تعداد بازدید : 321400
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۲/۱ ۱۹:۰۸:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

اسکای بلو منم خودم الت میذارم. من با دخول اوکی شدم فقط پاهام مثل چوب خشکه😂 البته اونام داره درست میشه. فقط خدارو شکر میکنم این غول بی شاخ و دم شکست دادم. من فکر میکردم تا اخر عمر همینجوری بمونم چون خیلی میترسیدم. همش ناراحت همسرم بودم. همش ناراحت بودم اگر کارم به جدایی برسه🤪 خلاصه که هممون مثل همیم ولی حتما درمان میشه. 

افرین هانا به زودی بانو میشی. درستشم همینه که اول با دیلا قبلی تمرین کنی. فقط دیلای جدید اماده بذار که بلافاصله بری سراغ بعدی. و اینکه پله پله جلو میری خیلی خوبه.

۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۰:۰۷:۳۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

من دو سری رفتم دکتر هر کدوم یه چیز گفتن. یکی گفت پرده ات معمولیه و راحته و خونریزی داره. اون یکی گفت نه یکم ضخیم. 

اما یه چیزی بگم اینکه من هر وقت شوهرم اینجاست تو رابطه با شوهرم برا اینکه یکم لذتش بیشتره بشه🤦 آلت رو دم ورودیم میگذارم و به پهلو و پاهامو میبندم قشنگ میره تا یه جایی و در میاد. فک نکنم پردم اون دم باشه وگرنه تا حالا زده بود که کاش میزد🤦🤦🤦🤦منم الان دیلا کامل کار میکردم اونوقت. 

حالا بازم تو این هفته یه دکتر میرم حتما. تازه رسیدم خونه سرکار بودم

یه ست کگل زدم فعلا

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۰:۱۱:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

شبتون بخیر 

امشب ، شب تولدمه و من اصلا خوشحال نیستم چون هنوز درمان نشدم.و این خیلی دردناکه .چون به خودم قول داده بودم که حتما تا این تاریخ درمان بشم.

امروزم خیلی بی حوصله بودم و البته بیرون از خونه بودم.نتونستم تمرین کنم ولی حتما کگل میزنم.

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۰:۱۵:۵۴
(ویرایش)

میدونم همه تون الان فکر میکنید که من کلی حرفهای مثبت اینجا میزنم و به همه تون سعی میکنم انرژی بدم ولی الان چرا خودم کم آوردم!!!

چون دوماه بیشتره که دارم تمرین میکنم.

چون خسته شدم.

چون دارم فکر میکنم اگه امسال درمان نشم و این بیماری لعنتی ادامه دار بشه من چه کنم؟

۱۷ اسفند هم تولد همسرمه 

تمام امیدم به اون تاریخه.

ولی انقد سینه هام درد میکنه فک کنم پریودمم نزدیکه😔😔😔

و دوباره یه وقفه میوفته

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۰:۲۰:۰۰
(ویرایش)

امشب همسرم با هدیه ای که بهم داد خوشحالم کرد ولی من خوشحالیم از ته دل نیست .

چون سه ساله که یه مریضی لعنتی یه لحظه خوشی واقعی  و یه شب خواب راحت رو ازم گرفته.

امشب خیلی تلخم بچه ها 

ببخشید 😔

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۰:۳۱:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۱۹:۳۹
(ویرایش)

سلام به همه .خسته نباشید خانم های پر انرژی. زهره جانم اول از همه تولد مبارک عزیزم💓🎂🎊🎉😍 انشاالله همیشه تنت سالم و لبات خندون باشه و به آرزوهای قشنگت برسی . عزیز دلم مطمئن باش فقط ۱ پله تا موفقیت فاصله داری آنقدر نزدیکی که مطمئنم تا اون تاریخ حتی زودتر هم درمان میشی و این بهترین هدیه میشه برای همسرت  .می‌دونم خیلی خسته ای اما با روزهای اول مقایسه کن که حتی از داخل رفتن دیلا میترسید ی.اینا همه جواب تلاش های هر روزته عزیزم .این خستگیت واسه شروع پریودت هم هست .من مطمئنم  تو میتونی وامسال درمان میشی .😍😍😍😍👏

۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۰:۳۴:۳۲
(ویرایش)

سلام به همه .خسته نباشید خانم های پر انرژی. زهره جانم اول از همه تولد مبارک عزیزم💓🎂🎊🎉😍 انشاالله همیشه تنت سالم و لبات خندون باشه و به آرزوهای قشنگت برسی . عزیز دلم مطمئن باش فقط ۱ پله تا موفقیت فاصله داری آنقدر نزدیکی که مطمئنم تا اون تاریخ حتی زودتر هم درمان میشی و این بهترین هدیه میشه برای همسرت  .می‌دونم خیلی خسته ای اما با روزهای اول مقایسه کن که حتی از داخل رفتن دیلا میترسید ی.اینا همه جواب تلاش های هر روزته عزیزم .این خستگیت واسه شروع پریودت هم هست .من مطمئنم  تو میتونی وامسال درمان میشی .😍😍😍😍👏

۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۰:۴۲:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها 

جديدا خوش اومدين ،يادتون باشه درمان شما در درجه اول اعتماد به نفس و انرژي مثبت و كنار گذاشتن ترس و تنبليه 

پاشين بياين گذارش بدين 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۰:۴۲:۵۶
(ویرایش)

ببخشید دو بار فرستادم اولی نمی‌دونم چرا اشتباهی تگ شد 😄 خب گزارش امروزم من با 1.5 سانت واژن گشایی کردم و بعد با 2.5 سانت تمرین کردم 1 ساعت فقط 5 دقیقه آخر با دیلای که واسه فردا ساختم 1 کم تمرین کردم 4 سانت بود و بهترین قسمتش اینه که خیلی راحت داخل رفت 👏👏👏خیلی خوشحالم و انرژی گرفتم .خدا رو شکر که پیشرفت کردم .مرسی از همه به خاطر راهنمایی ها و کمک ها . مرسی زهره جانم .مرسی نورا جان  و همه دوستانم .دوستتون دارم 😍😘

۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۰:۴۷:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

افرين النا

زهره جون تولدت مبااارك 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۰:۴۸:۲۵
(ویرایش)

به به زهره جون تولدت مبااارک. 🥳🥳🥳 زهره ناراحت نباش. یکی ۵ روزِ درمان میشه یکی ۵ ماهه. برای تو اخراشه. فقط بینش وقفه ننداز. حتی شده یک ربع تمرین کن. باور کن تاثیر داره. من روزای اخ  چون میدیدم دارم به دخول نزدیک میشم کمی میترسیدم داشتم سست میشدم ولی باز ادامه دادم. زهره به خدا بعد دخول دلت زنده میشه. حالت خوب میشه. الت خیلی بهتر از دیلاس. پس بجنب. امید یعنی موفقیت. زهره بسته به بدنت و تمرینت باید تاریخ درمان تعیین کنی وگرنه اینجوری ناامید میشی. الان با تاریخ پریود قرار بذار تا همون ۱۷ اسفند. مثلا تعیین کن که هر دو روز یه بار با یه دیلا راحت شی. اینجوری تلاشتم بیشتر و جدیتر میشه. فکر میکنی من چرا خونه مادرشوهرم تمرین میکردم چون همین تصمیم داشتم.

۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۰:۵۰:۳۳
(ویرایش)

النا یهو تغییر سایز زیاد نده. ممکنه واژنت قبول نکنه. همون یکسانت باشه

۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۰:۵۲:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۱۵:۱۴:۲۶
(ویرایش)

تولدت مباااارک زهره جانم❤😍❤🎂🍰🎂🍰🎂🍰🍰🎂🎂

انشالله ب زودی زود ب خواسته ی دلت برسی💚💛💚💛💚💛

Her şeye canini sikma ey gönül, ne bu dertler kalici, ne de bu ömür
برای هرچیزی ناراحت نشو،نه این دردها باقی میمونن،نه این عمر...
۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۰:۵۸:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

تولدت مبارک زهره عزیزم 😘😘😘

مطمین باش خوب میشی چون خیلی داری زحمت میکشی دیگه آخراشه نبینم کم آورده باشی😂😉😉

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۱:۲۶:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۴ ۰۲:۰۵:۲۷
(ویرایش)

سلام به همه دوستای قدیم و خانوم های جدید گروه..راستش یه جورایی به این سایت و این انجمن عادت کردم و هر چند روز میام اینجا رو چک میکنم .هم خوشحالم که خیلی از خانومها دارن اینجا درمان میشم واز طرف دیگه هم ناراحتم که این همه خانوم هستیم که این بیماری خاموش که باعث افسردگی و عدم اعتماد به نفس ...میشه رو دارن و دارن باهاش مبارزه میکنن..که البته خدا رو شکر که این سایت باعث شد و مطمئنم هر کسی که شروع کن به تمرین صد در صد دیر یا زود نتیجه میگیره..

راستی زهره جون تولدت رو بهت تبریک میگم ،انشاالله به همه آرزوهای قشنگت برسی ..زهره جون نا امید نباش تازه دو ماه شده و این همه جلو رفتی نسبت به قبل فک کنم تا دیلای 10 یا 11 رسیده بودی که دیگه تمرین های آخر رو داری میگذرونی و نسبت به 2 ماه پیش این همه جلو اومدی . من هر وقت میخواستم تو این یه ماه به بچه ها کمک کنم ،ماشاالله تو و نورا جون بی وقفه به بچه ها کمک میکردین،که جایی برای من نمیذاشت..این حس های بد رو کنار بزار ، من خودم که به سایز 11 رسیده بودم که اونم بد قلقی میکرد ، ولی به خودم قول دادم بعد پریودم تمرین کنم بعدشم با همسرم ..با اینکه از تمرین با همسرم وحشت داشتم اول یه دور دیلای 11 رو با کلی ژل وارد کردم بعد هم آلت همسرم ..که خیلی راحت رفت ،انگار نه انگار که من اینهمه سال  ترس و وحشت داشتم ،همه یهو ریخت ..من مطمنم به زودی بانو میشی و این حس خوب رو به  زودی تجربه میکنی ،تو دختر پر انرژی گروه هستی..

نورا جون زهره جون سلنا جون اسکای بلو جون و نسیم جون و همه بچه هایی که در کنار هم بودیم و درمان رو شروع کردیم هیچ وقت فراموشتون نمیکنم که از دوستهای صمیمم هم با شما صمیمی تر شدم و رازهای نگو رو به هم گفتیم و شروع کردیم به درمان..

انشاالله همه خانوم های خوشگل اینجا هر چه زودتر درمان شن . از صمیم قلبم برای تک تک تون آرزو میکنم ..ببخشید که طولانی شد یه ماه بود اینجا پیام نداده بودم ..

به امید خدا ..
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران