تعداد بازدید : 321397
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۲۲ ۰۸:۱۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۶ ۱۳:۳۷:۵۰
(ویرایش)

ممنون عزیزم مرسی از راهنماییت 

۱۳۹۸/۲/۲۲ ۱۳:۰۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

زهرا جان اگه با حال خوب انجامش بدی میبینی که چقد راه میاد .آفرین با انرژی ادامه بده انشاله بزودی خبر بانوشدنت رو میشنویمblink

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۲۲ ۱۳:۰۵:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

neg24

خواهش میکنم عزیزم .anim2-40

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۲۴ ۰۱:۰۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

سلام 

بنده ام دارم سعی میکنم سایز 14 رو امتحان کنم 

من فک کنم به این مواد دستکش حساسیت دارم برای اولین بار بعد از پریودیم که عفونتم کامل خوب شده بود وقتی باز دیلا رو وارد کردم عفونت گرفتم باز من دیلا ها رو قشنگ میشورم میزارم خشک میشه و حتی 10 روز یه بار دستکش نو میخرم و میکشم روشون 

ولی واقعا کلافه شدم از دست این عفونت و خارش 

به جز آب نمک راهی هست که بشه عفونت رو خوب کرد الان با این وضعیت فک نکنم دکتر رفتنم فایده داشته باشه 😧

لامصب به این سایز هدفم نمیرسم دیگه  شرمنده ولی واقعا خسته شدم😭😭😭😭😭

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۲/۲۴ ۰۵:۱۰:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۱ ۱۷:۴۸:۴۸
(ویرایش)

سلام خدمت همه و بخصوص خانم خياباني عزيز كه يه جورايي زندگي مو مديونشم

خانمهاي گل اومدم بگم من بعد از شش سال ازدواج تو همين سايت درمان شدم و الان يه دختر سه ساله دارم 

خوشحالم كه هنوز اينجا پابرجاست و به هم كمك ميكنيد

خوش بحالتون كه توفيق چنين خدمتي داريد دوستاني مثل سودا كه يادمه ورودش رو ، 

من هم فقط حرفم اينه كه به اين روش ايمان داشته باشيد و با اميد و پشتكار جلو بريد و از تجربه بچه ها كه ديگه الان همه استادهستن استفاده كنيد

براي همه تون ارزوي روزهاي شاد ميكنم

۱۳۹۸/۲/۲۵ ۰۷:۰۷:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

مونا جان 

خیلی ممنون حتما امتحان میکنم 

توکل به خدا 

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۲/۲۵ ۱۱:۴۷:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۷ ۱۳:۲۵:۳۵
(ویرایش)

سلام من یکسال و سه ماهه که ازدواج کردم ولی موفق به دخول نشدیم. چندبار امتحان کردیم که با درد و پس زدن من ، همسرم منصرف شد. قبل از ازدواج هم حس خوبی به رابطه جنسی نداشتم و اگه عاشق همسرم نشده یودم شاید هیچوقت ازدواج  نمی کردم. الان یکسال گذشته و به خاظر همسرم خیلی نارحتم احساس می کنم اعتماد به نفسش رو از دست داده ، من حتی نمی تونم به خودم دست بزنم از فکر اینکه حتی دیلاتور وارد بدنم کنم ، حال بدی بهم دست میده. نمی دونم چکار کنم؟ هیچکس رو ندارم کمکم کنه، مادرم فکر می کنه همون اول ازدواج موفق به اینکار شدم. حس بسیار بدی دارم. احساس استیصال می کنم. همش تو فکرم که بوتاکس واژن کنم. اما نمیدونم تاثیر داره یا خیر؟

۱۳۹۸/۲/۲۵ ۱۵:۵۶:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۲ ۱۷:۰۶:۵۷
(ویرایش)

سلام zari جان منم بعد ۵ سال هنوز درگیرم یه هفته پیش تمرین گکلرو شروع کردم ولی پریود شدم تمرینام نصفه موند از یکی دوروز دیگه دوباره شروع میکنم 

تا جایی که من میدونم مشکل ماها بیشتر جنبه روانی داره تا جسمی و بوتاکس تو یه مقطعی شاید مشکل رو حل کنه ولی بهتر ماها اول جنبه روحی روانیه قصیه رو حل کنیم تا از رابطهمون لدت هم ببریم نه صرف نگه داشتن شوهر یا داشتن بچه یو ایفای وطیفه زنانگیمون ..صمن اینکه بوتاکس رو باید بعد مدتی دوباره تمدید کنی 

البته من اطلاعاتم از بقیه بچه ها کمتر و در حدی که میدونستمو گفتم 

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۲/۲۵ ۱۸:۱۸:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

Zari 98

عزیزم همه ی ماها ترس از معاینه و وارد شدن یه جسم خارجی به بدنمونو داریم

خود منکه اصلا و ابدا فکر نمیکردم بتونم یه خلال دندون وارد کنم😂

همش به همسرم میگفتم سوراخ واژنم اندازه ماشِ چطوری آلت میخواد وارد شه

اما به پیشنهاد یه دکتر مهربون با انگشتم شروع کردم و الان سایز 11.5 هستم.شمام میتونی

صفحه اول انجمنو بخون وارسی از واژن و کگل و ظروع کن و بعدم از گوش پاک کن شروع کن.بذارش تو دستکش تهشو با نخ ببند.وقتی راحت شدی دوتا بذار بهد سه تا و دیگه ازون به بعد با دیلا کار کن

شمام میتونی مثه بقیه

۱۳۹۸/۲/۲۶ ۰۱:۱۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

سلام...

من چندماه بود کار نکرده بودم دوباره با سایز 7 شروع کردم اولش موقع خروج درد داشتم ولی دیگه خوب شد...بعد گفتم سایز 8 ولی خیلی درد داشت پس ادامه ندادم...

۱۳۹۸/۲/۲۶ ۱۱:۳۴:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۸:۰۴:۳۱
(ویرایش)

ممنون دوست گلم..اینجا خیلی امید و دلگرمی میگیرم..😙😙چند روز که یه مشکلاتی پیش اومد ک نشد تمرین کنم و چن روزیم هست که پریود شدم متاسفانه😐😐ولی تموم شه با قدرت پیش میرم..فقط یه چیزی .من ترس از داخل رفتن دیلو تقریبا واسم خیلی کم شده.ولی خیلی از بلندیش میترسم😟یعنی تا چن سانت فقط میتونم داخل ببرم..فک میکنم تا اخر نمیتونم..درد داره؟همش فک میکنم قراره اسیب بدی بهم بزنه

۱۳۹۸/۲/۲۶ ۱۱:۳۶:۲۷
(ویرایش)

ممنون دوست گلم..اینجا خیلی امید و دلگرمی میگیرم..😙😙چند روز که یه مشکلاتی پیش اومد ک نشد تمرین کنم و چن روزیم هست که پریود شدم متاسفانه😐😐ولی تموم شه با قدرت پیش میرم..فقط یه چیزی .من ترس از داخل رفتن دیلو تقریبا واسم خیلی کم شده.ولی خیلی از بلندیش میترسم😟یعنی تا چن سانت فقط میتونم داخل ببرم..فک میکنم تا اخر نمیتونم..درد داره؟همش فک میکنم قراره اسیب بدی بهم بزنه

۱۳۹۸/۲/۲۶ ۱۴:۴۳:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

منم رفتم سایز 13.کامل وارد نشده هنوز.تا 5  6 سانت رفت

سحر123

عزیزم قرار نیست آسیب ببینی.دیلا دست خودته .خودت هدایتش میکنی .قدشم 10تا 12سانت وارد واژن باید شه

دیلا رو یکم بلند تر بساز ک راحتتر بتونی تودست بگیری هدایت کنی

۱۳۹۸/۲/۲۶ ۱۵:۱۰:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

راهنمایی...

من سایز8 خیلی استرس میگیرم...بعد یه مشکلی اگه میشه راهنمایی کنید تقریبا 2هفته هست یه دونه کوچولو تقریبا دهانه بیرونی رحم زده اصلا حوصله دکتر رفتن و دوباره توضیح بدم چند سال ازدواج کردم اما هنوز نتونستم...ندارم...بنظرتون باید برم دکتر؟

۱۳۹۸/۲/۲۶ ۱۵:۱۸:۴۲
(ویرایش)

۱۰ سانت..😟وای خدا..من تا الان تا ۳ سانت پیش رفتم..خدا بخیر کنه..کی بشه خوب شم از این استرس راحت شم..اه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران