تعداد بازدید : 320855
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۲۷ ۰۰:۵۶:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

بچه ها کافیه اراده کنید و شروع کنید سحرجون ۳سانت چیه اروم اروم با کگل هلش بدی تو باز میبینی اون تو جاهس😂نترس فقط با آرامش و روحیه آروم آروم کگل کن بفرستش تو.بابا دختر اون تو راه بازه .فقط سختش همون دهانشه بقیش دردنداره که .فقط حس جیش دارهanim2-25r30wi

بچه ها من ۱۷ام درمان شدم و خداشاهده وقتی میرفتیم مهمونی یا جایی و قرار بود دیگه اونشب کارو تموم کنیم حالت تهوع و ترس امونمو میبرید اما به سایز هدف برسید و دخول باور کنید همونجا به ترستون میخندید که این بود😐

باورکنید خیلی راحته خیلی.

الان من خودم دیگه پیشقدم میشم باورتون میشه😐ولذتم میبرم.

باقدرت ادامه بدید و نترسید اون تو راه بازه هیچ عصب دردیم اونجا نیست فقط این فکر ماست که منتظره درده .

قول میدم روز اقدامتون بخندید به این روزاتون مثل من 

با امید وانرژی ادامه بدید و خسته نشید .موفق باشید دوست جونیام 😍😘anim2-40

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۲۷ ۰۰:۵۹:۰۶
(ویرایش)

بیام ببینم کسی نا امیده گوششو میبرما.anim2-smilies-azardl

ماهممون یجوریمو فکر میکردیم هیشکی مثله ما نیستو ما ترسوتر از همه ایم .

اما اینجا برنده اونیه که برا زندگیش میجنگه.توهم بجنگ با این غول و شکستش بده💪پرقدرتتتت 

من خودم نوع حاد بودم و ازهمه بدتر اما ناامیددد؟هرگزززز

و شکستش دادم پس کارنشد نداره 

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۲۷ ۰۱:۰۳:۵۱
(ویرایش)

Zari98

عزیزم باهممون مثل توبودیم .صفحه اول رو بادقت بخون و کگل و وارسی کن .عجله نکن تو انجام تمریناتت و بادقت جزییات و تجربیات بچه هارو بخون و استفاده کن.عزیزم من خودم جدی تمرین کردم و بادقت تجربیات دوستان رو خوندم با اینکه نوع حاد واژینیسموس بودم ۱ماهه درمان شدم بایک دوره پریودا البته‌.فقط شروع کن و یک روز هم از دست نده که راهو درست اومدی و درمان همینجاست ....باقدرت شروع کن و مطمعن باش راه درمان همینه

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۲۷ ۰۱:۳۳:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۰ ۱۳:۰۰:۴۹
(ویرایش)

سلام خانوما

ببخشید ی سوال داشتم

میخواستم بدونم ک چن روز بعد نزدیکی بی بی چکـ جواب میده؟

و چن روز قبل پریودی؟اصن قبل پریودی جواب میده؟

۱۳۹۸/۲/۲۷ ۰۱:۴۱:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۰ ۱۳:۰۰:۴۹
(ویرایش)

خانوما تمریناتتونو قوی  و سفت و سخت ادامه بدین

من یک واژینیسموسی بودم ک حتی بافک کردن ب واژنم اشکم درمیومد حالم بدمیشد

تمرین کردم و خداروشکر با همین تمرینا و روش درمان شدم

و حالا میفهمم ک هیییییچی نیست و ماالکی براخودمون بزرگش کردیم فقط

اصلا اصلا ناامید نشین ک تا موفقیت راهی نیس

من همیشه براتون دعامیکنم ک انشالله درمان بشین و هیییچ واژینیسموسی تودنیا نباشه

من الان اقدام کردم برای بارداری

خیلی برام دعاکنین🙏

۱۳۹۸/۲/۲۷ ۰۳:۱۹:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

ممنون مونا جان یبار با اب و سرکه شستم نرفت...مرسی جواب دادی

۱۳۹۸/۲/۲۷ ۱۲:۳۲:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۶ ۱۳:۳۷:۵۰
(ویرایش)

سلام دوستان 

من هم واژینیسموس بودم و باورم نمیشه فقط با یک هفته تمرین دو روز پیش موفق شدم اصلا خودم باور نمیکنم حتی از دوستان سوال هم پرسیدم که تو دیلاتور سایز ۷ مشکل داشتم ولی بعد از تمرین با دیلاتور ۸ موفق به دخول شدم

اومدم بگم خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکر میکنید من اصلا نفهمیدم کی رفت داخل  

واقعا ممنونم از کمکی که کردید من فکر نمیکرد هیچوقت بتونم این کارو انجام بدم 

۱۳۹۸/۲/۲۷ ۱۴:۴۰:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلااااااااااااااام به همه دوستااااااااااااانم🙋‍♀️

من اومدددددددم.

به به میبینم که بانو داریییییییییم هوراااااا.

Neg24 

تبریک میگم بانو.خداروشکر بابت درمانت.ان شالله زندگی شادی داشته باشید🌺🌺

Sh.آبان و سودا جون

ممنووووووونم بابت تبریکتون😍😍❤

زهرا

پیشرفتت خیلی خوب بوده آفرین دیگه چیزی نمونده.پر قدرت ادامه بده💪

دوستان در حال تمرین کم کاری نکنیدا هرروز حتما تمرین کنید تا زودتر به آرامش برسید.با هر کوچیکترین پیشرفتی که میکنید باید کلی امید و انگیزه بگیرید واسه ادامه و بدونید پایان سلطنت واژینیسموس نزدیکه😄😉

مطمئنم خیلییییییی زود خبر بانو شدن تک تکتونو اینجا میخونم.

متاسفانه من زیاد نمیتونم بیام اینجا چون شوهرم اجازه نمیده با اینترنت کار کنم بخاطر فندقمون☺.ولی قول میدم حتما حداقل هفته ای یکبار بیام سر بزنم.

متن زیر رو دوباره میذارم واسه تازه واردها.حتما همه ی نکاتو رعایت کنید.

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۲۷ ۱۴:۴۲:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

آداب تمرینات ایناست:

اول نکات: روزانه ۳ بار تمرینات کگل رو انجام بده.دیلاتورارو قبل و بعد از استفاده با آب گرم و صابون حتما بشور و بذار روی یک دستمال تمیز تا در هوای آزاد خشک بشن.قبل از تمرین ۱۰ دقیقه توی تشت آب گرم بشین و یا دوش آب گرم بگیر.تاآخر دوره ی درمانت اصلا نباید باهمسرت دخول حتی آزمایشی داشته باشید تا پایان انشالله.بهتره هرروز که تمرین میکنی تمرینارو با دو پوزیشن زن رو و زن زیر انجام بدی.و اینکه وقتی با هردیلاتور راحت شدی و تونستی تند تند و بدون درد و کشیدگی عقب جلو کنی اونوقت میری سایز بعد عجله هم نمیکنی واسه تغییر سایز.بعد از هر تغییر سایز سایز قبلی رو بده همسرت تا برات وارد کنه تا ترست از همسر هم بریزه.اختلاف سایز دیلاتور ها از اول تاآخرش نباید از ۱ سانت بیشتر باشه.وگرنه باعث عقبگرد میشه و زمان درمان طولانی.بهتره از سایز ۸ به بعد نیم سانت نیم سانت افزایش سایز بدی تا زودتر واژنت عادت کنه و پیشرفتت بهتر باشه.موقع ساخت دیلاتور هم سعی کن جوری بسازی که سر و ته دیلا حدود نیم سانت الی یکسانت و نه بیشتر اختلاف سایز داشته باشن یعنی مثلا سایز ۶ ابتداش ۶ و انتهاش ۶/۵ یا ۷ باشه که موقعی که میری سایز ۷ ورودش برات راحت تر باشه.

روزانه بهتره ۲ بار تمرین کنی ۱ساعت صبح ۱ساعت عصر.هربار نباید بیشتر از ۱ ساعت طول بکشه چون واژن خسته میشه.

حتما حتما ژل لوبریکانت ساده بگیرید.یعنی اصلا حاوی مواد بی حس کننده مثل لیدوکائین نباشه.

گزارشات روزانه هم خیلی کمک میکنه انگیزت حفظ بشه و زودتر پیشرفت میکنی.

خب حالا نکات موقع ۱ ساعت تمرین:

اول که حتما زیر پاهات بالشت بزرگ بذار که عضلات پاهات کاملا رها باشه.یعنی مثل حالت معاینه نیمه نشسته تکیه میدی به بالشت.پاهاتو باز میکنی و زیر زانوهات بالشت بزرگ میذاری

دوم زیر باسنت بالشت کوچیک بذار

سوم قبل از شروع ریلکسیشن میکنی. ۱۰ بار نفس عمیق بکش و آروم بازدم کن تا بدنت ریلکس بشه.

چهارم ۱۰ بار کگل کوتاه و ۱۰ تا بلند بزن.

پنجم با ژل و زاویه ی تقریبا ۳۰ درجه رو به پایین شروع کن.با کگل کوتاه باید وارد کنی یعنی یه کگل بعد از رهاکردن ماهیچه یکم فرو ،دوباره همینجور تا برسه به آخر.یعنی درکل با حدود ۵-۶ تا کگل باید دیلارو پیش ببری

ششم وقتی تاآخر رفتی باید چند دقیقه دیلاتور رو همونجور ثابت نگه داری و چندتا کگل ۵ ثانیه ای بزنی روی دیلاتور.(این کار خیلی مهمه و کمک میکنه تو بتونی انقباضات عضلات واژنتو کنترل کنی و اصل درمان واژینیسموس هم همینه)

هفتم آروم آروم شروع کن به حرکت دادنش.

هشتم وقتی روان شد سرعتو یکم ببر بالاتر

نهم دیلارو درمیاری و دوباره همین مراحلو میری.یعنی ۲-۳ بار باید دربیاری و دوباره با کگل ببری داخل و ....

یه نکته:برای در آوردن دیلا خیلیا من جمله خودم با درآوردنش مشکل دارن و انگار پوست واژنو میکشه باخودش.اگه اینجوری هستی اول یه نفس عمیق بکش و بعد همزمان با بازدم آروم بکش بیرون.اینجوری اذیت نمیکنه دیگه

اصلا به واژن فشار زیاد نیار و نخواه که با زور و هرجوری هست دیلارو بکنی داخل.تمرینات باید ملایم و روان باشن.

از این لینک  طرز ساخت تصویری دیلاتور رو دانلود کن:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۲۷ ۱۵:۳۲:۳۳
(ویرایش)

Neg24

بانو شدنت مبارکککک بانوووووو

خیلی خوشحال شدم.anim2-4d564ad6

بچه ها درمان خیلی نزدیکه میبینید ادامه بدید🤗

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۲۷ ۱۸:۲۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

سلام بچه ها تو رو خدا روی ذهنتون کار کنید ودر مورد واژن واناتومیش مطلب بخونید واقعا اصلا چیزی وجود نداره که بخواد پاره بشه دهانه واژن وبکارت مثل یک کش مو هست که در حالت عادی جمع شده است شما باید با ریلکس گرفتن خودتون وشل کردن این کش رو باز کنید تا الت داخل بشه وبه قول دوست خوبم اون تو زیاد جاهست....

منم ۱۵ ام همین ماه درمان شدم تقریبا با یک ماه تمرین جسمی وکگل وخیلی کار کردن روی افکار وتصوراتم ...هنوز راحت راحت نیستم وفقط میتونم پوزیشن زن رو رو انجام بدم اما کم کم دارم تلاش میکنم برای پیشرفتهای بیشتر

بچه ها دم افطار برای منم دعا کنید خیلللللی

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۲۸ ۰۲:۴۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۰:۴۱:۱۹
(ویرایش)

سلام من تازه به جمعتون پیوستم فقط طرز ساخت دیلاتور رو تونستم پیدا کنم،نمیدونم کگل چیه ممنون میشم کمکم کنید

۱۳۹۸/۲/۲۸ ۰۴:۰۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

سلام عزیزم تو اینترنت سرچ کن درمورد کگل درواقع یک ورزش برای عضلات کف لگن هستش جمع کردن وشل کردن عضلات مثل حالتی که میخوای ادرار کنی وحالتی که جلوی ادرارتو میکیری 

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۲۸ ۱۴:۴۱:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

Neg24  تبریک میگم عزیزم

وااای بچه‌ها من باز برگشتم سر 11.الان با 12کار میکنم اما نمیره.چیکار کنم

بدجور کلافه ام😭😭😭😭😭

۱۳۹۸/۲/۲۸ ۱۵:۰۷:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۷ ۱۳:۲۵:۳۵
(ویرایش)

سلام ممنونم از همه ، این همه انرژی ، افکار مثبت و امیدی که بهم تزریق می کنید ، امیدوارم بتونم موفق بشم و یه روزی به بقیه هم تو این مسیر کمک کنم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران