲۲:۵۸:۰۸
(ویرایش)

فاطیما جان تبرییییییک میگم عزیزم بابت بانو شدنت خیلی خوشحال شدم.خداروشکر ان شالله زندگیتون شاد و پایدار و پر از آرامش باشه.

زهرا و مهرسا

عزیزم کنار تمریناتت توجه و عشقتو به همسرت بیشتر کن.روابط عاطفیتونو سعی کن قوی تر کنی نگو مهم نیست تو اگر تو چیزای فرعی زندگی( از ترتمیزی زندگی گرفته تا غذای خوب و خوشمزه پختن و ابراز عشق و علاقه به همسرت و شاد کردن زندگیتون) توجه و عشق و شادی به خرج بدی مطمئن باش رو همسرت تاثیر میذاره و خیلی راحت این مشکل و درمانشو قبول میکنه و کنار میاد اما اگر بی محلی کنی اونم بدتر لج میکنه.

در ضمن زهرا ضخامت پرده ربطی نداره چون یواش یواش افزایش سایز میدی اونم آروم آروم باز میشه بدون اینکه متوجه بشی و یهو پاره نمیشه.پس منتظر اتفاق بدی نباش.عزیزم اصلا تو تغییر سایز عجله نکن.با ۹/۵ حسابی راحت شده بودی که تند عقب جلو کنی؟ راستی وقتی ام نمیره اصلا نباید به واژن فشار بیاری و به زور داخل کنی باید با ملایمت باشه تا به واژنت آسیب نزنه.الان یه روز تمرین نکن تا زخم و سوزشت خوب بشه.

مهرسا اشکال نداره با تمرین زیاد زود روون میشی اصلا غصه نخور عجله هم نکن.صبور باش و پر انرژی و تمرین منظم.

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۱۸ ۲۳:۲۷:۴۷
(ویرایش)

آباندخت جان تمام کارایی که یه خانوم باید برا همسرشو خونه داری انجام بده رو بیشتر از هم سن و سالام انجام میدم و حواسم هست.مشکل ما فقط سر همین موضوع خون لامذهبه .خدا کنه یه جوی  خون راه بیافته شوهرم توش شنا کنه قانع شه🙄

آره با ۹.۵ راحت راحت بودم انگار دیگه خیلی کوچیکم بود برام😂

نه فشار ندادم یا کگلو نفس عمیقو آب گرم نشستن و چرخوندن آروم رفت.از یه جای دیلا  ک سایزش بیشتر بود دیگه نمیرفت.که اونم درست میشه

با اینکه میدونم اول هر سایز اذیت میشم اما بعدش راحت میشه،اما نمیدونم چرا اینجا میگم و سر شماهارو درد میارم

ببخشید اگه زیاد حرف میزنم

۱۳۹۸/۲/۱۸ ۲۳:۳۶:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

زهرا موردم از خنده...جوی خونanim2-25r30wi

بچه ها من امروز با مشاور صحبت کزدم خیلی خوب بود خیلی اگاه شدم تقریبا فهمیدم ایراد کارم کحاست که روابطمون بهم ریخته بهم راهکارهایی داده که دارم سعی میکنم اجرا کنم رفتار شوهرم فعلا خوبه شبی هم قراره برم کنارش حرکتی بزنم ایندفعه میخوام زن زیر رو اقدام کنم با توکل بخدا بچها منم دو سه روزی پریودم عقب افتاده توهم بارداری گرفتم نکنه باردارم چون وقتی فهمیدم باز هستم بعد رابطه با دستم مایع منی رو میدادم داهل خخخخ ولی نه پریود میشم هر ماه یکم میره اونورار

اباندخت جون فکر کنم برای جنین ضرر داره روزه بازم از دکترت بپرس... 

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۱۹ ۰۰:۳۷:۱۶
(ویرایش)

مهرسا جان یا سایزی که وارد کردی بزرگ بوده نمیشه تکون بدی یا ژل کم زدی

منم اینجوری میشدم ژل زیاد میزدم یا مسرفتم یه سایز کمتر خوب میشد

عزیزم روش درست اینه اول دیلات ۸ هست آخرش ۸.۵ یا نهایتا ۹ باشه

۱۳۹۸/۲/۱۹ ۰۲:۲۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

آباندخت عزیز چقدر برات خوشحال شدم خییییلی مبارکه ایشالا که بسلامتی بغل بگیریش،هم خودت و هم نی نی در پناه خدا به سلامتی بگذره برات

خیلی مواظب باش سه ماه اول خییییلی مراقب باش،این یه معجزه است و باید خیلی هواشو داشته باشی،بنظرم روزه رو بیخیال شو الان بزرگترین عبادتت نگهداری از بدنت و جنین توی شکمته،البته باز با دکتر مشورت کن😍😊

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۸/۲/۱۹ ۰۳:۱۲:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

آباندخت جان خیلی بهت تبرررررریک میگم ، ای جانم من و شوهرم عاشق دخملیم اسمشو هم نفس انتخاب کردیم 😍 ولی فعلا منتظریم یه کم شرایطمون اوکی بشه بعد اقدام کنیم براش

بچه ها لوبریکانت که استفاده مبکنید برا دفعه بعدش یه کم بهش آب ولرم بزنید حسابی لیز میشه و راحت میتونین تمرین کنین

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۸/۲/۱۹ ۰۹:۴۱:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۸ ۰۰:۰۱:۰۶
(ویرایش)

سلام دوستای گلم

آباندخت جون واقعا برات خوشحالم عزیزم ان شاءالله که نی نیت سالم و سلامت به دنیا بیاد

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۱۹ ۱۵:۳۶:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۸ ۰۰:۰۱:۰۶
(ویرایش)

مهرسا جان اگه ژل بیشتری بزنی مشکلت حل میشه منم اینجوری بودم بیشتر ژل زدم دیگه خوب شد حالا شماهم این دفعه با ژل بیشتری امتحان کن که مشکلی نداشته باشی عزیزم آرزوی موفقیت برات میکنم❤🙏

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۱۹ ۱۶:۴۲:۴۶
(ویرایش)

دوستانم ممنون از تبریکاتتون.ان شالله شماهم خیلی زود درمانتون تمام میشه و این حس بی نظیرو شمام تجربه میکنید.

ژانت عزیز مرسی از لطفت.اره اصلا روزه نگرفتم امسال خوش بحالم😋

مهرسا جان این طبیعیه.عضلات واژنت دارن جا باز میکنن با تمرین و تکرار این کشیدگی رفع میشه کگل هم حتما حتما رعایت کن هم در طول روز هم موقع تمرین.همونجور که زری جون گفت هم زل زیادبزن اگر چسبناک شد آب گرم بزن روی دیلا.

درضمن حتما دیلاتورتو باز کن از تهش کم کن نباید ۱/۵ سانت اختلاف سر و ته باشه.نهایتش ۱ سانت.

الهی به امید تو
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران