تعداد بازدید : 320880
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۹/۲۸ ۱۷:۲۸:۱۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلام بچه هااااا..من پریودیم امشب تموم میشه و از فردا میتونم تمرین  کنم...این روزا حالم خیلی خوبه و خیلی برای زندگی ای ک دارم شکرگزارم امیدوارم ادامه دار باشه تا روی روحیه م برای تمرینا موثر باشه...

نورا خیلی خوشحال میشم ک با تمرین و تلاشت ب اینجا برسی..این منو خیلی امیدوار میکنه..مونا تو روزای پریودی فقط میومدم پیامای تورو بخونم و انرژی بگیرم

بچه ها واقعا از تک تکتون ممنونم ک هستین و نظر میزارین..خیلی برام ارزش داره حضور و حرفاتون..من برم دیلای جدید درست کنم برای تمرین

anim2-ad54ad

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۸/۹/۲۸ ۲۳:۴۹:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ ۲۳:۰۳:۳۷
(ویرایش)

دوباره سلام به همگی

خواستم به کسایی که ناامید  هستن امیدواری بدم، بچه ها من 10 ساله ازدواج کردم بکارتم ارتجاعی بود و بار اول که نزدیکی داشتم خیلی درد نداشتم ولی بعد از اون همیشه موقع دخول اولش درد داشتم بعدش عادی میشد،من 3 سال بعد از ازدواجم واژینیسموس و خشکی واژن گرفتم البته این رو هم بگم که من افسردگی گرفتم و رابطه جننسی با همسرم خیلی کم شد میتونم بگم سالی یکبار و همین یک بار درسالی هم که داشتیم همش با درد بود و سوزش  و این درد و سوزش هر چی جلوتر میرفتیم بیشتر و شدیدتر میشد آخرین بار تقریبا 9 ماه پیش رابطه داشتیم که خیییلی افتضاح درد و سوزش داشتم راستش این موضوع باعث شد کلا نا امید بشم و تصمیم گرفتم که دیگه اصلا رابطه نداشته باشم ولی بعدش به خاطر همسرم تصمیم گرفتم که مشکلم رو حل کنم و این رو هم بگم که من اصلا نمیدونستم وازینیسموس دارم تا اینکه با همسرم به پزشک سکسولوژی مراجعه کردیم و ایشون به من گفتن که مشکلم واژینیسموس هست.بعد هم اومدم تو اینترنت سرچ کردم و با این سایت آشنا شدم. خیلی خوشحال شدم که میتونم مشکلم رو درمان کنم و این رو هم بگم که من هسرم واقعا خیلی صبر و حوصله به خرج داد و خیلی حمایتم کرد.خلاصله خودم دیلاتور هارو درست کردم و شروع کردم به تمرین کردن من از دیلای شماره 2 شروع کردم چون با 1 مشکلی نداشتم. روزی یک ساعت تمرین میکردم تو حالت های مختلف زن زیر،زن رو،به پهلو چپ به پهلو راست ، ایستاده و نسشته و خیلی زود رسیدم به شماره 4 ولی یک ماه تمرین نکردم به خاطر کارم بعد از یک ماه دوباره شروع کردم ولی یک شماره برگشتم به عقب چند روز با اون تمرین کردم و دوباره شماره 4 رو شروع کردم  وقتی به سایز جدید میرسیدم و پریود میشدم دو روز با سایز قبلی تمرین میکردم و بعد سایز بعدی روشروع میکردم اصلا هم مشکلی نداشتم حین تمرین کگل رو انجام میدادم . آخرین سایز رو پنج روزه شروع کردم بار اول کمی درد و سوزش داشتم ولی همه حالتهارو تمرین کردم و دردم کامل از بین رفت. خواستم بگم اصلا نا امید نشید من تقریبا7 سال این مشکل رو داشتم و خدارو شکر مشکلم الان حل شده. حتما همه حالتهایی که گفتم رو تمرین کنید تا واژن  عادت کنه.حتما موقع تمرین شل و ریلکس کنید و به حالت چرخشی دیلاتور رو وارد کنید و اینکه من و همسرم قبلا هر وقت رابطه داشتیم فقط تو حالت زن زیر بودیم چون فکر میکردم تو این حالت بیشتر لذت میبرم  ولی وقتی همه حالتهارو تمرین کردم  و درد هام کامل خوب شد الان  حالت  به پهلو  برام لذتش خیلی بیشتره.و دیگه اینکه حتما ورزش کنید خصوصا شنا استرس رو خیلی کم میکنه برای من که واقعا تاثیر داشت. برای خشکی واژن دمکرده گل ختمی+ 1 ق چایی خوری روغن بنفشه رو با هم مخلوط کنید و با سرنگ داخل واژن بریزید بزارید 15 دقیقه بمونه بعد تخلیه کنید این دستوری هست که پزشک طب سنتی بهم داده 

