تعداد بازدید : 321373
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۲۹ ۱۶:۴۴:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

zah.raaa

پس به خاطر پریودی واژنت بدقلق بوده که 12 وارد نمیشده. اصلا نگران پرده هم نباش.

بعد پریودی حتما موفق میشی که تا سایز همسرت پیش بری و اقدام کنی.

maryam77

عزیزم یه آیینه بردار بذار جلوی واژن. خوب محل ورودیش رو بشناس. محل خروج ادرار رو پیدا کن. کگل بزن و جمع و باز شدنش رو کامل ببین. این خیلی بهت کمک میکنه که دیلاتور رو بتونی وارد کنی.

موقع تمرین با دیلاتور هم سعی کن یه موزیکی گوش بدی یا فیلمی ببینی که حواست پرت بشه و خودت رو منقبض نکنی. قدم اول رو برداری ادامه اش برات راحت میشه.

راستی معاینه پرده شدی؟

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۲/۲۹ ۱۶:۵۸:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

لیلا جون خیلی مبارکه بچه های سال بالا میان وبهت عدد میدن منتظر باش تاریخ امروز رو یه جا یادداشت کن

بچه ها منم سوزش ودرد دارم مال منم به هدف نرسیده بود که زدم به هدف برا همینه؟چیکار کنم بهتر شم؟راحت بتونم جلو وعقبش کنم؟بچه ها خداروشکر واقعا همیشه خداروشکر میکنم که بالاخره این مشکلم حل شد ...تازه واردها نبینم اینقدر نا امیداید...باقدرت وانرژی پیش برید نکته به نکته از روی تمرینات وبرنامه پیش برید ومطمئن باشید که میشه...دیگه نبینم گفتی پرده ضخیمه پرده اصلا وجود نداره گفتم مثل کش هست که وسطش سوراخه تو باید کش رو بکشی (شل کنی خودتو)تا باز شه...قشنگ تو اینده بگرد بادستت برو داخل پیدا میکنی

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۲۹ ۱۶:۵۹:۰۶
(ویرایش)

لیلا جون خیلی مبارکه بچه های سال بالا میان وبهت عدد میدن منتظر باش تاریخ امروز رو یه جا یادداشت کن

بچه ها منم سوزش ودرد دارم مال منم به هدف نرسیده بود که زدم به هدف برا همینه؟چیکار کنم بهتر شم؟راحت بتونم جلو وعقبش کنم؟بچه ها خداروشکر واقعا همیشه خداروشکر میکنم که بالاخره این مشکلم حل شد ...تازه واردها نبینم اینقدر نا امیداید...باقدرت وانرژی پیش برید نکته به نکته از روی تمرینات وبرنامه پیش برید ومطمئن باشید که میشه...دیگه نبینم گفتی پرده ضخیمه پرده اصلا وجود نداره گفتم مثل کش هست که وسطش سوراخه تو باید کش رو بکشی (شل کنی خودتو)تا باز شه...قشنگ تو اینده بگرد بادستت برو داخل پیدا میکنی

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۲۹ ۱۷:۳۹:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

نسرین اقبالی 

ممنون گلم🌹

شما خشکی واژن یا عفونت نداری ؟

چون این دوتا باعث سوزش میشه 

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۲/۲۹ ۱۹:۰۹:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

سلاااام به به میبینم که یه عالمه بانوی جدید داریم😍 چقد خوشحالم براتون ولی خب لیلا رو چون تقریبا باهم وارد انجمن شدیم خیلی خیلی دیگه هیجان زده شدم اخییییش راحت شدیم از دست این دختر عجول و شیطون خیالمون راحت شد😉😉شوخی میکنما ناراحت نشی عزیزم

خیلی خیلی مبارکت باشه امیدوارم یه عالمه دلت شاد باشه

به همه بانوهای جدید تبریک میگم با کلی ارزوهای خوبanim2-thanks

۱۳۹۸/۲/۲۹ ۱۹:۳۷:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

نسرین جان منم اولش یه کوچولو سوزش دارم زن رو میرم اقدام و یبار که کامل داخل شد دوسه بار تند وسریع رفت و برگشت میرم جا بازمیکنه و دیگه نمیسوزه.درضمن بچه ها من یجا خونده بودم این پوزیشنو که خیلی مناسبه هم برا لذت زن و هم مرد.پشتتون  به همسر باشه و  زن رو  برید اقدام هم دخولش خیلیییی راحته و هم واقعا طبق اون نوشته زن ارضا میشه تو این روش .من خودم با این پوزیشن خیلی راحتم.ببخشید با جزییات گفتم که  شاید بتونم کمکی کرده باشم.

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۲۹ ۲۲:۴۷:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۰ ۱۶:۲۶:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستان من هم واژینیسموس هستم اینجاثبت نام کردم گفتم بهم کمک میکنن

به امیدخدا
۱۳۹۸/۲/۳۰ ۰۰:۲۱:۳۶
(ویرایش)

شادان

😄😄 ممنون عزیزم

امیدوارم که نوبت شمام بشه 😘

۱۳۹۸/۲/۳۰ ۰۰:۲۷:۳۶
(ویرایش)

Aaaaaazam

.سلام خوش اومدی

یه کم شرایطتتو توضیح بده و دکتر رفتی برای معاینه؟

۱۳۹۸/۲/۳۰ ۰۱:۵۱:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۰:۴۱:۱۹
(ویرایش)

من حدودا یه ماه بعد عروسیم تصمیم گرفتم که بذارم گفتم بابا تا کی ترس و خلاصه انجام دادیم و من از شدت درد خودمو جمع میکردم درد خیلی بدی کشیدم بعد دیدم خون اومده شوهرم گفت فکرکنم شده و منم خوشحال نذاشتم چند روز بهم دست بزنه و بعدشم که پریود شدم بعد از اونم یه بار دیگه اومدیم انجام بدیم تا یه فشار داد احساس کردم یه چیزی پاره شد یکم خون اومد گفتم خب شاید اضافه پرده مونده سرتونو درد نیارم تا چند ماه میگفتم هنوز جا باز نکرده شوهرم کم کم فشار میداد جا باز کنه چند مدت که گذشت میگفت دیگه خسته شدم و پوزیشنو عوض کن تو بیا رو من از اون موقع به بعد فهمیدم یه مشکلی هست احساس میکردم جلوش دیواره وقتی فشار میدادم بعد دیگه شوهرم خیلی بهم غر میزد رفتم دکتر گفت سوراخ واژنت تنگه باید عمل کنی چندبار ازش پرسیدم گفتم یعنی مشکلی از من نیست و اینا گفت نه باز یه جای دیگه رفتم بهم گفت مشکلی نداری و پردتم سالمه ولی چون زیاد از ازدواجت گذشته برات عمل میکنم که دیگه درد نداشته باشی شاخ دراورده بودم دنیا تو سرم اوار شد فرداش رفتم عمل بماند که مردم و زنده شدم ولی خوشحال بودم گفتم بعدش دیگه مشکلم حل میشه و الان دوماهه از عمل میگذره و موفق نشدیم شوهرم گفت من دیگه خسته شدم از این به بعدم کاری باهات ندارم ولی الان باز شروع کرده به غر زدن و میگه باید باز بری دکتر حتی به مامانمم گفت 😔 راستی من هنوز ۲۱ سالم نشده همش به خودم لعنت میفرستم

ببخشید که اینقدر پر حرفی کردم تو دلم جمع شده بود

۱۳۹۸/۲/۳۰ ۰۵:۰۴:۱۴
(ویرایش)

مریم جان خدا لعنتشون کنه که شمارو اشتباه راهنمایی کردن واولین راه همین  عمل رو گذاشتن پیش روتون عزیزم من فقط بهت بگم که هیچی نیست وفقط تصورات اشتباه ماهست که بلا سرمون اورده اول از همه باید به خودت بیایی و واقعا بخوای که این موضوع برای همیشه حل بشه که مطمئنم حل میشه چون اگه اینکار نشه خدای نکرده زندگیت به حاهای بد میره همه ما اولش که میخواییم شروع کنیم خیلی خسته ودلزده ایم ولی باید انگیزه قوی برای خودت داشته باشی ۲۱ سال که سن خوبیه منم ۲۵ سالمه ولی اطرافیانم ۱۹ ۲۰ ساله بچه دارشدن ومادرشوهرم بشدت ازمون بچه میخواست واینکه شوهرم صراحتا میگفت که میخوام طلاقت بدم البته مسائل دیگه ای هم داشتیم ولی بالاخره این موضوع تو مشکلات ما خیلی پررنگ بود من طبق دستور ماماسایت پبشتر رفتم با دیلاتور تا سایز ۹ تمرین کردم وبا انگشت خودم وهمسرم وبعد دو انگشت نیز تمرین کردم وجمعه ۱۵اردیلهشت رفتم اقدام باپوزیشن زن رو وموفق شدم مگه باورم میشد؟کلی گریه واشک شوق از اون روز به بعد مشکلاتم تقریبا کمتر شده به شوهرم ثابت کردم که من بیمار نیستم من میتونم واون الان دیگه روی من حساب دیگه ای باز کرده پس طبق دستورات وقوانین شروع کن با امیدبخدا وانگیزه داشته باش وتو تصمیمت مصمم باش ان شاالله تا اخر ماه رمضون مشکلت حل شده...

دوستان برای سوزش عفونت ندارم همون جا بازنشده دیشب اقدام کردم بهتر از دفعات قبل بود وقتی داخل بود کگل زدم درست مثل دیلاتور وژل بیشتر زدم دردم کمتر بود ولی بعد رابطه یک کوجولو خون ریزی داشتم که فکر کنم نشان از اینه که خوب عمل کردم

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۳۰ ۱۳:۴۸:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

نسرین اقبالی

عزیزم دلیلش فقط همینه که هنوز به سایز هدف نرسیده بودی و رفتی اقدام. منم عین خودت همینجوری عجله کردم!! نگران نباش خوب میشه کم‌کم. دیگه بستگی به مدل خودت داره. واسه بعضی خانما یکی دو هفته‌ای خوب شد. واسه من دو سه ماهی طول کشید! البته شاید اگه بعد اقدام تمریناتمو ادامه میدادم زودتر مشکل حل میشدا... ولی من دردو ترجیح دادم به دیلاتور!!!

نگران نباش. معاشقه طولانی داشته باش. یه روشی هم که من استفاده کردم و راضی بودم واژنگشایی انگشتی بود! (خودم این اسمو روش گذاشتم!!! 😂) شوهرم اول با یه انگشت و بعد با دو تا انگشت برام واژنگشایی میکرد. بعد خیلی راحت میتونستم رابطه داشته باشم.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۸/۲/۳۰ ۱۵:۳۳:۵۷
(ویرایش)

مریم جون باز تو خوبی که گذاشتی انجام بده منو چی میگی که اصلا دخول نداشتمو تا میومد شروع کنه همسرم گریه میکردمو پاهام قفل میشد جوری که تا دوروز پاهامو کمرم درد میگرفت از انقباض .معده ام بهم میریخت و حالت تهوع میگرفتم .اسپری ژل هرچی بگی خریدم اما بی فایده بودو حتی کار به دخول نمیکشید.بخدا اینا فقط تصورات و بیماری ذهن ماست.روزی که باسایز هدفم تمرین کردمو رفتم اقدام وسطش به شوهرم گفتم این بود 😐که من بخاطرش اونجوری گریه میکردم🙁واقعا هیچی نیست جز انقباض که با تمرین حسابی ترست هر روز بیشتر از دیروز میریزه.فقط بدونید اصلا کار سختی نیست همونطور که برای ماهر شدن درهرکاری تمرین لازمه اینم همونجوریه برا ما واژینیسموسیا.فقط تمرین و تمرین و امید.برای من یه هفته اولش سخت بود تاشروع کنم و قلقش بیاد دستم اما بعد اون باهر افزایش سایز امیدم بیشتر و بیشتر میشدو مطمعن میشدم هیچی نیست .

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۳۰ ۱۵:۳۵:۴۰
(ویرایش)

مریم جون باز تو خوبی که گذاشتی انجام بده منو چی میگی که اصلا دخول نداشتمو تا میومد شروع کنه همسرم گریه میکردمو پاهام قفل میشد جوری که تا دوروز پاهامو کمرم درد میگرفت از انقباض .معده ام بهم میریخت و حالت تهوع میگرفتم .اسپری ژل هرچی بگی خریدم اما بی فایده بودو حتی کار به دخول نمیکشید.بخدا اینا فقط تصورات و بیماری ذهن ماست.روزی که باسایز هدفم تمرین کردمو رفتم اقدام وسطش به شوهرم گفتم این بود 😐که من بخاطرش اونجوری گریه میکردم🙁واقعا هیچی نیست جز انقباض که با تمرین حسابی ترست هر روز بیشتر از دیروز میریزه.فقط بدونید اصلا کار سختی نیست همونطور که برای ماهر شدن درهرکاری تمرین لازمه اینم همونجوریه برا ما واژینیسموسیا.فقط تمرین و تمرین و امید.برای من یه هفته اولش سخت بود تاشروع کنم و قلقش بیاد دستم اما بعد اون باهر افزایش سایز امیدم بیشتر و بیشتر میشدو مطمعن میشدم هیچی نیست .

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۳۰ ۱۶:۱۱:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

نسرین جان 

بهت تبریک میگم عزیزم چقدر خوبه که حرف های امید وار کننده میرنی و باعث دلگرمی هستی عزیزم.واقعا حرف های نا امید کننده هم روی خود فرد هم اطرافیان تاثیر منفی میذاره باید بگم من میخواستم چند مرتبه شروع کنم ولی وقتی مطلبای نا امید کننده رو میخوندم دلسرد میشدم پس عزیزانم سعی کنید کم تر حرفای نا امید کننده بزنید هیچ کس خداروشکر ناقص نیست فقط این ذهن ماست که باید قبول کنه واقعا هیچی نیست هیچی ..یه مدت نیومده بودم سایت و داشتم روی ذهنم کار میکردم تا بتونم شروع کنم. انشاءالله همه با توکل بر خدا شروع کنن وبا امیدواری ادامه بدن و موفق بشن.منم امشب به لطف خدا میخوام شروع کنم .لطفا دعام کنید.ولی خوشبختانه من همون اوایل عروسیم بکارتم توسط خود شوهرم برداشته شد ویه مرتبم داخل کردیم ولی بعدش دیگه عضلاتم به شدت سفت میشن.از آباندخت جان عزیزم کلی راهنمایی گرفتم و انشاءالله شروع میکنم.دعا گوی همه دوستان عزیزم هستم ودرکشون میکنم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران