تعداد بازدید : 320937
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۳۰ ۱۶:۴۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

Sh.آبان

ممنون از راهنماییت دفعه بعد واژن گشایی انگشتی انجام میدم حتما  پریود شدم فعلا

نازک 

ببخشید اگر قبلا حرفای ناامید کننده زدم چون واقعا ادم بهجایی میرسه که فکر میکنه هیچ راه چاره ای نیست اتفاقا تو اوج نا امیدی ادم لطف خدا رو میبینه...

امیدوارم همتون موفق وسربلند باشید

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۳۰ ۱۶:۴۷:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

خداببخشه عزیزدلم .میدونم چی میگی.هممون این روزارو داشتیم یه سری حرفای ناخوبم 😊 از شوهرجانا شنیدیم پس خوب همدیگه رو درک میکنیم .

۱۳۹۸/۲/۳۰ ۱۹:۳۲:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۳:۲۳:۰۶
(ویرایش)

سلام بچها من دیلاتور شماره ۹ رو به خوبی رد کردم ولی شماره ده رو نمیدونم چطور بسازم اخه دستکش دیگه جا نداره که پنبه بزارم باید چیکار کنم راهنمایی کنید لطفا

خدا بامن است
۱۳۹۸/۲/۳۰ ۲۳:۴۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۸ ۰۰:۰۱:۰۶
(ویرایش)

سلام دوستای گلم❤

بالاخره با خبر بانو شدنم اومدم😍

من جمعه27اردیبهشت بانو شدم🎉❤😍

از صمیم قلبم برای همه دوستانی که درحال تلاشن آرزو میکنم که شماهم مثل من هرچه زودتر بانو بشید عزیزای دل و خبرشو بهمون بدید

بچه ها واقعا همش ترسه،یه ترس بیخود...

از خدا میخوام به همه ی واژنیسموسیا کمک کنه و هرچه زودتر مشکل همه حل بشه و ان شاءالله خیالتونم دیگه راحت بشه از این بابت🙏❤

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۳۱ ۰۱:۰۷:۴۷
(ویرایش)

anim2-thanks💜💛💚💙تبریک به همه تازه بانو شده ها💙💚💛💜anim2-thanks

خیلی براتون خوشحالم که موفق شدید😍🌷❤

امیدوارم همه ی خانومای این انجمن و همه ی خانومایی که این مشکلو دارن مثل ما با موفقیت درمان بشن🙏❤

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۳۱ ۰۱:۲۱:۲۵
(ویرایش)

بچه ها لطفا ناامیدی رو کنار بزارید و با تلاش و امید به موفقیت،دست به عمل بزنید.مطمئن باشید که نتیجه میگیرید.من 370 روز(یکسال و پنج روز)بعداز عروسیم بالاخره تونستم که بانو باشم.چندین بار دکتر رفتم و چندین هزار بار انواع ژل ها و اسپری ها رو خریدم و استفاده کردم ولی انقد که میترسیدم اصلا اجازه دخول نمیدادم و کلا ناامید شده بودم از درمانم ولی خدا دوستم داشت و این انجمنو سر راهم قرار داد تا اول بتونم با مشکلم کنار بیام و بدونم که ناقص نیستم و دوم اینکه براحتی بتونم مشکلمو حل کنم.اگه اینجایید بدونید که خدا خیلی دوستون داشته که درست جایی قرارتون داده که مشکلتون حل میشه.پس بهش توکل کنید و استارت تمرینای موفقیت آمیز و پر انگیزتونو بزنید.به امید روزی که همتون درمان بشید و شماره کنار اسمتون بزارید.دوستون دارم عزیزای دلم❤

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۳۱ ۰۱:۲۱:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

زری جون مبارکهههه بانوووووanim2-4d564ad6

خیلی خوشحال شدم برات😉 .خدا این لحظه شاد رو وخلاصی از این ترس بیخود رو قسمت همتون کنه😊

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۳۱ ۰۱:۲۷:۳۴
(ویرایش)

Ani...f

عزیزم‌ من سایزایی که دیگه توی انگشت دستکش جانمیشد رواینجوری درست میکردم .مثلا انگشت سایز ۹روبا انگشت کوچیک دستکش کنارهم بزار وبانخ ببند تا مثلا دورش بشه سایز ۱۰ و بزار توکاندوم و تمرین کن.من با این روش خیلی راحت تمرین میکردم فقط هربار کاندومتو عوض کن تو تمرینا.موفق باشی

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۳۱ ۰۱:۳۳:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

Zariiiii جون تبریک مبارکا باشه خانووم

Ani.f

عزیزم دستکش استریل سایز بزرگتر بخر  ستکش شماره ۸.۵ بخر

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۳۱ ۰۲:۴۰:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۰:۴۱:۱۹
(ویرایش)

بچه ها ممنون از راهنمایی های همتون و زهرا جان بانو شدنت رو تبریک میگم خیلی خوشحال شدم امیدوارم که قسمت ماهم بشه و دیگه هیچ دغدغه ای نداشته باشیم

۱۳۹۸/۲/۳۱ ۰۴:۰۴:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

بچه ها😢😢

من موقع دخول که الت کامل رفته حس دستشویی بهم دست میده حس میکنم الانه که بریزه 

الان این سه شب من هر شب رابطه داشتم آیا واقعا این درسته 

اونجام درد گرفت باو 😵

همش میترسم اگه یه شب انجام ندیم دیگه شب بدش نتونم 

یکی که میدونه بیاد منو حالی کنه  😭😭😭😭😭😭

خسته ام خسته 

واقعا میشه یه روزی این رابطه ام راحت بشه مارو اینقدر دق نده 

اصلا این مردا چشونه واقعا شوهر من نمیرفت داخل با مشت میزد به دیوار الان میره داخل ولی من اه و ناله میکنم خوب فشار میاد بهم چکار کنم نمیشه که سایلنت مونده بازم با مشت میزنه تو دیوار 

یکی نیست بگه ماذا فازا😒

وااای دوستان در حال تمرین نترسید یه موقع من جز بنی بشر نیستم شما ادامه بدید حتما حتما سعی کنید تا سایز هدفتونم پیش برید چون حتما اینجوری خیلی راحتتره

در کل کسی تونست کمکم کنه بیاد کمکم کنه 😭😭😭😭😭

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۲/۳۱ ۰۸:۳۶:۲۸
(ویرایش)

لیلا 

منم وقتی شوهرم عقب جلو میکرد اون حس بهم دست میداد که الان میریزه.لیلا این روشو برو درست میشه.خودت زن  رو برو اقدام پشتت به شوهرت باشه بعد دخول که کامل شد خودت بشین پاشو روش.دیگه اون حس دستشویی رو نداره این مدل.دوسه بار این پوزیشن رو برو و خودت بالا  پایین شو میبینی ‌که حس دسشویی نداره‌.لیلا من دوروز بعد اقدامم رفتم خونه مامانم ۳روز موندم.باور کن دوباره وقتی برگشتم میترسیدم نره ولی اصلا اینجوری نبودو راحت دخول شد.نترس منم اینجوریم که هرسری میرم اقدام میگم نکنه باز نره و دردم بیاد بعد میبینم بیچاره سر خورد رفت anim2-25r30wi

بعدشم دختر عجله نکن بزار یه هفته بگذره واژنت عادت کنه و یکم روت بازشه اونوقت خودتم لذت میبری .بهت قول میدم ‌.اولش آدم یه حالت احتیاط داره یه دوهفته بگذره میبینی چقد فرق کردی.تا میتونی رابطه داشته باش بزار عادی شه برات 

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۱۸:۱۶
(ویرایش)

خیلی ممنون از تبریکاتون عزیزانanim2-thanks

مریم جان منم هم سن شمام ، اصلا ناامید نباش عزیزدلم تو میتونی ، با قدرت ادامه بده ، مطمئن باش که مشکلت حل میشه.

فکر کنم همه درمان شده ها به این نتیجه رسیده باشن که وقتی مشکلمون حل میشه سریع میگیم همین بود؟؟؟؟!!!!!anim2-65d6a5d6s

انقد راحته که ادم خندش میگیره برای این همه ترس و وحشت بیخودی که داشتهanim2-25r30wi

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۲:۳۵:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

زری جون مبارکا باشه🌹

انشاالله قسمت بقیه‌مون شه

۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۵:۳۷:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

هوراااا هورااا هورااا

lovelovelove

بانووووو داریممممم

zariiiiii

بهت تبریک میگم. بانو شدنت مبارک.

عزیزم شماره 580 رو بذار جلوی اسمت. 

تو یک ماه اول با فاصله کم رابطه داشته باشید. 

خاطره درمانت رو تو بخش خاطرات حتما بنویس.

" من خدا ❤را دارم."
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران