تعداد بازدید : 321274
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۰/۱۴ ۱۶:۳۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۰۲:۰۱:۴۳
(ویرایش)

سلام بچها . من فقط تونستم همون شب اول دخول انجام بدم دیگه نشده ینی باز درد دارم نمیزارم امشب باز سعیمو میکنم نمیدونم چرا اینطوری شدم 

وای مهسا جون چقد واست ناراحت شدم امیدوارم زود خوب بشی اینجوری واست سخته بجز اون درد دخول یه دردم بهت اضافه میشه  عجله نکن بزار خوبه خوب بشه زخمت 

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ ۱۹:۲۹:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۶ ۱۷:۳۰:۴۶
(ویرایش)

مرسی فرانک جون.

اره خیلی بده و اعصاب خورد کنه.تا چند روز بعدش دست بهش میزنم میسوزه.امقد دیشب گریه کردم به خاطرش که شوهرم هی دلداریم میداد

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ ۲۱:۵۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۴ ۰۲:۰۵:۲۷
(ویرایش)

سلاااااام بچه ها . خوبین ؟راستش امروز تونستم بانوووووو بشم .. خیلی راحت تر از چیزیه که فکرش رو میکنیم ..فقط باید اراده کنیم که بشه ..دیگه پریودم تموم شده بود و تصمیم گرفتم با همسر جان برم سر عملیاتblink ..فقط باید کگل انجام بدیم و نفس عمیق ..3 مدل پوزیشن هم تونستم برم ..

البته امروز فقط در حال گریه بودم البته از خوشحالیanim2-4d564ad6 باورم نمیشد که اینقدر راحت باشه و بی درد ..

البته هنوز مشکلات زیادی دارم . ولی دیگه نمیترسم . بدونین خیلی راحتر از چیزیه که آدم فکرش رو میکنه . من با کگل و نفس عمیق و از همه مهم تر با کمک این سایت و کمک بچه ها تونستم .. انشاالله تک تک تون هر چی زودتر این مشکل رو حل کنین

به امید خدا ..
۱۳۹۸/۱۰/۱۴ ۲۳:۴۷:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۰۲:۰۱:۴۳
(ویرایش)

هستی عزیزم تبریک میگم بهتlove

مهسا امیدت به خدا باشه تموم میشه این روزا 

اره نورا همین کارارو میکنم

بچها منم امشب باز تونستم با پوزیشن زن رو انجامش بدم خیلی خوشحالم 😆😆😆

۱۳۹۸/۱۰/۱۵ ۰۱:۰۴:۰۸
(ویرایش)

مرسسی بچه ها ،لطف دارین valentine.. واقعا خیلی حس خوبیه . یه باری از دوش ادم برداشته میشه ..

یه سوال ..البته ببخشید روم به دیوار cry تو حین دخول . وقتی آلت تا ته میره .برام کمی دردناکه و حتی جلو عقب رفتن آلت هم برام یه جورایی اذیت کننده ست . دوستانی که بانو شدن . این طبیعیه ؟مشکل عظلات ران پا هم دارم که همش به شدت منقبض sad

آفرین فرانک جون . فعلا هر روز باید بدیم anim2-25r30wi

مهسا جون بزار کاملا زخمت خوب شه ..شاید پوزیشن بدی امتحان میکنی که بهت فشار میاد .انشاالله هر چه زودتر مشکلت حل شه..

به امید خدا ..
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ ۰۱:۴۴:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

مرسی هستی جون که وسط این همه خبر بد یه خبر خوب دادی بهمون.

مبارکت باشه عزیزدلم 

منم امروز ظهر  با ۶.۵ تمربن کردم

عصرم داشتم تمرین می کردم  که همسرم اومد 

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ ۱۰:۲۴:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

مهسا

عزیزم اصلا نگران نباش. مشکل شما اینه که هنوز موقع رابطه خودت رو سفت میگیری و تسلط بر روی عضلاتت نداری. واسه همین پرینه ات زخم میشه چون فشار زیادی بهش وارد میشه. برای قوی شدن عضلات فقط باید کگل کنی. راه درمان در حال حاضر فقط کگل هست. الان :

1- تا خوب شدن زخمت رابطه نداشته باشید.

2- از پمادی که دکتر داده استفاده کن تا خوب بشی.

3- تمرینات کگل رو تو برنامه روزانه ات قرار بده. یعنی هر روز سه مرتبه و هربار 20تاکوتاه 20تا بلند. 

4- بعد همه اینا و خوب شدن کامل زخمت،برای رابطه حتما از پوزیشن زن رو استفاده کن. ژل فراوان بزن. با کگل سعی کن دخول داشته باشی. قبلشم بهتره با سایز آخر دیلاتور تمرین کنی بعد بری اقدام.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ ۱۰:۲۸:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

anim2-thanksanim2-thanksanim2-thanks

بانو جدید داریمممممم

hasti بانووووووو

مبارکه عزیزم. شماره 612 رو بذار جلو اسمت.

دوره درمانت رو کامل کن. 

عجله نکن کم کم جا باز میکنه و هیچ دردی نداری. فقط تا میتونی با کگل خودت رو شل بگیر . 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ ۱۱:۵۸:۲۷
(ویرایش)

مرسسی زهره عزیزم و سودا جووون ..ممنون از محبتتون valentine

زهره جون هر وقت رسیدی به سایز هدفت برو برا اقدام .من اول با آخرین دیلا چند بار داخل بردم دیدم بازه ،بعد فورا آلت رو داخل کردم .. خیلی راحت تر از چیزی که آدم فک میکنه،من و شوهرم همش فک میکردیم که داخل نیست ،یعنی وقتی میرفت داخل اصلا متوجه نمیشدم که کی تا آخر رفته داخل ..البته من همش کگل میکردم  و نفس عمیق میکشیدم.هر جایی که این کار رو نمیکردم دیگه داخل نمیرفت ..ولی نفس عمیق خیلی تاثیر داره anim2-thumbsupsmileyanim

نورا جون .راستش قبلش با همسرم کامل معاشقه داشتم .ولی فک کنم از ترس کامل خشک بودم برا همین خیلی ژل زدم که روون بشه .. ولی تا ته که میرفت یکمی اذیت میشدم همش دوست داشتم هر چی سریعتر این کار تموم شه ،شوهرم قبلا سریعتر ارضا میشد ،دیروز یک ساعت و نیم طول کشیدsad اگه شد امروزم میرم برا س ک س ،البته با آمادگی بیشتر . به قول شما حالا باید رو عضلات پام کار کنم ..نورا جون شما هم دیگه اول با دیلا بعد با همسرت کار کن من که میخوام هر روز با شوهرم س ک س داشته باشم ، هنوز میترسم ،میترسم اگه چند روز بگذره شاید دوباره ترس بیاد سراغم . نذار وقفه بیفته ..ما میتونییییم

به امید خدا ..
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ ۱۵:۵۶:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

هستی جان تبریک میگم دوستم❤

منم هنوز درد دارم موقع دخول ولی وقتی خودمو شل میگیرمو به خودم تلقین میکنم ک اصلا درد نداره و خیلی هم خوبه دردم واقعا کم میشه امتحان کن😉🙂

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ ۲۳:۲۰:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۶ ۱۷:۳۰:۴۶
(ویرایش)

مرسی بچه ها

تبریک میگم هستی جون خیلی خوبه که چندتا پوزیشن تونستی بری

کگل هم میزنم

نمیدونم مشکل کجاست

چون ما تازه درمان شدیم وقتی یه وقفه بین سکس هامون میفته دوباره مثل اول استرس میگیریم و شانس من به خاطر این مشکل مجبوریم هی وقفه بندازیم و برای همینه ترس اولیه ی من برطرف نمیشه.

زخمم درد نداره الان دیکه ولی حس میکنم کامل درمان نشده

۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۰۱:۲۱:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۱۸ ۰۰:۰۳:۱۶
(ویرایش)

سلام بچه ها

اسکای بلو ، فرانک و هستی جان بانو شدنتون مبارک.flowerخیلی خوشحالم براتون.تلاشتونو ادامه بدین تا درمان کامل کامل.

زهره جان واقعا من از تلاش تو انگیزه میگیرم،حتما موفق میشی. انشاالله به زودی بانوشدن ما هم برسه.kiss

نورا جان ممنون که حواست به هممون هست.flower

منم که تا اومدم شروع کنم به تمرین پریود شدمanim2-65d6a5d6s

۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۰۷:۳۵:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

سلام بچه ها 😍

بانو های جدید حسابی بهتون تبریک میگم 😘🎇🎆🎊

امروز بلاخره میتونم برم واسه تمرین 😊💪

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۰۷:۵۱:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۶ ۰۷:۰۹:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان

من 12 سال ازدواج کردم و دو تا هم بچه دارم ولی همیشه دخول دردناک داشتم و دکتر هم که میرفتم اجازه معاینه نمی دادم اونا هم همیشه می گفتن تو از نظر روحی مشکل داری حتی بعضیاشون می گفتن خودتو لوس میکنی پس   بچه  از کجا اوردی شوهرت بگو ازدواج کنه با یه زن دیگه..خلاصه شرایط روحیم داغونتر میشد.تا اینکه موقع زایمان دومم یه. پرستار بهم وقت معاینه گفت تو واژینییسموس داری و تازه یه ساله این بیماری رو فهمیدم و دو ماهه اینجا خواننده خاموشم.الان  میخوام درمانم شروع کنم.یه خورده با بچه کوچیک سخت هست و یا شاید زمان ببره اما با صحبتهای شما مطمئنم منم درمان میشم.

به امید روزی که منم بگم درمان شدم.

بهترین ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ خودت باش
۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۱۴:۳۸:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها 

تبريك هستي جون همون شب كه رفتي اقدام  منم رفتم

امتحان كنم رفتم و پوزيشن زن رو رو خيلي راحت انجام دادمanim2-4d564ad6

به هم كمك كنيم❤️
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403