۱۳۹۸/۹/۲۹ ۰۰:۲۰:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ ۲۳:۰۳:۳۷
(ویرایش)

مرسی عزیزمممم

تو حالت ایستاده اولش نباید کاملا صاف بایستی یه صندلی بزار زیر یکی از پاها و پای دیگه روی زمین بعد کمی بالاتنه رو خم کن به جلو و باسن رو به عقب. با مدت زمان کم شروع کن و بعد هی زمان رو بیشتر کن blink

۱۳۹۸/۹/۲۹ ۰۷:۱۹:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ ۱۸:۵۳:۴۴
(ویرایش)

سلام به همه 

امروز پریود شدم کگل مرتب کار میکنم و مرتب اینجا سر میزنم و با پیاماتون انگیزه میگیرم بعد از اینکه خوب شدم انشاا... تمرین با دیلاتور رو شروع میکنم 

ناگهان چقدر زود دیر میشود
۱۳۹۸/۹/۲۹ ۱۱:۲۸:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام سلامvalentine

خداقوت به همگی.

آفرین بچه ها. به تمرینات مستمر ادامه بدید. فکر کنم بزودی تعداد بانوهامون زیاد بشه.

ghazallak

بهت تبریک میگم. آفرین که با انرژی مثبت واژینیسموس شکست دادی.

شماره 605 رو بذار جلو اسمت.

رونددرمانت رو با رابطه زیاد کامل کن.

خاطرت رو تو بخش خاطرات بنویس.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۹/۲۹ ۱۱:۳۶:۲۷
(ویرایش)

diamondبچه ها حتما حتما روی ذهن خودتون کار کنید. 

لحظه موفقیت خودتون رو تو ذهنتون تجسم کنید. لحظه ای که تونستید با همسرتون رابطه داشته باشید.

لحظه ای که خودتون و همسرتون خوشحال شدین. و اینکه بالاخره شما هم تونستین. موفق شدین.

این که اصلا اصلا کار سختی نبود. این که هیچ درد و خونریزی وجود نداشت.این که ذهنیت ما از اول در مورد رابطه دردناک اشتباه بود.

flowerاینارو هر روز تجسم کنید در کنار تمرین با دیلاتور.

در کنارش ریلکس و تنفس عمیق و گوش دادن به موزیک های آرامبخش خیلی کمک می کنه.

منتظر موفقیت همگی هستم.smile

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۹/۲۹ ۱۱:۴۱:۱۸
(ویرایش)

علاوه بر تجسم کردن که خیلی در پیشرفت کمک میکنه.

مثبت فکر کردن هم لازمه. یعنی وقتی دارید تمرین میکنید فقط انرژی مثبت بدید.

بگید من امروز این سایزو میتونم وارد کنم.

من امروز انقباض شکست میدم.

من امروز با کگل عضلاتمو تحت کنترل خودم نگه می دارم.

flowerflowerflower

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۹/۲۹ ۱۱:۴۶:۲۶
(ویرایش)

مهسا

عزیزم به همسرت توضیح بده که واژینیسموس چیه و باید به مرور درمان بشه. 

انجمن رو نشونش بده و بگو خیلیای دیگه شرایط تو رو دارن و دارن این مدلی درمان میکنن.

ازش بخواه که کمکت کنه و بهت فرصت بده تا باهمدیگه این مشکل رو حل کنید.

خودت هم عزمت رو جزم کن تا با تمرینات انقباضت رو شکست بدی. پیشرفتت هم که خوبه پس زمان زیادی نمیبره.

عزیزم اگه کارایی که بالا گفتم رو انجام بدی و تمرینات کگل و دیلا رو انجام بدی خیلی زود موفق میشی همسرت رو خوشحال کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۹/۲۹ ۱۱:۵۵:۵۰
(ویرایش)

pegii

خیلی خوبه. خوب از همسرت هم کمک بگیر البته اگه خودش همکاری میکنه بهتره سایزای پایین رو بدی برات وارد کنه.

دیلاتور رو داخل نگه دار و فقط کگل کن تا واژنت جا باز کنه.

بهار1

آفرین. تو این دوران فقط کگل کن.

paribal

حواست باشه که بعد پریودی واژن بدقلقه و ممکنه سایز آخرت وارد نشه. بهتره با سایزای پایین تر تمرین کنی بعد برسی سایز تمرینیت. با انرژی ادامه بده.

نورا

آفرین . خیلی خوبه. برای ادرار مکرر که میگی یکم زاویه دیلاتور رو تغییر بده و بیشتر به سمت مقعد ببرش تا به مثانه کمتر فشار بیاد.

این مشکل کم کم حل میشه. موقع تمرین هم کگل رو داشته باش. سرعت عقب و جلو بردن دیلاتور رو هم کمتر کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۹/۲۹ ۱۱:۵۹:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام به همگی 

امیدوارم حال تک تک تون خوب باشه 

نورا جانم ممنون از پیگیری و محبتی که برای درمان من داری .

راستش رو بخوای بحثم شده با همسرم و به شدت بهم ریخته م 

اما نمیخوام به این بهانه تمریناتم رو کنار بزارم چون هدفم در درجه اول اینه که به خودم ثابب بشه که میتونم از پسش بربیام .

امروز سعی میکنم تو چند ست کگل بزنم 

تلقین مثبت کنم و اگر امکانش فراهم بود با دیلا تمرین کنم و بیام گزارش بدم .

مونا جون قهری با ما ؟چرا نمیای پیش مون ؟جات خالیه...

سودا جان ممنون از این که بهمون سر میزنی ...

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۹/۲۹ ۱۴:۱۰:۴۲
(ویرایش)

نورا جانم این انرژی که الان برای درمانم دارم مدیون تو و بقیه بچه هام.

بچه ها فقط به پیام نورا دقت کنید خونه مادرشوهرشه 

ببنید چقد پیگیره درمانشه واقعا دمت گرم.

نورا بهم نخندیا ولی امروز‌با واژنم حرف میزدم 

میگفتم تو مهمترین قسمت از بدنمی  که تا الان خیلی بهت بی توجهی کردم ولی میخوام از این به بعد باهات دوست بشم .باید کمکم کنی  که مشکلم حل بشه.بهش میگفتم من خیلی دوستت دارم و میخوام بیشتر بهت توجه کنم.

نورا جانم من فک میکنم فردا ساعت ۱۱ تمرینم رو شروع کنم.

امروز کگل زدم و آلارم گوشیم رو تنظیم کردم تا برای ست های بعدی بهم یادآوری کنه.

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۹/۲۹ ۱۵:۲۸:۰۷
(ویرایش)

هنوز درست نکردم ولی میخوام همون طور که مونا جون گفت  دور گوش پاک کن یه لایه نازک پنبه بپیچم و بعدش بزارمش تودستکش و با اون شروع کنم.

برای من شروع با  ۵ سانت(دیلای شماره یک)زیاده.

ممنون بابت نکاتی که گفتی .

و ممنون بابت وقتی که اینجا میزاری.

سعی میکنم همه رو انجام بدم.

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۹/۳۰ ۱۱:۱۰:۲۴
(ویرایش)

سلام به همه خانوم های عزیز 

یلداتون مبارک

الهی که تا سال دیگه این موقع هممون درمان شده باشیم .

بچه ها من خیلی از لحاظ روحی بهم ریخته م چون به اختلاف خیلی بدی خوردم باهمسرم و هی دارم بهانه میارم که تمرین رو تعطیل کنم ولی  یاد صحبت های شما و دلگرمی هاتون که میوفتم میگم نباید کم بیارم و باید حتما امروز یه گزارش از پیشرفتم بزارم.

نورا جان دیروز گفتم ساعت ۱۱ ولی شاید دیرتر شروع کنم چون کاری برام پیش اومد ولی تا قبل از ساعت ۳ حتما گزارش میدم.

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۹/۳۰ ۱۱:۱۲:۱۱
(ویرایش)

قربونت بشم من که انقدر پیگیری 

شرمندتم عزیزم 

امروز‌حتما گزارش میدم 

منتظر خبر های خوب از پیشرفت خودتم هستم

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۹/۳۰ ۱۱:۲۰:۴۵
(ویرایش)

نورا جان واقعا اگه این انرژی های تو نبود امروز بی شک نمیرفتم سراغ تمرین.ممنونم از همدلی و راهنمایی هات دوست ندیده عزیزم.

این روزها رو هیچ وقت یادم نمیره 

امیدوارم هر کسی که حتی ذره ای تو درمان بچه ها تاثیر مثبت دازه چندبرابرش به خودش برگرده.

أنت لست وحيد؛

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031